[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cyfrowy Polsat promuje nowy pakiet z HBO i Cinemax (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hary

Re: Cyfrowy Polsat promuje nowy pakiet z HBO i Cinemax (wideo)

Hary Wto Kwi 09, 2013 2:16 pm

Proszę czy ktoś wie jak nazywa się ten utwór proszę
Awatar użytkownika
zuz

zuz Wto Kwi 09, 2013 2:59 pm

Awatar użytkownika
Kojac

Kojac Śro Kwi 10, 2013 11:46 pm

Dobry spot i bardzo dobry cios w nc+, gdzie pakiet premium jest w cenie 199 zł :). CP jest zdecydowanie bliżej naszej rzeczywistości, a to chyba sprawi, że nowa platforma po prostu z naszego rynku wkrótce wyparuje... W końcu to abonenci decydują o tym, kto na rynku się utrzyma, a z takimi cenami i z ciekawymi pakietami to raczej tylko CP ma rację bycia.
Awatar użytkownika
Bardos

Bardos Pią Kwi 12, 2013 3:05 pm

Polsat powinien od samego startu platformy NC+ dawać takie promocje. A w sumie chyba nie musiał bo bez promocji i tak był ponad dwa razy tańszy. Teraz jeszcze zyska na migracji niezadowolonych abo i znów lawina komentarzy, że sa najgorsi ale mają najwięcej abonentów. Ot taki paradoks.
Awatar użytkownika
samu

samu Pią Kwi 12, 2013 9:13 pm

Bardzo ciekawy pomysł. Okazuje się, że pakiet premium może być tani. Jak czytają to abonenci nc+ to nie powinni się w ogóle zastanawiać, cp jest znacznie przystępniejszy, bo tańszy, a na pewno jest co oglądać.
Awatar użytkownika
daniel

daniel Nie Kwi 14, 2013 2:50 pm

jakby ktoś pytał co to za piosenka to falling blind - comets
Awatar użytkownika
Giza

Giza Pią Kwi 19, 2013 4:17 pm

Czyli da się jednak wyjść do ludzi i za bardzo przystępną cenę umożliwić odbiór najlepszych kanałów filmowych i sportowych. Przystępną, czyli o 100 zł niższą niż u tej pożal się Boże konkurencji... Dla mnie to cena jest tu dużym plusem, ale także liczy się możliwość łączenia usług, bo to w końcu cp dysponuje teraz netem mobilnym lte.
Awatar użytkownika
miron

miron Pon Kwi 22, 2013 10:44 pm

Czego chcieć więcej? Oferta idealna... Za 79 zł mamy tyle oglądania, że czasu nie starczy... Gdzie indziej znajdziemy pakiet premium poniżej 100 zł?? Nigdzie! Cyfrowy Polsat jest poza konkurencją :D
Awatar użytkownika
Bastek

Bastek Śro Kwi 24, 2013 4:58 pm

Bardzo mądre słowa, miron. Cyfrowy Polsat to bardzo dużo oglądania telewizji, i to dla każdego, bo każdy znajdzie w cp unikatowe i bardzo ciekawe stacje, programy, transmisje czy filmy. A wszystko w bardzo dobrej cenie. CP ma pod tym przewagę na rynku.
Awatar użytkownika
iza22929

Re: Cyfrowy Polsat oszustwo

iza22929 Wto Kwi 30, 2013 9:06 am

ten szajs to jedna wielka ściema gdy byłam w punkcie żeby założyć cyfrowy Polsat to pan za biurkiem świecił oczkami żeby tylko wszystkie pakiety wcisną i mówi ze jak już mam te pakiety to mogę wypożyczać filmy do 33zł ZA DARMO a po 2 miesiącach dostałam rachunek a jak zadzwoniłam do biura obsługi to pani tłumaczyła ze trzeba to zapłacić ,wiec to jest jedn wielki śmietnik nie mam zamiaru płacić za oszukiwanie klienta skoro trzeba płacić za wypożyczalnie pomimo pakietów to po co mówią klijentą ze to jest za darmo?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości