WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
cyfrzak

“Czas honoru” stracił 400 tys. widzów, przegrywa z Polsatem i TVN

cyfrzak Wto Wrz 27, 2011 2:23 am

Tu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... tvp2-i-tv4
podajecie, że 18 września CzH miał 2 538,77 tys. widzów (4+), a w artykule powyżej - że 2 134, 99 tys. widzów (4+). Skąd taki rozjazd u agencji? Rozumiem 3-4 procenty, ale tyle?
Awatar użytkownika
Red Bull

Re: “Czas honoru” stracił 400 tys. widzów, przegrywa z Polsatem i TVN

Red Bull Wto Wrz 27, 2011 7:45 am

Wstyd że ludzie wolą oglądać pseudo tańczące gwiazdki niż NAJLEPSZY SERIAL jaki kiedykolwiek zrealizowała TVP! Ja mam 22 lata i oglądałem wszystkie odcinki od 1 serii!
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Wrz 27, 2011 9:10 am

"Czas Honoru" to najlepszy serial jaki do tej pory widziałem w TV. Podzielam zdanie RED BULLA że ogłupiony już do granic naród woli oglądać durnowate programy typu "Taniec z ..." a nie poznawać trochę swojej historii. Wiem, że "Czas Honoru" to filmowa fikcja a życie w tamtych czasach było znacznie gorsze i bardziej brutalne ale dobre i to bo dzisiejsza młodziez (choć na szczęście nie cała) to często nie wie nawet jak rozpoczęła sie II-ga wojna światowa i pojęcia nie ma jak ludzie walczyli o... wszystko - ubranie, jedzienie. Gdyby wiedzieli to mieliby większy szacunek do tego co mają teraz, jak dobrze teraz żyć
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Wrz 27, 2011 9:27 am

super serial ja oglądam na TVP HD
Awatar użytkownika
nata

nata Wto Wrz 27, 2011 10:49 am

To fantastyczny serial!!! Oczywiście pora emisji skazuje go na pojedynek z popularnymi formatami muzycznymi. Wiadomo, że naród woli prostą rozrywkę od tej mądrzejszej. Ten wyścig zawsze będzie przegrany. Ale emisja takich pozycji jak "Czas honoru" to jest własnie zadanie nadawcy publicznego. ma sie odróżniać od komercyjnej papki. Brawo TVP2 i prosimy o jeszcze.
Awatar użytkownika
kik

kik Wto Wrz 27, 2011 11:22 am

to wynik oblupiania TVN wyksztalciuchy z wielkich miast wola TzG
Awatar użytkownika
Juras

Juras Wto Wrz 27, 2011 12:33 pm

A najlepsze to, że czwarta seria jest chyba najciekawsza ze wszystkich! Mniej melodramatu, więcej akcji, wątki polsko-niemieckie, polsko-sowieckie, ale też wewnątrzniemieckie, co czyni serial jeszcze ciekawszym.
Awatar użytkownika
Yousek

Yousek Wto Wrz 27, 2011 2:45 pm

Czy moglibyście pzreztac umieszczać durne komentarze Marcina? On wszystko ogląda w HD,pewnie jeszcze w 3D
Awatar użytkownika
jacek

jacek Wto Wrz 27, 2011 7:19 pm

Nie rozumiem pozytywnych komentarzy. To telenowela z czasów okupacji. Asy sabotażu z mlekiem pod nosem i pustką w głowie.
Awatar użytkownika
dzidka6

dzidka6 Wto Wrz 27, 2011 8:50 pm

popieram tych co twierdzą, że ludzie wolą pseudo programy. Szkoda, że Polacy są tacy naiwni i wolą głupie
"szoły" z jeszcze głupszymi prowadzącymi niż ten wspaniały serial.
Awatar użytkownika
szuwar

szuwar Czw Wrz 29, 2011 2:25 pm

Pewnie wpływ na wyniki oglądalności w danym momencie ma też pora emisji powtórki serialu we wtorki ok23,50
Awatar użytkownika
r

r Śro Gru 07, 2011 4:31 pm

ja ogladalam w nocy z wtorku na srode a tutaj nie podali jakie mial wyniki wtedy .. bo ta 21 w niedziele to ni jak mi nie pasowala.. i oczyiscie mam nadzeje na kolejna serie
Awatar użytkownika
alilka

alilka Nie Paź 07, 2012 10:12 pm

Cudowny serial, można uwierzyć w seriale. Aktorzy i aktorki - bomba!
Awatar użytkownika
Agg

Agg Sob Lut 09, 2013 8:26 pm

Jestem nastolatką, najpierw byłam negatywnie nastawiona do tego serialu, myślałam że jest nudny. Jednak kiedy tylko zaczęłam go oglądać, wciągnęłam się i odtąd to mój ulubiony serial, mam go na DVD :). Wcześniej nie interesowałam się wojną, teraz poznałam rzeczywistość tamtych lat. Ten serial jest bardzo wciągający, sądzę że każdy szanujący się młody Polak (nie tylko młody :) ) powinien go obejrzeć i dowiedzieć się co kiedyś znaczył honor, jak dużo było patriotów, jak ludzie wzajemnie się szanowali, pomagali sobie. Teraz ludzie nie potrafią docenić tego co mają. Jakie mają szczęście, że urodzili się w czasach, kiedy nie ma wojny.
Awatar użytkownika
bultek

bultek Sob Wrz 14, 2013 11:53 am

Jestem po 1 sezonie . Jak dla mnie bardzo szkoda że Jan Englert podjął decyzje o uśmierceniu siebie ponieważ rola jaką zagrał świetnie do niego pasowała i chciałbym go zobaczyć w dalszych odcinkach. Ekipa daje radę ale mogłoby być szczęśliwsze zakończenie. Dobry serial nakręciliście, obsada świetna. gratuluje , idę oglądać dalej ...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości