WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
novum

“Czarno na białym” podnosi widownię TVN 24

novum Śro Sty 12, 2011 7:12 am

wiecej jest jednak osob z wyksztalceniem podstawowym niz wyzszym
Awatar użytkownika
Iluk

Re: “Czarno na białym” podnosi widownię TVN 24

Iluk Śro Sty 12, 2011 10:12 am

Ledwo program się pojawił, a ci już ogłaszają kto go chętniej ogląda a kto nie. Istny kabaret. Powinni jeszcze podać kto zamawia badania, bo to jest przecież najważniejsze kto płaci.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Śro Sty 12, 2011 11:53 am

"Czarno na białym" w TVN 24 ..........bardzo,bardzo dobry, ciekawy program.POLECAM
co dziennie o 20.25.SUPER.Dzięki p.Siekielski.
Awatar użytkownika
ela

ela Śro Sty 12, 2011 11:57 am

TVN 24-najlepszy kanał inform.-wzór dla innych stacji inform.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Śro Sty 12, 2011 11:58 am

"Czarno na białym" w TVN 24 ..........bardzo,bardzo dobry, ciekawy program.POLECAM
co dziennie o 20.25.SUPER.Dzięki p.Sekielski.
Awatar użytkownika
Dany

Dany Śro Sty 12, 2011 1:53 pm

TVN - jedynie obiektywna stacja!!!!!
<żart>
Awatar użytkownika
magda

magda Śro Sty 12, 2011 4:57 pm

Jakoś nie wciąga mnie ten program-nie lubię sekielskiego,jego zarozumiałości i sposobu wysławiania się,a i tematy takie sobie.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Sty 13, 2011 9:30 pm

Dla mnie to program typu 'UWAGA' tylko w obszarze polityki. Nie jest jakoś super ciekawy... TVN24 przestaje mi się podobać przez wzgląd na jakość podawanych informacji i na selekcję tematów. Czysta 'niusowatość'. Godzinami mówią o zalanej piwnicy u pani Jadzi, zamiast zająć się RZETELNIE dużo bardziej istotnymi dla nas wszystkich sprawami. Generalnie TVN24 stają się powoli odpowiednikiem prasowego Faktu (poza jednostkowymi programami).
Awatar użytkownika
czarnecka a

niusowatość

czarnecka a Czw Sty 13, 2011 9:32 pm

Dla mnie to program typu 'UWAGA' tylko w obszarze polityki. Nie jest jakoś super ciekawy... TVN24 przestaje mi się podobać przez wzgląd na jakość podawanych informacji i na selekcję tematów. Czysta 'niusowatość'. Godzinami mówią o zalanej piwnicy u pani Jadzi, zamiast zająć się RZETELNIE dużo bardziej istotnymi dla nas wszystkich sprawami. Generalnie TVN24 stają się powoli odpowiednikiem prasowego Faktu (poza jednostkowymi programami).
Awatar użytkownika
Basia

Basia Czw Sty 20, 2011 9:55 pm

Pan Sekielski niech nakreci program o Tusku i jego obietnicach [niespelnionych ],a nie czepia się Kaczynskiego.Kaczyńskiemu wszyscy razem nie dorastacie do pięt...
Niedobrze się robi od waszej propagandy w tvn.
Awatar użytkownika
Jolanta

Jolanta Śro Lut 16, 2011 9:57 pm

Od dzisiaj nie oglądam programu red.Sekielskiego.Od dzisiaj to Jego nazywam harpią! Jak śmie dokopywać początkującemu prezydentowi państwa,ciekawa jestem dlaczego nie miał tej odwagi do Kaczyńskich?P.Komorowski jest normalnym człowiekiem,peszą Go nowe sytuacje,wyrobi się tak jak Kwach.... A zjadliwość Sekielskiego mnie przeraża! Czy TVN chce udowodnić ,że może udupić każdą partię? Ale ludzka sympatia obraca się zawsze do krzywdzonego! Nie długo TVN będzie zastąpione w domach dobrym Polsatem! Dziwi mnie,że taka jest nagle nagonka na PO.Miałam głosować na inną partię ale na złość TVN-owi zagłosuje z rodziną na PO lub na opluwanego ,a najmądrzejszego p.Palikota .A Waszej telewizji "pies mordę lizał." TFU !!!!
Awatar użytkownika
andrzej

andrzej Pon Lut 21, 2011 9:45 pm

program o zwolnieniach to bzdura bez pojecia program,promowany jak zwykle jacy to pracodawcy biedni i pokrzywdzeni,tylko sie nic niemówi za ile pracuja ludzie,którzy pracuja ciezko ...1200zł,Ja przez 30 lat chorowałem morze 20dni.ale po piedziesiace choruje z przepracowania,a nieroby pracodawcy balują bo maja na to,my zwykli ludzie im to wyrobilismy naszym zdrowiem ,a teraz olewaja ludzi pracy,a opieka medyczna jest tylko za PIENIADZE ,PANSTWO WYCIAGA JE ZA KAZDE BADANIE ............TAK NAM PO DAŁO OPIEKE
Awatar użytkownika
ANDRZEJ

ANDRZEJ Pon Lut 21, 2011 9:49 pm

Dlaczego tvn nic nie mówi ,ze unia zrówna zarobki zachodnie dla polaków..nawet zasiłki na zachodzie sa wyzsze niz płace u nas po 16 latach 1400zł ,odam to programowi tvn a wzme pensje ich ...zobaczymy jak to dobrze jest
Awatar użytkownika
Bronisław Bul Komorowski

Bronisław Bul Komorowski Wto Maj 31, 2011 6:13 pm

"tvn - jedyna obiektywna stacja" - i jak tu sie nie śmiać :)

chcesz sie zblizyć do . - czerp informacje z różnych zrodeł - od NIE po Nasz Dziennik - i samodzielnie wyciagaj wnioski - a nie czekaj jak grono starannie dobranych komentatorów przedstawi ci swoja interpretację rzeczywistosci...
Awatar użytkownika
Marynjka07

Marynjka07 Śro Cze 22, 2011 9:03 pm

Brawo p.Sekielski!Dobrze,że rozstałsię pPan z p,Morozowskim!Jego progrm jrst fatalny.Pozdrawiam serdecznie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 86 gości