WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To nie to

Re: Chillizet z nową ramówką, profilem muzycznym i hasłem „Jest dobrze”. Urszula Prussak dyrektorem muzycznym

To nie to Śro Paź 02, 2019 7:35 am

To już nie jest to chilli zet to zupełnie inna stacja. Za dużo zmian. To radio było znane i lubiane dzięki poprzedniej ramówce tzn kształtowi z samych początków. A śniadanie do łóżka i pierwsze wymienione gatunki muzyki to była podstawa marki. Jak włączyło się to radio to wiadomo było że to to.
Awatar użytkownika
Milo

Re: Chillizet z nową ramówką, profilem muzycznym i hasłem „Jest dobrze”. Urszula Prussak dyrektorem muzycznym

Milo Śro Paź 02, 2019 8:03 am

Słuchalność na granicy błędu statystycznego więc kombinują. W PiN jak zaczęli tak kombinować z muzyką to radio padło. Za rok przewiduję kolejną rewolucję personalną albo zmianę profilu radia.
Awatar użytkownika
Max

Max Śro Paź 02, 2019 8:38 am

Hasło „Jest dobrze„? No to już widzę komentarze Lisów i Żakowskich: „Sprzedali się Pisowi”
Awatar użytkownika
Meggg

Meggg Śro Paź 02, 2019 8:43 am

Chillizet - cały świat skręca ku elektronice a Wy cofanie się do „karaibskich” dźwięków itd. serio? Powodzenia, bo będzie Wam potrzebne!
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Paź 02, 2019 8:55 am

Właśnie słucham! Faktycznie elektronika była poniekąd DNA tego radia, a teraz? No ktoś tu najwyraźniej odleciał 😂
Hawajskie rytmy à la Cejrowski niegdyś w Trójce. Tylko że wtedy to było krótkie i autorskie a tu o non- stop 😱 szukałem pozytywów i nie znalazłem
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Śro Paź 02, 2019 8:55 am

Właśnie słucham! Faktycznie elektronika była poniekąd DNA tego radia, a teraz? No ktoś tu najwyraźniej odleciał 😂
Hawajskie rytmy à la Cejrowski niegdyś w Trójce. Tylko że wtedy to było krótkie i autorskie a tu o non- stop 😱 szukałem pozytywów i nie znalazłem
Awatar użytkownika
Z Żurawiej

Z Żurawiej Śro Paź 02, 2019 12:18 pm

Czekamy na country w Radiu Zet!
Awatar użytkownika
mario

mario Śro Paź 02, 2019 12:48 pm

Eurozet stopniowo wygasza chillizet, zaczęło się od ograniczenia zasięgu na rzecz Antyradia, teraz to już powolna agonia. Za rok, dwa po tym radiu nie będzie śladu, ale nim to się stanie trzeba wprowadzić kilka zmian, które oczywiście nic dobrego nie przyniosą. Historia podobna do Planety fm, której też kiedyś ograniczono zasięg, a parę lat później zlikwidowano.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Śro Paź 02, 2019 1:40 pm

"Jarek" napisał(a): Właśnie słucham! Faktycznie elektronika była poniekąd DNA tego radia, a teraz? No ktoś tu najwyraźniej odleciał 😂

Poza tym rano strasznie dużo gadają, a mało grają. A te karaibskie rytmy rzeczywiście, jak Cejrowski w Trójce.
Awatar użytkownika
Rudolf

Rudolf Śro Paź 02, 2019 1:45 pm

Włączyłem Chilli, faktycznie muzyka troche inna, ale całkiem dobrze sie tego słuchało,, zwłaszcza, ze chciałem odpoczac po ciężkiej nocy. Brzmienie jest inne, choć czy to są nieoczywiste dźwięki? Nie. Zasnąłem dość szybko, ale wlasnie o to mi chodziło.
Awatar użytkownika
AU

AU Śro Paź 02, 2019 3:58 pm

Nie przeżywajcie. Każdy właściciel, czy zarządzający ma prawo zmienić format stacji. Czy na lepszy? Raczej nie. Grunt, że nie bawią się za pieniądze z abonamentu, tylko własne. Jak ktoś chce posłuchać godnego spadkobiercy Radia PIN, czy Jazz Radia wystarczy włączyć Radio Ram z Wrocławia. Warszawa ma ten „luksus”, że są w DAB+
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Śro Paź 02, 2019 4:40 pm

podobno łatwiej zmienić towarzystwo niż przekonać kogoś do zmiany jego sposobu widzenia.. czytając komenty tutaj mam to samo wrażenie. nikt nie widzi, że można inaczej niż było, pomimo, że to co było dołowało, nie sprawdzało się; nikt nie widzi, że jakaś spójność tych zmian jest; każdy tylko kwiczy "oj zmiany, oj źle, oj nie uda się, oj du*a mnie boli jak myślę o ich zmianach". to sprójrzmy prawdzie w oczy, elektronika w dna tej stacji nie sprawdzała się? nie wywindowała słuchalności chilli poważnie i szybko w górę. stacja constans siedziała na 01, czy 0,2 i ktoś kto to wcześniej robił upierał się, że to jest takie świetne. nie, nie było. a może jest ktoś kto ma inny pomysł? ktoś kogo następnie naturalnie będzie trzeba zaćwiartować w komentarzach, no bo jak inaczej żyć.
pracowałem kiedyś w mediach, w radiu. cieszę sie że dziś nie muszę na codzień wiedzieć, że koledzy po fachu, czy z innych redakcji, za plecami tylko i wyłącznie liczą na moją wpadkę, trzymają kciuki za niepowodzenie, a w swoich sądach są ortodoksyjni w stosunku do jakichkolwiek zmian, że w zasadzie niewiele da się z nimi zrobić. bo jak skoro wszędzie widzą bezsens. to szczerze? wolę twórczość, pomysłowość i działanie. mentalność zasadniczo nie do przeskoczenia.
Awatar użytkownika
a

a Śro Paź 02, 2019 5:32 pm

najwazniejsze zeby byl program strona b Wojciechowskiego - to jest najwazniejsze dla mnie słuchacza
Awatar użytkownika
Ano

Ano Śro Paź 02, 2019 7:24 pm

To chyba nazwa stacji nie pasuje do tej tragicznej muzy - trzeba ją zmienić na dyrdymałyzet :-)
Awatar użytkownika
veniqe

veniqe Śro Paź 02, 2019 8:03 pm

"a" napisał(a): najwazniejsze zeby byl program strona b Wojciechowskiego - to jest najwazniejsze dla mnie słuchacza

właśnie ciekawe bo o 20 w piątki kiedy ma być w chilli po zmianach, jest na głównej Zetce. Chyba będą to audycje z puszki, a to nie to samo co nażywo :(
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość