[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Co kandydaci na prezydenta sądzą o opłacie audiowizualnej?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wgm

Co kandydaci na prezydenta sądzą o opłacie audiowizualnej?

wgm Wto Maj 05, 2015 7:05 am

Po wczorajszych wrzaskach Tadli i kumpeli, kiedy obie ziajały takim odorem nienawiści (jak za stanu wojennego), że aż się niedobrze robiło, a jednocześnie świeciły brakiem profesjonalizmu, uważam, że ten przymusowy podatek trzeba znieść. Cało stado propagandzistów z TV (P czy Komorowski) - na bruk! To niesłychane, żeby urządzać takie nagonki i tak nierówno traktować kandydatów na urząd prezydenta.
Awatar użytkownika
mm

Re: Co kandydaci na prezydenta sądzą o opłacie audiowizualnej?

mm Wto Maj 05, 2015 7:15 am

Zgadzam się z Kukizem że media publiczne powinny zająć się ambitnymi projektami, teatrem, obiektywne programy historyczne, popularno-naukowe, kulturowe, sportowe, wydarzenia ze świata. Obecnie telewizja publiczna to karykatura, zajmuje się głównie propagandą partyjną i unijną, ogłupiającymi reality show, wywalaniem wielkich sum na "gwiazdy" i całoroczną promocją kultury zydowskiej i zydowskiego punktu widzenia. Jeśli państwo pod przymusem ma zabierać pieniądze na taką tv to lepiej niech ją zlikwidują albo utrzymują tylko z dotacji partyjnych, unijnych i fundacji zydowskich. Dlaczego ja i inni mamy na to płacić?
Awatar użytkownika
kaszanka

kaszanka Wto Maj 05, 2015 7:43 am

A co kandydat Bronisław Komorowski sądzi o najbardziej nieudolnym prezesie TVP z jego ręki i poręki - Juliusz Braunie ???
Awatar użytkownika
dfs

dfs Wto Maj 05, 2015 8:27 am

Znamienne, że przez osiem lat "fachowcy" z PO nie byli w stanie uchwalić takiej prostej ustawy.
Awatar użytkownika
toni

toni Wto Maj 05, 2015 11:15 am

Wszyscy kandydaci wrzeszczą przed wyborami,ale jak już będzie po wyborach to będzie takie samo g..no jak jest teraz.
Awatar użytkownika
magister

magister Wto Maj 05, 2015 12:17 pm

Za to że jestem należy mi się dodatkowo wpłata na misję jaką wykonuję jako człowiek - brednie, zapłaćcie z budżetu, to też z naszych podatków ale to jest proporcjonalnie do dochodów każdego, w tym jest cała tajemnica - dlaczego "elektrownia ma mi zabierać kasę a dalej to ja już nie wiem gdzie to jest podłożone i komu i za co - ja emeryt i Balcerowicz emeryt /np./ płacimy tyle samo na misję telewizji czy radia, trzeba mieć kuku na muniu aby tolerować takie pomysły !
Awatar użytkownika
gouvenaux

gouvenaux Wto Maj 05, 2015 12:26 pm

Zgadzam się z mm. W Polsce - nie ma telewizji publicznej. Jest jakis kadłubek, ni to pies ni wydra... Po objerzeniu wczorajszego programu pt MATURA w tvp1. gdzie znów, bożżżżż , jak we wszystkich poprzednich edycjach zobaczyłem, te same twarzyska i ryje - wiem, ża na pewno już nigdy nie zapłacę abonamentu telewizyjnego. Kto to jest dla przykladu ten Kevine Aniston ??? ??? nie wiecie ?, to angielskie zero w polskim mundurze strażackim...
Awatar użytkownika
VENERA

VENERA Wto Maj 05, 2015 2:28 pm

Radio powinno byc wolne od oplat.Na to spoleczenstwo polskie sobie zasluzylo.Natomiest telewizja powinn wszystkie programy zakodowac i w wydzielonych Punktasch(poczta,urzedymiejskie gminne)kazdy polak mogl by oplacic dowolnie wybrane programy(nie jakies zasrane pakiety)i za to uczciwie zaplacic.Inne prpozycje sa normalnym cwaniactwem durniow zarzadzajacych telewizja i dokonujacych przestepstwa.Nie dajcie sie Polacy robic w du...e gromadce baranow i cwaniakow naciagajacych na forse.Wtedy wszystkie dziadostwo9 i programy badziewnw samoistnie zgina,a nastapi samoistne dazenie do wysokiej jakosci programow,a nie gowna jakim teraz telewizja zatyka DU...E
Awatar użytkownika
NATASZA

NATASZA Wto Maj 05, 2015 2:34 pm

NIE DAL BYM WIOARY TYM GLUPKOM ZE ROCZNA OPLATA WYNOSILA BY 10 ZL.pEWNIE PO ROKU KOSZTY TYM BARANOM BY WZROSLY I PODWYZKA NIEUCHRONNA WYNOSILA BY JUZ 15ZL.A ILE W NASTEPNE LATA???NIE WOLNO WIERZYC TYM CYMBALOM ,BO POLACY SA ZBYT LATWOWIERNI I W KAZDA BZDURE WIERZA BEZKRYTYCZNIE.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Wto Maj 05, 2015 7:58 pm

Każda dodatkowa złotówka na publiczną w szczególności telewizję jest złotówką zmarnowaną, abonent powinien dostać kartę, a ktoś kto nie płaci nie mieć możliwości oglądania i tyle. Jakieś gadanie o teoretycznych możliwościach jest takie jak np. wejście do sklepu i na dzień dobry płatność za flaszkę wódki bo jest teoretyczna możliwość jej kupienia.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości