[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Ciach!” - Tesco reklamuje obniżone ceny (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TT

„Ciach!” - Tesco reklamuje obniżone ceny (wideo)

TT Czw Maj 09, 2013 12:18 pm

Wydali na reklamę, na promocje już nie starczyło. Herbata Tatley staniała o 1 grosz a kawa Jacobs o 10 groszy.
Szok, po prostu.
Awatar użytkownika
pawell19

Re: „Ciach!” - Tesco reklamuje obniżone ceny (wideo)

pawell19 Czw Maj 09, 2013 6:05 pm

A w Tesco w Bolszewie filet z kurczaka przeceniony z ok. 18,5 zl na 15,8 zl. Ta cena 15,8 zl to jest standarowa cena filetu z kurczaka w mojej okolicy, w Kauflandzie, Gzelli, osiedlowych sklepach. W promocji mozna dostac ten towar nawet za niecale 13zl za 1kg. Wiec Tesco nie ma sie czym chwalic. Nie sztuka jest podwyzszyc cene produktu o 2-3zl, a potem obnizyc ja o podobna kwote. A zwykly chleb krojony 500 gramow w Tesco 2,25 (tydzien temu 1,99zl), a w innych punktach sprzedazy pieczywa nie przekracza 2 zl.
Awatar użytkownika
Chamstwo

Chamstwo Nie Maj 12, 2013 9:34 am

W innych marketach taniej niz po ciach w tesco. Np karma dla kotow o20 groszy tansza w carrefour.
Awatar użytkownika
Poznań

Poznań Pią Maj 17, 2013 8:26 am

Kupowałem antyperspirant w kulce adidasa za 8.99zł w Auchan a w tesco ten sam z 12,99zł na 11,99zł wiec zwykłe oszustwo to ciach cen, sprawdzałem ogólnie 6 produktów kture kupuje w kauflandzie i Auchan i w tesco po ciach cen było drożej

Więc nie ładnie robić w balona swoich klientów Tesco
Awatar użytkownika
bez ściemy

bez ściemy Sob Maj 18, 2013 7:55 am

CIACH W TESCO - WIELKA ŚCIEMA ???
Opiszę co dzisiaj zauważyłem w Tesco. to był jakiś kosmetyk (dezodorant lub lakier do włosów), cena 10 zł na żółtej kartce (w całym sklepie ceny są na żółtych kartkach). Pani ekspedientka podmienia żółtą kartkę z ceną 10 zł na czerwoną, ku mojemu zdumieniu na czerwonej kartce jest cena 19,90 zł przekreślona na 10 zł (więc pytam jaka promocja), Pani odpowiada że cena 10 zł to już jest w promocji (rano wywiesiła) a teraz zamienia tylko na czerwoną bo lepiej widać (kierownictwo kazało). Więc Ciach to chyba tylko chwyt marketingowy i ściema, bo tłumaczenie ekspedientki jakoś mnie nie przekonało. Wioski z całej sytuacji każdy wyciągnie sam. Pozdrawiam bez ściemy :)
Awatar użytkownika
bez ściemy

bez ściemy Sob Maj 18, 2013 7:58 am

Opiszę co dzisiaj zauważyłem w Tesco. to był jakiś kosmetyk (dezodorant lub lakier do włosów), cena 10 zł na żółtej kartce (w całym sklepie ceny są na żółtych kartkach). Pani ekspedientka podmienia żółtą kartkę z ceną 10 zł na czerwoną, ku mojemu zdumieniu na czerwonej kartce jest cena 19,90 zł przekreślona na 10 zł (więc pytam jaka promocja), Pani odpowiada że cena 10 zł to już jest w promocji (rano wywiesiła) a teraz zamienia tylko na czerwoną bo lepiej widać (kierownictwo kazało). Więc Ciach to chyba tylko chwyt marketingowy i ściema, bo tłumaczenie ekspedientki jakoś mnie nie przekonało. Wioski z całej sytuacji każdy wyciągnie sam. Pozdrawiam bez ściemy :)
Awatar użytkownika
bez sciemy

bez sciemy Sob Maj 18, 2013 7:59 am

Awatar użytkownika
BVB

BVB Nie Maj 19, 2013 1:02 pm

WIELE RAZY TAK MIAŁEM ŻE CENA KTÓRA JEST PRZY PRODUKCIE NIE ZGADZA SIĘ PRZY KASIE JAK STARUSZKA NABIJA NA KASĘ WTEDY OKAZUJĘ SIĘ ŻE JEST O WIELE WYGÓROWANA.ZŁODZIEJE
Awatar użytkownika
trututu

trututu Pon Maj 20, 2013 9:46 pm

Pracowałam przy tej akcji, przy wymianie cen. Pozostaje mi potwierdzić - jedna wielka ściema. Te ich wielkie ciachy achy, po groszu czy 10 groszach, na produktach, które nie schodzą. Żenada.
Awatar użytkownika
Moni

Moni Wto Maj 21, 2013 3:17 pm

pic na wodę, fotomontaż ! najgłupsza reklama! a ceny wcale nie są niższe! ;]
Awatar użytkownika
VfV

VfV Śro Maj 29, 2013 12:34 pm

Moglibyście żałośnicy wynająć do reklamy zwykłych pracowników i dać im zarobić a nie odgrywać szopki z aktorami. Rzeczywiście, ktoś by uwierzył, że sprzedawca co zarabia marne tysiąc złoty będzie podniecał się jakimś tak "ciach cenami "i po godzinach robi inwentaryzację, która ma zrobić dobrze klientowi. Idźcie w ch.j z takimi reklamami pajace, wasi kajserzy to nie super bohaterowie a zwyczajni niewolnicy zmieniający pieluchy bo nie mogą się normalnie wyszczać.
Awatar użytkownika
KKK

KKK Pią Maj 31, 2013 7:46 am

gdzie tu promocja to tylko chwyt reklamowy żeby ludzi nabici w butelkę . za takie oszustwo powiny być kary i to bardzo wysokie bo to wprowadzenie ludzi w błąd
Awatar użytkownika
ssss

ssss Sob Cze 01, 2013 5:01 pm

mimo ze tesco to moj ulubiony market ( pewnie dlatego ze pierwszy w ktorym robilam zakupy ) to niestety ceny maja coraz drozsze. A tec ciachy achy to wielka sciema. Niestety musze przerzucic sie na tansze markety :( nbp. kaufland biedronke i lidla. Niestety bo naprawde lubie tesco :(((
Awatar użytkownika
czarnadora

czarnadora Nie Cze 23, 2013 8:48 am

to jest oszustwo stulecia!..przegieli tym że najpierw podnieśli ceny w kosmos a potem ciut obniżyli..ciut, NIE KUPUJĘ juz w tesco..niech sie nażrą ale nie za moje
Awatar użytkownika
czarnadora

czarnadora Nie Cze 23, 2013 8:39 pm

jedno wielkie oszustwo!..najpierw podnieśli ceny w kosmos by potem obnizyc o pare groszy.WSTYD!! juz nie kupuje w tesco
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości