WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin Kubicki

„#chceszmasz” i hit The Offspring w kampanii Orange Flex (wideo)

Marcin Kubicki Pon Maj 20, 2019 7:50 am

I w tle piosenka o zmarnowanych życiach nastolatków, bez pracy, przyszłości, uzależnionych i umierających przez narkotyki oraz popełniających samobójstwa - dobry wybór xd
Awatar użytkownika
B.

Re: „#chceszmasz” i hit The Offspring w kampanii Orange Flex (wideo)

B. Nie Cze 02, 2019 11:31 am

A ja myslalam, ze to nie reklama tylko jakas akcja spoleczna. Bohaterka wyglada jak osoba chora. Przekaz kiepski - dzisiaj tu, jutro tam :(
No nie wyszlo.
Awatar użytkownika
ehh

ehh Pią Cze 07, 2019 8:46 am

Reklama promuje postawę pracownika na którym nie można polegać!!! przy pierwszym lepszym nieporozumieniu z klientem dziewczyna rzuca pracę?!?! Ciekawe czy agencja, która to stworzyła chciałaby mieć takie osoby w swoim gronie? Na pewno zrobiłaby wtedy dużo reklam...
Awatar użytkownika
as

as Pon Cze 10, 2019 6:46 pm

"Marcin Kubicki" napisał(a): I w tle piosenka o zmarnowanych życiach nastolatków, bez pracy, przyszłości, uzależnionych i umierających przez narkotyki oraz popełniających samobójstwa - dobry wybór xd

Dokładnie, padłem jak to usłyszałem, idioci to wybrali xd
Awatar użytkownika
jurii

jurii Sob Cze 15, 2019 8:44 am

Z całym szacunkiem dla The Offspring, ale marketingowcy Orange nie wsłuchali się w teks. Utwór świetnie nadaje się na akcje społeczną "Stop narkotykom!" :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość