WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
To

Re: Centra handlowe straciły prawie 18 mln klientów przez zakaz handlu w niedzielę

To Wto Lut 26, 2019 11:15 pm

Niedziela dla ludzi wolna, nie dla Kościoła i marketów
Awatar użytkownika
Arturro

Re: Centra handlowe straciły prawie 18 mln klientów przez zakaz handlu w niedzielę

Arturro Śro Lut 27, 2019 1:54 am

16 tys. sklepów zbankrutowanych to 30-50 tys. ludzi bez pracy.
Na bogato.
Awatar użytkownika
Zakup

Zakup Śro Lut 27, 2019 8:26 am

Na zachodzie pozamykane i jest ok.
A u nas afera o byle co.
Zachód mniej a nas zarabia. Wielkie halo.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Lut 27, 2019 9:29 am

Popłakałem się nad ich losem! Może w końcu zauważą, że ceny mają chore i ludzie wolą to samo kupić nawet 20% taniej w Internecie. W chorych cenach przodują szczególnie sklepy z RTV i AGD,
Awatar użytkownika
olek

olek Śro Lut 27, 2019 5:14 pm

my z tego nic nie mamy a zachodnie firmy dosc juz nakradli
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Nie Mar 03, 2019 10:10 pm

No więc:
1. nie wiemy, czy te 16 tys. bankrutów to ostatni rok, czy może inny okres. Nie znamy liczby bankructw w poprzednich okresach. A więc nie znamy dynamiki.
2. Mamy wzrost obrotów spożywczych, a więc klienci kupili więcej! Czyli zostawiali więcej pieniędzy w czasie jednej wizyty. A więc byli tańsi w obsłudze niż wcześniej.
3. Inne rodzaje sklepów to głównie odzież i elektronika. I znów brak porównania z poprzednimi latami i z ogólną tendencją odpływu klientów z realu do internetu.
No i co ja mam zrobić z taką "informacją"?
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość