WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grzes

Cyfrowy Polsat oferuje dostęp do Ligi Mistrzów i Ligi Europy również w PPV. 40 zł za jeden mecz

Grzes Śro Lis 07, 2018 8:32 am

Chyba kogos tam w CP pogrzalo...
Awatar użytkownika
Qqq

Re: Cyfrowy Polsat oferuje dostęp do Ligi Mistrzów i Ligi Europy również w PPV. 40 zł za jeden mecz

Qqq Śro Lis 07, 2018 8:35 am

Komentatorzy slabi, jak ogladam mecz to slycjac wlasciwie slaby komentarz, trybun prawie wgl nie slychac, i oni za tak marnie pokazywany produkt chca jeszcze takiej kasy?
Awatar użytkownika
qwerty

Re: Cyfrowy Polsat oferuje dostęp do Ligi Mistrzów i Ligi Europy również w PPV. 40 zł za jeden mecz

qwerty Śro Lis 07, 2018 10:15 am

Czekam na mecze polskiej ligi piłkarskiej w ppv. ;)
Awatar użytkownika
Tob

Tob Śro Lis 07, 2018 10:54 am

Hahahaha
Awatar użytkownika
Jacek Nowak

Jacek Nowak Śro Lis 07, 2018 1:22 pm

Konkretnie kogoś tam pogięło, komentarz na poziomie rozgrywek okręgowych, w studiu kwiat ustawiania meczów typu Wdowczyk.
Awatar użytkownika
Olek Kościuk

Olek Kościuk Śro Lis 07, 2018 1:23 pm

posrało ich. LM w polsacie to mizeria. Słabi komentatorzy (poza Borkiem i Smokowskim), o 'ekspertach' szkoda gadać. No i ten kącik kulinarny 😂
Awatar użytkownika
marketer

marketer Śro Lis 07, 2018 1:23 pm

Czyli za 50 zł (u mnie w promocji taniej) można mieć wszystkie mecze LM i LE a oni myślą że ktoś zapłaci 40 zł za jeden? Nie rozumiem chyba 🤔
Awatar użytkownika
walter

walter Śro Lis 07, 2018 1:24 pm

40 ziko za dziadka Strejlaua, eksperta Panasewicza i mecz transmitowany nokią 3310? Nie wiem czy się śmiać czy płakać nad tą żenadą.
Awatar użytkownika
asa

asa Śro Lis 07, 2018 4:50 pm

hahaha !!! 40zł???? co za bzdura
Awatar użytkownika
anek

anek Śro Lis 07, 2018 8:09 pm

Może 4 grosze za mecz? Chyba się komuś zera poprzesuwały w excelu
Awatar użytkownika
raf1978

raf1978 Śro Lis 07, 2018 8:18 pm

"walter" napisał(a): 40 ziko za dziadka Strejlaua, eksperta Panasewicza i mecz transmitowany nokią 3310? Nie wiem czy się śmiać czy płakać nad tą żenadą.

Co to jest "ziko" ? Nie ma takiego słowa w języku polskim.
Awatar użytkownika
Jestem w Plusie

Jestem w Plusie Śro Lis 07, 2018 9:14 pm

Uwaga na zasięg sieci PLUS ! Ja przeniosłem się od innego operatora . bo naciągnęli mnie na smart dom - po prostu chciałem mieć taniej
telewizje to wziąłem telefon. Po włożeniu karty do mojego telefonu o dziwo nie mogłem wykonać żadnego połączenia. Było to dość dziwne bo telefon był półroczny i u poprzedniego operatora działał. Wyszedłem poza dom a tam.... 1 kreska zasięgu !!! Rozumiecie? Wolbrom (Małopolska powiat olkuski)- miasteczko 10 000 mieszkańców -CENTRUM miasta i ten żałosny plus nie ma tam przekaźnika jako jedyny operator !!! nie tylko tam zresztą jadąc do rodziny w okolice Pilicy drogą 794 (powiat zawierciański) też da się tylko rozmawiać tuż przed Pilicą i trochę za Wolbromiem. Ostrzegam wszystkich !!!! ten ich zasięg LTE a nawet zwykły do rozmów to kłamstwo, zanim przeniesiecie numer kupcie za 5 zeta kartę tego operatora i sobie sprawdźcie jak u was działa. Ja jestem uwalony. Komórkę trzymam przy oknie !!! jak na początku kiedy sieci startowały.........
Awatar użytkownika
XXXX

XXXX Czw Lis 08, 2018 2:37 am

A najśmieszniejsze jest to, że i tak znajdą się łosie, co zapłacą te 40 czy 50 zł
Awatar użytkownika
gosc

gosc Pią Lis 09, 2018 4:31 pm

"Qqq" napisał(a): Komentatorzy slabi, jak ogladam mecz to slycjac wlasciwie slaby komentarz, trybun prawie wgl nie slychac, i oni za tak marnie pokazywany produkt chca jeszcze takiej kasy?

Bo Polsat nadaje w najgorszym mozliwym systemie stereo, jak za Krola Cwieczka
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości