WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

Czarne chmury nad kanałem Religia.tv

Neo Pią Wrz 28, 2012 7:24 am

A precz z klechami w czarnych sukienkach z mojego telewizora, nie oglądam ich ale chciałbym żeby przestali nadawać na Cyfrowym Polsacie, bo dopłacam w ten sposób na tych faryzeuszy i pseudo-zakonnika księdza Hołownię, który nie może zdecydować się którą drogą ma kroczyć. Sam nie wie czy jest katechetą świeckim, pisarzem, dziennikarzem czy pajacem w Mam Talent.
Awatar użytkownika
Opserwer

Re: Czarne chmury nad kanałem Religia.tv

Opserwer Pią Wrz 28, 2012 7:40 am

Tylko Ojciec Tadeusz pomoże , może wrogie przejęcie ?
Awatar użytkownika
mcmc84

mcmc84 Pią Wrz 28, 2012 7:59 am

Kazimierzu i Szymonku.... Tak mi przykro... ;-) Ojo joj....Skończą się obiadki na stołóweczce... A szefowa produkcji zadowolona????? Normalnie święta trójca....Takie gniazdko sobie w willi vis a vis Centrali zrobili a tu taka wtopa....
Awatar użytkownika
jan88

jan88 Pią Wrz 28, 2012 9:29 am

proszę nie mówmy źle o zmarłych (religii.tv)
Awatar użytkownika
art

art Pią Wrz 28, 2012 9:57 am

Nad całym TVN są czarne chmury. Lata manipulacji zrobiły swoje. Nikt nie chce oglądać kłamstw.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Wrz 28, 2012 10:07 am

mcm84 - a Ty glodny ze stolowki zazdoscisz ?
Awatar użytkownika
dublinek

dublinek Pią Wrz 28, 2012 10:18 am

rażą złośliwe i często tak głupie wpisy, więcej tolerancji i powagi,
każdy kanal w tym kanał religia jest nam potrzebny
często oglądam, wysoki poziom, może nie dla tak powszechnej grupy
życzę przetrwania mimo tych chwilowych czarnych chmur
pozdrawiam serdecznie !
Awatar użytkownika
mcmc84

mcmc84 Pią Wrz 28, 2012 11:07 am

ja napisał(a):mcm84 - a Ty glodny ze stolowki zazdoscisz ?

...już z tej stołówki jadłem, teraz mam lepszą, leszczyku...
Awatar użytkownika
religijny

religijny Pią Wrz 28, 2012 11:37 am

Lepsze tam programy były niż całym TVN. Za taki budżet to TVN nie przetrwałby 1 tydzień.
mcmc84, a ty to tych obiadków pewnie żałujesz bo patrzysz z góry na studnię pewnie z jakiegoś biura gdzie ludzi wymienia się co okres próbny :)
Awatar użytkownika
privat

privat Pią Wrz 28, 2012 11:42 am

Antychrześcijańskie ITI "tworzy" religia.tv. Jeszcze jeden element wkręcania ludzi w salonowego matrixa.
Awatar użytkownika
mcmc84

mcmc84 Pią Wrz 28, 2012 11:46 am

religijny napisał(a):Lepsze tam programy były niż całym TVN. Za taki budżet to TVN nie przetrwałby 1 tydzień.
mcmc84, a ty to tych obiadków pewnie żałujesz bo patrzysz z góry na studnię pewnie z jakiegoś biura gdzie ludzi wymienia się co okres próbny :)
....................nie żałuję obiadków bo się tam parę razy zatrułem.... jeśli pracujesz w tej firmie to dobrze wiesz o czym pisze....broni się tylko sushi. A co do okresu próbnego.... Wyobraź sobie, że są na tym świecie ludzie, którzy siedzą w branży TV wiele lat i sami sobie wybierają pracodawców bo mają fach w rękach i wieloletnie doświadczenie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Vitalis

Vitalis Pią Wrz 28, 2012 11:55 am

dublinek napisał(a):rażą złośliwe i często tak głupie wpisy, więcej tolerancji i powagi,
każdy kanal w tym kanał religia jest nam potrzebny
często oglądam, wysoki poziom, może nie dla tak powszechnej grupy
życzę przetrwania mimo tych chwilowych czarnych chmur
pozdrawiam serdecznie !

To sobie kup na własność i finansuj, bo większość widzów, którzy utrzymują telewizję nie chce tej czarnosukienkowej propagandy!
Awatar użytkownika
eq

eq Pią Wrz 28, 2012 12:20 pm

Neo napisał(a):nie oglądam ich ale chciałbym żeby przestali nadawać na Cyfrowym Polsacie, bo dopłacam w ten sposób na tych faryzeuszy i pseudo-zakonnika księdza Hołownię

Brawo. Nie ogląda i nawet artykułu nie przeczytał. Jak byk jest napisane "Udostępniana jest jednak operatorom bez opłat."

Szkoda kanału. Pewnie gdyby był w grupie TVP, to by był traktowany jako misyjny.
Awatar użytkownika
kol

kol Pią Wrz 28, 2012 1:00 pm

Chwała Bogu i szkoda tylko że tak póżno, tuba propagandowa kościoła Michniko-katolickiego powinna zamilknąć już lata temu. teraz mam nadzieję przyjdzie pora na "Tygodnik Powszechny" , z tego co wiem oni tez są finannsowo jedną noga w grobie.
Awatar użytkownika
marcin

marcin Pią Wrz 28, 2012 5:38 pm

Do Neo. Wpierw wejdz w temat a potem sie wypowiadaj religia.tv byla udostepniana za darmo, to tv trwam zebra od widzow i sluchaczy, a raczej idiotow ktorzy na ten kicz daja. Religia tv jest porzadna stacja.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość