[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cyfrowy Polsat wprowadza usługę CatchUp TV

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
n

Cyfrowy Polsat wprowadza usługę CatchUp TV

n Pią Mar 18, 2011 12:33 pm

robi się ciekawie ;)
Awatar użytkownika
Singbad

Re: Cyfrowy Polsat wprowadza usługę CatchUp TV

Singbad Pią Mar 18, 2011 4:06 pm

Bardzo fajna sprawa dla abonentów. Coś chcesz obejrzeć, ale nie dasz rady, to sobie obejrzysz w innym terminie. Spory plusik ode mnie dla CP
Awatar użytkownika
nhdtv

nhdtv Sob Mar 19, 2011 10:05 am

pozycje z TVN to jak dać w twarz ITI. nie kumam czemu ta sytuacja jest w jedną stronę. polsat ma TVN a odwrotnie cisza
Awatar użytkownika
Tfuj Abonent

Tfuj Abonent Sob Mar 19, 2011 9:23 pm

REWELA! W dobie niekończących się powtórek, powtórzeń, nieLIVE itd można sobie obejrzeć w innym terminie :D ILE RZY POLSAT PUSZCZAŁ TAKĄ SŁYNNĄ WALKĘ BOKSERSKĄ W ZESZŁYM ROKU? KIEDY BYM NIE PRZEŁĄCZYŁ NA POLSAT SPORT - BIŁO SIĘ TYCH DWÓCH PANÓW!!!! znaczy będę mógł sobie to obejrzeć jeszcze raz w internecie? w o w ...........

no robi się BARDZO ciekawie.... ;D
wiocha.
Awatar użytkownika
Musierak

Musierak Pon Mar 21, 2011 3:32 pm

A mi sie zdaje że takie usługi są po prostu potrzebne bo nie jesteś zdany na ramówke tylko po prostu jak coś ci nie pasuje to możesz sobie obejrzeć w innej porze. i takie udogodnienie to ja rozumiem bo czasem tak mam że coś nie mogę zobaczyć a potem nie mam jak i to żałuję, al teraz nie będę musiał żałować i sobie po prostu w necie obejrze.
Awatar użytkownika
Dario G.

Dario G. Pon Mar 21, 2011 11:44 pm

Kolejna ciekawa usługa ze stajni polsatu. Dzięki szybkiemu internetowi od polsatu ta usługa ma rację bytu. Jak widać CP coraz bardziej czuje się pewnie w branży IT.
Awatar użytkownika
możliwia

możliwia Śro Mar 23, 2011 11:50 am

Właśnie na coś takiego czekałem, dobre by było również jakieś archiwum z możliwością obejrzenia starych materiałów. Cyfrowy Polsat zmierza w dobrym kierunku.
Awatar użytkownika
jaro

jaro Pon Kwi 04, 2011 4:56 pm

cyfrowy polsat jest najlepszy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości