WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
???

Część krajów europejskich z ujednoliconym początkiem list na dekoderach

??? Sob Sty 21, 2023 10:44 am

Nie rozumiem tego oburzenia. Przeciez każdy moze na drkoderzre utworzyć własną liste i po problemie
Awatar użytkownika
Gosc

Re: Część krajów europejskich z ujednoliconym początkiem list na dekoderach

Gosc Sob Sty 21, 2023 11:36 am

A w Luksemburgu nie ma problemu i państwowej tv też nie ma.
Awatar użytkownika
Nickt

Nickt Sob Sty 21, 2023 12:49 pm

Amerykanie takich głupich komunistycznych problemów nie mają. Tylko państwo totalitarne potrzebuje swoich mediów.
Awatar użytkownika
Dredd

Dredd Sob Sty 21, 2023 2:27 pm

Co mnie obchodzi część krajów Europejskich? Tu jest Polska i będzie tak, jak postanowimy. Kropka. Jakieś pytania? Nie ma? To dobrze.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Sty 21, 2023 3:42 pm

Kolejnosc kanalow moge ustawiac sobie sam i dlatego mam NTC.W kablowkach tego zrobic nie moge i jeszcze placic za niemoc.
Awatar użytkownika
TT

TT Sob Sty 21, 2023 5:05 pm

@???: No właśnie nie każdy. Większość dekoderów operatorów ma zablokowane opcje związane ze zmianą kolejności kanałów. Czasami jest opcja listy ulubionych, ale to nie to samo co pełna kontrola (a częściej tylko kulawa proteza takiej funkcjonalności).
Awatar użytkownika
europolitan

europolitan Sob Sty 21, 2023 6:17 pm

Najprościej by było jakby operatorzy sami ustawiali pierwsze siedem czasu osiem kanałów w takiej samej pozycji jak jest w naziemnej telewizji cyfrowej.
Są to przecież najczęściej oglądane kanały.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Sob Sty 21, 2023 10:24 pm

A ja mam kablówkę na kartę CI i żadna kolejność tam nie działa, przynajmniej na moim tv, sam mogę sobie ją ustawić. Zablokują mi tv 🤣
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Nie Sty 22, 2023 11:23 am

To co ustawa bezwzględnie powinna wprowadzić to swobodę zaprogramowania indywidualnej kolejności stacji przez użytkownika z gwarancja jej utrzymania przy aktualizacji oprogramowania.
Inaczej operator będzie jak teraz nadużywał swojej pozycji w zakresie konkurencyjności rynku stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
m

m Pon Sty 23, 2023 6:45 pm

czy we wspomnianych krajach rząd narzuca kolejność, czy po prostu różne platformy podobnie ułożyły listy? W Polsce też w większości kablówek TVP1 i TVP2 są na dwóch pierwszych pozycjach.
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Czw Kwi 06, 2023 1:36 am

Co było przed ostatnimi wyobrami ?? Oglądma różne stacje informatyczne, ale jakoś dziwnie mnie zaskoczyło, że przed samymimi wyobrazmi okolo 1-2 tygodni tam gdzie miałem tvp info wskoczył mi tvn 24 Od razu wiedziałem, że ktos tu maczał palce a niby sobie sam nastawiałem kanały gdzie mają być. Tylko nie nastawia się konkretnie kanału, ale pasmo na którym ten kanał jest.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości