[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qlega

CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

qlega Pon Maj 28, 2018 12:53 pm

No i zaczęło się.
Awatar użytkownika
nuuuuuda

Re: CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

nuuuuuda Pon Maj 28, 2018 2:48 pm

Szkoda robić temu nudziarzowi reklamę. Dawniej "Angora" była bardzo dobrą gazetą. Niestety obecnie zrobiono z niej kółko wzajemnej adoracji nieśmiesznych satyryków.
Awatar użytkownika
Kropka

Re: CMWP SDP apeluje o cofnięcie zarzutu znieważenia Polski przez felietonistę „Angory”. „Dziennikarz ma prawo pisać skrajnie złośliwie”

Kropka Pon Maj 28, 2018 2:55 pm

Bedą ciągać faceta po sądach, a i tak w końcu sprawa zostanie umorzona - w najgorszym wypadku trafi na arenę międzynarodową i wtedy Polska na całego się ośmieszy. Jak można nazwać państwo, które wytacza armaty, żeby strzelać do wróbla i na dodatek strzela w powietrze?Mądre państwo? Racjonalne? Myślące? No raczej nie. Co to kołtuństwa to kołtun w Polsce od dawna ma się dobrze. Biblią kołtuństwa wciąż jest "Moralność pani Dulskiej", tej pani Dulskiej, która brudy nakazywała prać we własnym domu. Są jakieś skojarzenia z polskim rządem? Ja mam, ale nie napiszę, bo mnie tez posadzą. Bo prawda jest taka, że jeszcze chwila i bedą oskarżać za komentarze. Też zreszta z marnym skutkiem, ale nie chce mi się tłumaczyć po prokuraturach.
Awatar użytkownika
Uważny widz

Uważny widz Pon Maj 28, 2018 6:54 pm

Przecież napisał prawdę!
Są w tym kraju tacy, którzy za publiczne pieniądze, na państwowej posadzie, niemalże na co dzień autentycznie obrażają ten sam naród! Czy tego pan gorliwy czytelnik-sygnalista nie zauważył?
Awatar użytkownika
Er

Er Pon Maj 28, 2018 7:19 pm

Ten pan jadem nie pluje, on rz... .
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Pon Maj 28, 2018 8:11 pm

Największym problemem Polaków jest to, że wydaje im się, że wolne media należą im się jak tlen do oddychania. Sądzą, że to jest w ich narodowym genotypie Heloł!!! My jesteśmy zdrowy Wschód, a nie skompościały Zachód!
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Wto Maj 29, 2018 8:48 am

"Analityk1" napisał(a): Największym problemem Polaków jest to, że wydaje im się, że wolne media należą im się jak tlen do oddychania. Sądzą, że to jest w ich narodowym genotypie

W naszym genotypie to raczej są nasze wolne media, czyli takie, które piszą o tym co nam się podoba i co nam idzie na rękę. Prawdziwy Polak (i ten z lewa, i ten z prawa) media podające niewygodną prawdę i powielające nielubiane przez nas poglądy najchętniej by zamknął.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Maj 30, 2018 12:10 am

"Kropka" napisał(a): Bedą ciągać faceta po sądach, a i tak w końcu sprawa zostanie umorzona - w najgorszym wypadku trafi na arenę międzynarodową i wtedy Polska na całego się ośmieszy. Jak można nazwać państwo, które wytacza armaty, żeby strzelać do wróbla i na dodatek strzela w powietrze?Mądre państwo? Racjonalne? Myślące? No raczej nie. Co to kołtuństwa to kołtun w Polsce od dawna ma się dobrze. Biblią kołtuństwa wciąż jest "Moralność pani Dulskiej", tej pani Dulskiej, która brudy nakazywała prać we własnym domu. Są jakieś skojarzenia z polskim rządem? Ja mam, ale nie napiszę, bo mnie tez posadzą. Bo prawda jest taka, że jeszcze chwila i bedą oskarżać za komentarze. Też zreszta z marnym skutkiem, ale nie chce mi się tłumaczyć po prokuraturach.

Wyłącz komputer i czekaj.

Do usr.. śmierci.
Awatar użytkownika
Siara

Siara Śro Maj 30, 2018 12:11 am

"Kropka" napisał(a):
"Analityk1" napisał(a): Największym problemem Polaków jest to, że wydaje im się, że wolne media należą im się jak tlen do oddychania. Sądzą, że to jest w ich narodowym genotypie

W naszym genotypie to raczej są nasze wolne media, czyli takie, które piszą o tym co nam się podoba i co nam idzie na rękę. Prawdziwy Polak (i ten z lewa, i ten z prawa) media podające niewygodną prawdę i powielające nielubiane przez nas poglądy najchętniej by zamknął.

Sylwester w Kolonii.
I wszystko jasne.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości