WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Czego życzyć TVN24 z okazji dzisiejszych 20 urodzin? Szef stacji: Żebyśmy nadal byli sobą

Pawel Pon Sie 09, 2021 6:37 am

TVN24 wystarczy przestrzegać prawa polskiego,żeby być sobą.
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Czego życzyć TVN24 z okazji dzisiejszych 20 urodzin? Szef stacji: Żebyśmy nadal byli sobą

Adrian Pon Sie 09, 2021 6:41 am

Mniej kreowania rzeczywistości i sterowania politykami z tylnego siedzenia, a więcej relacjonowania rzeczywistości i osobistej przyzwoitości. Drama z koncesją to pic - dadzą w ostatniej chwili, a jak nie to przegrają w międzynarodowym arbitrażu.
Awatar użytkownika
Arek

Re: Czego życzyć TVN24 z okazji dzisiejszych 20 urodzin? Szef stacji: Żebyśmy nadal byli sobą

Arek Pon Sie 09, 2021 6:48 am

Czy już wiadomo jaka stacja będzie zamiast TVN ?
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Sie 09, 2021 7:11 am

A ja życzę, żeby to były ich ostatnie urodziny.
Awatar użytkownika
bart

bart Pon Sie 09, 2021 7:14 am

Obcy kapitał kreuje polską rzeczywistość nadając kanał informacyjny. W 38-milionowej Polsce nie ma ani jednego polskiego podmiotu któremu się chce zrobić opozycyjny w stosunku do PiS-u telewizyjny kanał telewizyjny ? :)
Awatar użytkownika
Andrzej Berlin

Andrzej Berlin Pon Sie 09, 2021 7:18 am

Ja im życzę, aby swój program nadawali z państw których interesy reprezentują, wtedy będą dla polskiego widza po prostu wiarygodni.
Awatar użytkownika
Majka

Majka Pon Sie 09, 2021 7:39 am

Dobrego traktowania pracownikow czyli zero śmieciowek, 8 godzinnego czasu pracy, wolnego za przepracowane niedziele i soboty cokolwiek na święta to w sferze pracowniczej a w dziennikarskiej umożliwienia rozwoju zawodowego pracownikow z szansa na awans i wreszcie Prawdy i ., bo jednak jest różnica miedzy wolnością słowa a skrajnym manipulowaniu słowami i zdarzeniami.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Sie 09, 2021 7:41 am

Oby przez kolejne 20 lat doprowadzała do szału wszystkich trolli i ich donatorów z Wiejskiej.
Awatar użytkownika
Haha

Haha Pon Sie 09, 2021 7:43 am

Potrzebna jest taka telewizja. Wystarczy spojrzeć na te bzdety, które codziennie wypisuje tu grupka mało inteligentnych zaślinionych trolli :D
Awatar użytkownika
PZ

PZ Pon Sie 09, 2021 7:45 am

A ja życzę żeby Polska miała mądrych polityków a nie tumanów którzy teraz nami żądza
Awatar użytkownika
Telemedion

Telemedion Pon Sie 09, 2021 7:53 am

Czego życzyć? Żeby za obronę nie zabierały się organizacje, które wszystko psują. Widzieliście plakat nawołujący do protestów? W pierwszym wrażeniu wyglada jak plakat nawołujący do obrony imigrantów. Życzę mądrzejszych partnerów, bo z takimi Amerykanie sami was porzucą.
Awatar użytkownika
hahha

hahha Pon Sie 09, 2021 8:15 am

"Pawel" napisał(a): TVN24 wystarczy przestrzegać prawa polskiego,żeby być sobą.

Wystarczy zmienić rząd w Polsce. Obecnie aby być sobą w Polsce trzeba mówić to co chce obóz władzy.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Sie 09, 2021 8:24 am

Nie ma czegoś takiego jak wolne czy niezależne media. Każde Media odkąd istnieją mają swojego mocodawcy i sponsora więc są zależne
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Sie 09, 2021 8:53 am

najazd trolli z PiS / TVP zgodnie z przewidywaniami
Awatar użytkownika
Polska

Polska Pon Sie 09, 2021 8:58 am

********* tego zyczymy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości