WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
adam

Cyfrowy Polsat z filmowym VOD w internecie, filmy za 1 zł

adam Pon Lut 20, 2012 11:27 am

VOD Cyfrowego Polsatu opłaca się z wielu powodów, a że jest sporo dobrych tytułów, to nic tylko korzystać.
Awatar użytkownika
amsta

Re: Cyfrowy Polsat z filmowym VOD w internecie, filmy za 1 zł

amsta Wto Lut 21, 2012 10:08 pm

Niezwykle okazyjne ceny! Za złotówkę trudno coś dobrego obejrzeć, nawet rzekomo darmowy torrent to przecież jakieś zużycie, choćby prądu i sprzętu, więc koszt jakiś jest, tymczasem VoD Polsatu daje ofertę za tak niską cenę, no no
Awatar użytkownika
Ślimak

Ślimak Śro Lut 22, 2012 12:56 am

Po przejrzeniu oferty, to znaczy bazy filmów, wydaje mi się że parę złotych będzie trzeba wydać. Jest co oglądać, a w takiej sytuacji złotówek nie będzie mi żal. Polecam, bo można się bardzo sympatycznie zdziwić ilością i jakością dostępnych filmów.
Awatar użytkownika
eleme

eleme Czw Lut 23, 2012 12:23 pm

Podstawową sprawą było wyrobienie marki. O VOD nie mówiło się za często niedawno jeszcze, ale kilka faktów, jak choćby to że Polsat transmitował w ten sposób walkę bokserską, sprawiło, że VOD stał się dość popularny ; reszta to rzecz promocji, które wystarczą by ludzi przyciągnąć.
Awatar użytkownika
mamto

mamto Czw Lut 23, 2012 3:27 pm

ale zabrali mi BBC i TVN HD+ 1, chyba pora wypowiedziec im umowę...;(
Awatar użytkownika
miron124

miron124 Sob Lut 25, 2012 3:51 pm

a ktoś porównywał oferty VOD Polsatu i eNki, kto ma więcej zasobów? w tym tygodniu przebojem na N jest o północy w paryżu, niezła komedia romatyczna
Awatar użytkownika
Tolisław

Tolisław Sob Lut 25, 2012 4:18 pm

Czasem korzystałem z Ipli, a teraz jako abonent CP będę miał filmy taniej, bo nie zawsze jest możliwość by zasiąść przed telewizorem, więc VOD na komputer się przyda.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości