[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cyfrowy Polsat nie naruszył prawa, nadając mecze w pay-per-view

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ajwaj

Cyfrowy Polsat nie naruszył prawa, nadając mecze w pay-per-view

ajwaj Śro Sie 07, 2013 11:49 pm

Kolejna kompromitacja Dworaka. Radzie "KRRi... co tam jeszcze się załapało" już dziękujemy. Pora to to zlikwidować wraz z kasacją ciepłych posadek. Podobnie na zdrowie nam wyjdzie kasacja zbędnej TVP i stada tysięcy darmozjazdów - czekających na nasz abonament - wokół niej.
Awatar użytkownika
Jarek

Re: Cyfrowy Polsat nie naruszył prawa, nadając mecze w pay-per-view

Jarek Czw Sie 08, 2013 5:15 pm

Trzeba się przyzwyczaić już do tego, że jak chce się mieć coś wartościowego, to trzeba za to zapłacić. W PPV są te transmisje, które są droższe. Po prostu inaczej by nie poszły, jeśli by ich nie realizować przez PPV. A co do samego meczu i procesu, to przecież TVP nie chciała go transmitować, więc chwała CP, że transmisję zrobili.
Awatar użytkownika
Joggi

Joggi Pią Sie 09, 2013 7:14 pm

Ja tam do PPV nic nie mam. Coś mnie interesuje, to muszę to kupić i za to zapłacić. Tak jest z PPV - dostajesz dobry produkt, netto, bez żadnych zbędnych dodatków typu reklamy. Akurat meczów nie oglądałem, bo nie uważałem, żeby mogły być ciekawe, ale gale bokserskie chętnie oglądam w PPV.
Awatar użytkownika
sebek

sebek Śro Sie 28, 2013 6:09 pm

To nie chodzi o PPV.. transmisja była legalna ale zmowa cenowa była miedzy operatorami ..wiec CP dostał kare ponad 2 mln .. Przeczytajcie drugi artykuł..///
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości