[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cyfrowy Polsat: 28 kanałów i materiały VoD za darmo na święta

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Cyfrowy Polsat: 28 kanałów i materiały VoD za darmo na święta

Gie Wto Gru 06, 2016 7:50 am

Takie otwarte okna to powinni robić dla osób z pakietem Darmowy HD i dla osób które mają dekodery wykupione na własność ale nie opłacają żadnego abonamentu.
Awatar użytkownika
PIOTREK

Re: Cyfrowy Polsat: 28 kanałów i materiały VoD za darmo na święta

PIOTREK Wto Gru 06, 2016 3:32 pm

a Hustler i Daring zakodowane....
Awatar użytkownika
Mambolinski

Mambolinski Śro Gru 07, 2016 12:46 pm

Ja to płacę za te kanały inni będą mieć Free-takie prawo prywatnego przedsiębiorstwa. A moim prawem jest zrezygnować z usług-jeszcze pół roku :-)
Awatar użytkownika
Goliat

Goliat Pią Gru 09, 2016 10:56 pm

Mnie tam nie żal, że ludzie sobie obejrzą te kanały, za które ja płacę. Przynajmniej póki sam jestem z pakietu zadowolony. Zresztą sam kiedyś dzięki takiemu okienku się zdecydowałem na wykupienie pakietu filmowego, więc nic złego w tym że Polsat robi otwarte okno nie widzę.
Awatar użytkownika
Romek

Romek Pon Gru 19, 2016 4:17 pm

Po kilku takich akcjach CP doszedłem do wniosku, że najlepiej opłacalne będzie po prostu kupienie pakietu premium i już teraz wiem, że to było to. Drogo nie wychodzi, a oglądam wszystko co tylko chcę.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość