[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Czas rebrandingów firm. Burger King kolejnym gigantem z nowym logo

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olo

Czas rebrandingów firm. Burger King kolejnym gigantem z nowym logo

Olo Sob Sty 16, 2021 10:12 am

Gigant? Nigdy tam nie jadłem... I niech tak zostanie
Awatar użytkownika
MAX

Re: Czas rebrandingów firm. Burger King kolejnym gigantem z nowym logo

MAX Nie Sty 17, 2021 1:02 am

Nawet Spoko
Awatar użytkownika
Jan

Jan Nie Sty 17, 2021 1:32 am

~Olo, najwidoczniej nie stanowisz wyznacznika dla wielkości firmy.
Awatar użytkownika
Tolek

Tolek Pon Sty 18, 2021 9:37 am

Chyba stary już jestem. Nawet nie zauważyłem, że przez ostatnie 20 lat w logo BK była ta niebieska obwódka. Gdyby ktoś mnie wczoraj zapytał jaki wygląda logo BK to wskazałbym na to "nowe" bo dla mnie ono zawsze tak wyglądało :-)
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Sty 18, 2021 3:01 pm

... i się podzielił
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pon Sty 18, 2021 3:42 pm

"Olo" napisał(a): Gigant? Nigdy tam nie jadłem... I niech tak zostanie
a to że TY gdziekolwiek jadłeś jest jakimś wyznacznikiem wielkości? Możesz to odnieść jedynie do swojego ego gigantycznie napompowanego
Awatar użytkownika
Po Lack

Po Lack Wto Sty 19, 2021 2:22 pm

Uwielbiam gdy eksperci wylewają tysiąc słów, które można streścić trzema: bla bla bla.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości