WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ez

Cyfrowy Polsat przejmując Netię stawia się na nadchodzący trend związany z 5G - kolejnym etapem rozwoju sieci mobilnej

Ez Śro Gru 06, 2017 12:50 pm

5 G się marzy i do tego jest potrzebna netia - niesamowite , chyba żeby wycisnąć kaske.
Awatar użytkownika
marcin

Re: Cyfrowy Polsat przejmując Netię stawia się na nadchodzący trend związany z 5G - kolejnym etapem rozwoju sieci mobilnej

marcin Śro Gru 06, 2017 12:56 pm

Dziękuję za info. W marcu kończy mi się umowa z Netią. Do pana Solorza jednak się nie wybieram.
Awatar użytkownika
milenials

Re: Cyfrowy Polsat przejmując Netię stawia się na nadchodzący trend związany z 5G - kolejnym etapem rozwoju sieci mobilnej

milenials Śro Gru 06, 2017 1:01 pm

A dalej trzeba będzie płacić Orange za utrzymanie łącza?
Awatar użytkownika
qpoiuytrewq

qpoiuytrewq Śro Gru 06, 2017 1:30 pm

Jak mi doprowadzą światłowód bo Orange nie chce to do nich przejdę
Awatar użytkownika
qwer

qwer Śro Gru 06, 2017 7:49 pm

jestem w NETII od 20 lat czas się miksować
z PLUS GSM też zrezygnowałem kiedy przeszedł do tych "biznesmenów"i nie załóje
Awatar użytkownika
kl

kl Czw Gru 07, 2017 10:17 am

A kiedy tego komunistycznego agenta rozlicza ?
Awatar użytkownika
Jorgi

Jorgi Czw Gru 07, 2017 5:50 pm

Elegancko, że net w Plusie znacznie poprawią. Jest sens, by się z Plusem na dłużej wiązać.
Awatar użytkownika
Nico

Nico Czw Gru 07, 2017 11:06 pm

Jiak T Mobile pl odpali 5g to bedzie pierwsza siec a plus u nas nie ma nadanikia prawo lider technologi LTE 😀
Awatar użytkownika
Donald

Donald Pią Gru 08, 2017 6:37 pm

Co ciekawe, to na pewno to, że Cyfrowy Polsat znów będzie liderem netu mobilnego. W końcu to oni otworzyli u nas pierwsi porządny net LTE, dopiero niedawno reszta operatorów zrobiła coś porównywalnego.
Awatar użytkownika
Johnes

Johnes Nie Gru 10, 2017 4:55 pm

Nawet jeżeli był to przewidywany zakup to świadczy to o dobrej kondycji i strategii rozwoju polsatu. Przemyślane i perspektywiczne zakupy, które przyniosą im krociowe zyski.
Awatar użytkownika
Prikoz

Prikoz Nie Gru 10, 2017 6:39 pm

Mam kilka usług w CP i szczerze trzymam za tą firmę kciuki. Wolę płacić polskiej firmie niż zagranicznym molochom ;)
Awatar użytkownika
Juraj

Juraj Sob Gru 16, 2017 12:04 am

Polskie nie polskie dla mnie to akurat nie jest wyznacznik. Ważne dla mnie, że Polsat cyfrowy jest po prostu znacznie tańszy, a przecież nie gorszy od innych operatorów.
Awatar użytkownika
Bosek

Bosek Wto Gru 19, 2017 4:37 pm

"Juraj" napisał(a): Polskie nie polskie dla mnie to akurat nie jest wyznacznik. Ważne dla mnie, że Polsat cyfrowy jest po prostu znacznie tańszy, a przecież nie gorszy od innych operatorów.
Z tą jakością to bym nie przesadzał!!! Raczej sprzęt CP to tandeta w porównaniu z innymi droższymi operatorami!!
Awatar użytkownika
Matek

Matek Czw Gru 21, 2017 2:51 pm

Nie no, Cyfrowy Polsat dekodery ma jak najbardziej ok. Jakość przekazu i jego obsługa nie powinny nastręczać kłopotów.
Awatar użytkownika
Krystyna

Krystyna Pią Gru 22, 2017 5:40 pm

Ja już podziękowałam Polsatowi,biorą kasę i same powtórki,szkoda kasy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 87 gości