[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cristiano Ronaldo i Coca-Cola: to powinna być nauczka dla marketerów i sportowców (felieton)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Xdowicz

Cristiano Ronaldo i Coca-Cola: to powinna być nauczka dla marketerów i sportowców (felieton)

Xdowicz Nie Cze 20, 2021 4:37 pm

Co do kwestii finansowych to autor artykułu nie ma bladego pojęcia jak to wygląda. Absolutnie nie jest tak, że cała premia od UEFY (po odliczeniu kosztów) idzie na konta piłkarzy. Zresztą każdy kraj takie rzeczy ustala sobie indywidualnie, więc nie można tutaj włożyć wszystkich do jednego worka, co autor niestety uczynił.
Poza tym autor zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy. Ktoś tych sponsorów wybrał. Największa wina leży po stronie UEFY, która będąc organizacją sportową powinna promować sportowy styl życia i pewne wartości. Jedynymi wartościami jakie wyznaje Pan Ceferin są pieniądze. Tu jest największy problem.
Awatar użytkownika
Potępieniec

Re: Cristiano Ronaldo i Coca-Cola: to powinna być nauczka dla marketerów i sportowców (felieton)

Potępieniec Nie Cze 20, 2021 10:34 pm

A ja nic nie reklamuje tylko spalarnie śmieci po Europie buduję marnie jestem opłacany i mam to wszystko głęboko w D............
Awatar użytkownika
Ganqou

Re: Cristiano Ronaldo i Coca-Cola: to powinna być nauczka dla marketerów i sportowców (felieton)

Ganqou Pon Cze 21, 2021 3:46 pm

Autor felietony krytykuje Ronaldo za coś, co zrobił 8 lat temu, sam bierze pensje za reklamy na stronie, na których to reklamach może być coca cola :)
Zirytował mnie trochę ten Felieton. Łatwo jest mówić moralizatorskim tonem i w zasadzie nie powiedzieć nic. Brak tu jakieś głębszej, ciekawszej analizy.
Awatar użytkownika
klaps

klaps Wto Cze 22, 2021 8:06 pm

Swiat sie zmienia ale chyba nie tak jak deklarujemy: sport zwiazany z ruchem realnie uprawia coraz mniej ludzi vs wzrost ogladalnosci i popularnosci - cynicznie nazwanego - e-sportu (patrzenie w ekran na siedząco). Jedzenie, które intensywnie sie promuje jako przyszlosc (jak zastepniki mięsa, nabialu itd) jest realnie jeszcze bardziej technologicznie przetworzone niż to co ma zastąpić. Mam wrażenie, że w imię idealizmu holubimy swiat, ktory umiera, a tym samym torujemy drogę modernizacji która oznacza jeszcze większą sztuczność, przetworzenie, oderwanie od świata fizycznego, w tym kultury fizycznej. Pieniądze w tym wszystkim nie są ważne - kapitał zawsze znajdzie swoje miejsce tam gdzie może rosnąć.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości