WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anonim

Cristiano Ronaldo wzgardził Coca-Colą na konferencji prasowej. "Niezgoda na promowanie niezdrowego stylu życia"

Anonim Śro Cze 16, 2021 8:20 am

Nie jestem jego fanem na boisku, ale oddałem mu owacje na stojąco za tę akcję :)
Awatar użytkownika
Znawca

Re: Cristiano Ronaldo wzgardził Coca-Colą na konferencji prasowej. "Niezgoda na promowanie niezdrowego stylu życia"

Znawca Śro Cze 16, 2021 8:23 am

Zawsze mnie wkurza jak przed LIgą Mistrzów Messi chrupie chipsy - gość ma wszystko, ale potrzebuje jeszcze wiecej hajsu i wciska młodym to g...
Awatar użytkownika
iuy

Re: Cristiano Ronaldo wzgardził Coca-Colą na konferencji prasowej. "Niezgoda na promowanie niezdrowego stylu życia"

iuy Śro Cze 16, 2021 10:45 am

brawo im mniej syfu made in usa tym lepiej
Awatar użytkownika
Marian

Marian Śro Cze 16, 2021 10:47 am

Brawo. A trująca Coca-Cola powinna mieć zakaz jakiegokolwiek reklamowania i jakiegokolwiek sponsoringu w Europie. Prawdę mówiąc, powinna być sprzedawana tak jak papierosy, z etykietami "ozdobionymi" ludźmi po ciężkich operacjach, a docelowo jej sprzedaż powinna być całkowicie zakazana. Mam nadzieję, że moje wnuki nie będą nawet znać nazwy tej trucizny.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Cze 16, 2021 11:07 am

Tego typu produkty powodują równie dużo przewlekłych i w dłuższej perspektywie chorób, podobnie jak choćby papierosy i alkohol. Powinny być pod takimi samymi restrykcjami prawnymi.
Awatar użytkownika
lara

lara Śro Cze 16, 2021 11:44 am

Zdrowe nawyki to dobre nawyki. Już dawno odstawiłam napoje gazowane i barwione na rzecz cisowianki. Latem to dobrze schłodzona z cytryną i miętą jest super połączeniem.
Awatar użytkownika
Aneczka

Aneczka Śro Cze 16, 2021 11:53 am

Bardzo dobrze, że jest podatek cukrowy!
Awatar użytkownika
Marketer

Marketer Śro Cze 16, 2021 12:47 pm

No to cola ma kryzys wizerunkowy. Dzieciaki na całym świecie kochają porywczego Ronaldo. niby „mały gest” może pociągnąć za sobą resztę równie sławnych i bogatych sportowców. Ich po prostu na taką akcje stać. Bravo!
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Śro Cze 16, 2021 12:50 pm

Brawo... sam już nie pamiętam, kiedy piłem ten odrdzewiacz! :D, :P Od CC wolę Schweppsa o smaku mojito... ;)
Awatar użytkownika
J696

J696 Śro Cze 16, 2021 1:01 pm

Hipokryta !!!
Dziś nie lubi Coli, a kiedyś wystepował w jej reklamach za gruby hajs!
wtedy nie wiedział że jest szkodliwa?
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Śro Cze 16, 2021 1:21 pm

"J696" napisał(a): Hipokryta !!!
Dziś nie lubi Coli, a kiedyś wystepował w jej reklamach za gruby hajs!
wtedy nie wiedział że jest szkodliwa?
No no, jaka ta pamięć bywa ulotna.. a już gościa pochwaliłem (może i jest hipokrytą, ale miliardy facetów na świecie chciałoby mieć takie ciało jak on... warto wspomnieć, że Lewy zerwał kontrakt po słynnej interwencji Bosackiej)! :P, ;)

Poza tym, żeby spalić kalorie po wypiciu szklanki/puszki coli to trzeba naprawdę intensywnego i długiego wysiłku...
Awatar użytkownika
nie dla trolli

nie dla trolli Śro Cze 16, 2021 2:10 pm

"lara" napisał(a): Zdrowe nawyki to dobre nawyki. Już dawno odstawiłam napoje gazowane i barwione na rzecz cisowianki. Latem to dobrze schłodzona z cytryną i miętą jest super połączeniem.

No, proszę, i 2 złote za wpis od wody poszło.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Śro Cze 16, 2021 2:24 pm

"nie dla trolli" napisał(a):
"lara" napisał(a): Zdrowe nawyki to dobre nawyki. Już dawno odstawiłam napoje gazowane i barwione na rzecz cisowianki. Latem to dobrze schłodzona z cytryną i miętą jest super połączeniem.

No, proszę, i 2 złote za wpis od wody poszło.
Pewnie więcej. Właściciel tej marki podobno niszczy życie rolników w okolicy źródła, więc PR potrzebny.
Awatar użytkownika
ula

ula Śro Cze 16, 2021 4:09 pm

zdrowsza maślanka
Awatar użytkownika
hehe

hehe Śro Cze 16, 2021 5:10 pm

Popieram, Coli bez cukru nie da sie w ogole pic.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości