[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ano

Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

Ano Nie Lip 05, 2020 9:21 pm

To radio to co chwilę się zmienia a im bardziej się zmienia tym mniej osób go słucha... Kiedyś to było bardzo dobre radio, było i się zmyło :-(
Awatar użytkownika
ale beka

Re: Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

ale beka Nie Lip 05, 2020 10:17 pm

Mają refleks. Wakacje od 2 tygodni, a oni dopiero zaczynają letnią ramówkę :-)))))))))))))))))
Awatar użytkownika
to już koniec

Re: Chillizet z nową oprawą dźwiękową i hasłem „Stacja chillout”, rusza letnia ramówka

to już koniec Nie Lip 05, 2020 10:17 pm

Jezu... słuchalność 0,2 proc. Nadają dla siebie samych.
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Nie Lip 05, 2020 11:45 pm

Bardzo lubię tę stację. Odkryłem ją kilka tygodni temu. Podoba mi się brak newsów (męczy mnie serwis informacyjny co godzinę), dłuższe rozmowy z których coś wynika, spokojne brzmienie z wieloma polskimi utworami. Odkryłem wiele piosenek, które zostały ze mną na dłużej dzięki słuchaniu na Radiostacji. Od kilku dni prowadzący zaczęli wspominać o nadchodzącyh zmianach i właśnie przeczytałem Wasz artykuł. Jestem przerażony, co Wy wyprawiacie z moją ulubioną stacją?!
Awatar użytkownika
123

123 Pon Lip 06, 2020 7:22 am

Miała być stacja premium tymczasem skończyło się na błazenadzie związanej z nazwami pasm. Kulturowski, Flower Bauer, Dagmaraton... Czy ten Smolarek w końcu dorośnie? Chce robić Antyradio 2 czy jak?
Awatar użytkownika
logotyp

logotyp Pon Lip 06, 2020 7:25 am

cóś przypomina Radio Nowy Świat, ciekawe, czy to nadchodzący Zeitgeist?
Awatar użytkownika
fcknzs

fcknzs Pon Lip 06, 2020 8:23 am

Kiepska rotacja na playliście, zdarzają się powtórzenia kawałków w godzinie, w takiej muzycznej stylistyce dużo się dzieje na świecie, ale nie słychać tego na antenie. Styl prowadzenia niektórych pasm gorszy niż w rozgłośniach studenckich, słowo jakby dodane na siłę, byleby co kilka kawałków ktoś coś powiedział, bez znaczenia co. Zero komunikacji ze słuchaczami. Całość sprawia wrażenie produktu radio-podobnego.
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pon Lip 06, 2020 10:51 am

Czy ta stacja jest nadal senna? Rozmowy o niczym i leniwe kawałki zachęcające do spania? Słuchałem ostatnio tylko Ulewicza i on potrafi grać dynamiczniej (np. Prince). A i Jego gadanie ma większy sens, mimo, że wpada czasami za bardzo w egzaltację nad niektórymi wykonawcami. Jego audycja jest kontynuacją tego co robił w Radiu PIN, więc lubię go podsłuchiwać.
Awatar użytkownika
MarrRek

MarrRek Pon Lip 06, 2020 12:43 pm

Ta stacja jeszcze działa? Takie „zmiany” nie wróżą skoku słuchalności nawet do 0,3. Przecież to te same programy gdzie prowadzący maja wejście miedzy utworami by postękać o pogodzie przy dodaniu minimum czterech „Yyyyy” „Eeeee”.
Poziom radiowęzła osiedlowego. Poziom podnosi jedynie Passent
Awatar użytkownika
nie i nie

nie i nie Pon Lip 06, 2020 4:28 pm

"Swordfish" napisał(a): Czy ta stacja jest nadal senna? Rozmowy o niczym i leniwe kawałki zachęcające do spania? Słuchałem ostatnio tylko Ulewicza i on potrafi grać dynamiczniej (np. Prince). A i Jego gadanie ma większy sens, mimo, że wpada czasami za bardzo w egzaltację nad niektórymi wykonawcami. Jego audycja jest kontynuacją tego co robił w Radiu PIN, więc lubię go podsłuchiwać.

Ulewicz to makabra. Nie da się go słuchać. Jakaś wytwórnia wydała składankę pod jego nazwiskiem. Płyta w Biedronce przeceniona na 3,99. Dramat.
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Pon Lip 06, 2020 5:03 pm

Nie każdy musi go słuchać. Podoba mi się, że Ulewicz wyszukuje unikatowe kawałki, których nikt nie gra w Polsce.
Nowe logo stacji zbliżone do Nowego Świata. Zwłaszcza te pionowe kreski.
Awatar użytkownika
tara

tara Pon Lip 06, 2020 8:03 pm

"Swordfish" napisał(a): Nie każdy musi go słuchać. Podoba mi się, że Ulewicz wyszukuje unikatowe kawałki, których nikt nie gra w Polsce.

To nie są żadne unikaty. Piosenki z normalnych płyt jakich całe morze na świecie. Żaden problem grać takie rzeczy, bo jest tego od groma. Tony całe. Spotify aż się dławi od takich utworów, których radia nie grają. Nieraz to zwyczajne snuje i gnioty chilloutowe, a taki Ulewicz robi z tego arcydzieła. Potem te arcydzieła są do kupienia w Biedronce za 3,99 zł, a i tak leżą w koszykach i gniją.

Tu chodzi o samego Ulewicza - minoderyjnego, egzaltowanego, nudnego w tym wszystkim.
Awatar użytkownika
chodznafajka

chodznafajka Wto Lip 07, 2020 9:39 am

Jako jedna z niewielu stacji nie puszcza tragicznej reklamy z Zenkiem ... i to jest mega plus :)
Awatar użytkownika
Toles

Toles Śro Lip 08, 2020 9:14 pm

Ja tam wolałem Urszulę Prussak w Chillizet. Za jej czasów było słychać że wreszcie dopuścili kogoś, kto się po prostu zna na muzyce i ma odpowiednie wyczucie. Cóż poradzić nasza nacja to muzyczne gamonie, zatem taka słuchalność a nie inna.
Awatar użytkownika
Nieprzekonana

Nieprzekonana Śro Lip 22, 2020 10:29 am

Po ostatniej metamorfozie stacji we wszystkich dzinglach slysze glos tego „KrUlewicza” z bardzo pretensjonalna modulacja i maniera! Nie znam tego Pana, w zyciu nie widzialam na oczy, ale az bije od niego narcyzm i egzaltacja. Teraz jest oficjalnym glosem stacji i to chyba dla mnie koniec Chilli Zet
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości