WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Coca-Cola odświeżyła własną reklamę sprzed 45 lat (wideo)

pavv Czw Kwi 07, 2016 8:19 am

Miło zobaczyć szklane, nie istniejące nigdzie w Polsce butelki. U nas tylko śmierdzący ropą plastik, a w takich Niemczech chyba ze 4 pojemności są oferowane w szkle.
Awatar użytkownika
XYZ

Re: Coca-Cola odświeżyła własną reklamę sprzed 45 lat (wideo)

XYZ Czw Kwi 07, 2016 8:55 am

Nie dalej jak wczoraj piłem Cole z butelki. Jak za dawnych lat, stojąc w sklepie i rozmawiając ze sprzedawcą :)
Awatar użytkownika
Polo

Polo Czw Kwi 07, 2016 9:38 am

Wow! Choć niektórym może to wydawać się bardzo naiwne, to jest to przykład jak koncerny mogą próbować pozytywnie wpływać na naszą rzeczywistość. Nie znałem tej reklamy wcześniej, a piosenkę dziwo tak. W dobie nasilających się konfliktów, dobrze jest popatrzeć na świat z perspektywy wspólnoty, ziemia jest jedna dla wszystkich. Dzięki za ten comeback! Oby więcej takich inicjatyw. I wiem, to służyć ma tylko wizerunkowi koncernu, produktu i sprzedaży, bla bla... ale jeśli przy okazji przemycane są słuszne idee, to mają moje 100% poparcie. To jest własnie element społecznej odpowiedzialności biznesu.
Awatar użytkownika
malczi

malczi Czw Kwi 07, 2016 9:47 am

Ej, to jest ta reklama którą kończyli się Mad Meni.
Awatar użytkownika
Tez

Tez Pią Kwi 08, 2016 12:31 am

Fajna reklama, ale i tak nie kupie dopóki nie znajdę w szklanej butelce, tymi plastikami i puszkami możecie się wypchać.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości