WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Część słuchaczy Czwórki niezadowolona i zaskoczona zniknięciem stacji z nadawania analogowego

Maciej konserwatywny Pią Wrz 02, 2016 11:25 am

Nie jest mi żal słuchaczy Czwórki. :D
Bardzo się cieszę, że to koszmarne radio z nieznośną muzyką zniknęło z UKF-u i zamiast niego nadaje prawdziwie misyjne radio, którego da się słuchać dłużej niż kilka sekund :!: Wspaniała decyzja Barbary Stanisławczyk.
Awatar użytkownika
Musi

Re: Część słuchaczy Czwórki niezadowolona i zaskoczona zniknięciem stacji z nadawania analogowego

Musi Pią Wrz 02, 2016 11:52 am

pod tym nikiem (@Maciej k) rzeczona sama (?) PISywać.
Awatar użytkownika
j

Re: Część słuchaczy Czwórki niezadowolona i zaskoczona zniknięciem stacji z nadawania analogowego

j Pią Wrz 02, 2016 11:55 am

Jesteście z abonamentu utrzymywani to dlaczego do jasnej cholery robicie opłacającym was problemy?
Awatar użytkownika
nick

nick Pią Wrz 02, 2016 11:57 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Nie jest mi żal słuchaczy Czwórki.
Bardzo się cieszę, że to koszmarne radio z nieznośną muzyką zniknęło z UKF-u i zamiast niego nadaje prawdziwie misyjne radio, którego da się słuchać dłużej niż kilka sekund Wspaniała decyzja Barbary Stanisławczyk.
A ja bym się cieszył jakbyś wreszcie dostał po mordzie porządnie. Poza internetem musisz być cipą koszmarną trolu.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Wrz 02, 2016 12:15 pm

"nick" napisał(a): A ja bym się cieszył jakbyś wreszcie dostał po mordzie porządnie. Poza internetem musisz być cipą koszmarną trolu.

Oho, jaka kultura wypowiedzi! :D :twisted: Gratuluję! :)
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Wrz 02, 2016 12:40 pm

"nick" napisał(a):
Oho, jaka kultura wypowiedzi! Gratuluję!
Konserwatywnie zbierzesz po mordzie.

:lol: :lol: :lol: Hahahahahaha, już się nie mogę doczekać! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Pią Wrz 02, 2016 12:53 pm

My Polacy nie lubimy jak się wciska propagandę umiemy z tym walczyć może trzeba reaktywować Radio Wolna Europa?
Awatar użytkownika
Jak w dowcipie

Jak w dowcipie Pią Wrz 02, 2016 1:44 pm

Wygląda na to, że odezwali się wszyscy dotychczasowi słuchacze Czwórki :) Jak w tym dowcipie o muzykach jazzowych: - Kupiłem twoją nowa płytę! - A, to ty...
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pią Wrz 02, 2016 1:49 pm

To dobra decyzja zarządu PR takie radio jak Polskie Radio 24 było już dawno potrzebne bo to było śmieszne że publiczny nadawca nie oferował całodobowej stacji informacyjnej, mam nadzieję że stacja będzie się rozwijać programowo i w kwestii częstotliwości życzę także aby słuchalność rosła :) a ludzie zawsze marudzić będą ale w tej Czwórce nic takiego nie było Planeta.fm m.i.n też przenieśli z FM do internetu i nic się nie stało tu będzie tak samo jeszcze raz wielkie brawa za ta decyzję .
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Wrz 02, 2016 2:01 pm

"Anonim" napisał(a): To dobra decyzja zarządu PR takie radio jak Polskie Radio 24 było już dawno potrzebne bo to było śmieszne że publiczny nadawca nie oferował całodobowej stacji informacyjnej,

Dokładnie, zgadzam się z powyższym wpisem. Już od dawna prosiło się o to, żeby Polskie Radio miało rozgłośnię informacyjno-publicystyczną nienadającą w ogóle muzyki. Jakaś przeciwwaga dla lewackiego TOK FM była bardzo pożądana. Uruchomienie takiego radia zamiast Czwórki było zapowiadane już w 2006 roku, ale do niczego niestety nie doszło. Pomysł powrócił w 2009 roku, ale niestety też ówczesne kierownictwo Polskiego Radia szybko się z tego wycofało. :( Ale Barbara Stanisławczyk okazała się najlepszym prezesem radia od wielu wielu lat i wreszcie udało jej się wprowadzić PR 24 na najpopularniejsze pasmo UKF. :) Na pewno PR 24 będzie anteną bardziej misyjną od Czwórki z muzycznymi szarpidrutami i życzę temu radiu wszystkiego najlepszego. Czwórka już na UKF nie wróci, choćby nie wiem jak bardzo jej kulturalni słuchacze rzucali mięsem na Facebookach i forach internetowych. :D
Awatar użytkownika
tomek34

tomek34 Pią Wrz 02, 2016 2:24 pm

Ja oczywiście włączyłem to dziadoskie PR24 i jak na razie niczym nie zachwyca i widać że to jest amatorszczyzna straszna, a myślę że gdyby "czwórka" została w eterze, to mogli się jeszcze bardziej rozwinąć dodając do ramówki audycje z dobrą muzyką trance i hardstyle. 01.09.201t6r to drugi najczarniejszy dzień dla młodego słuchacza po 30.06.2013r kiedy likwidowano Planetę Poznań ja byłem wielkim miłośnikiem Planety Poznań, Stanisławczyk powinna stracić stanowisko jeśli nie da młodym słuchaczom nowego radia na miarę Czwórki.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Wrz 02, 2016 2:37 pm

Wczoraj słuchałem PisRadio24. Był wywiad z jakimś politykiem z PiS i jestem przekonany, słuchając tego dziennikarza, że klęczał przed swoim rozmówcą. Rozmówca oczywiście też wypowiadał się w stylu PiS, czyli czytał pewnie z kartki o cudzie 500+, wstawaniu armii z kolan itd. Ż E N A D A
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Pią Wrz 02, 2016 10:15 pm

Ja jestem przeszczęśliwy, że nie będzie tej dziwacznej muzyki! Byłem załamany, gdy dawno temu zlikwidowano przewspaniałe Radio Bis z przyczyn politycznych i co miałem do gadania?
Awatar użytkownika
ded

ded Pią Wrz 02, 2016 11:04 pm

Na radio mówione można było poświęcić Jedynkę. Myślę, że nie byłoby takiej afery, jaka jest teraz.
Awatar użytkownika
dejavu

dejavu Sob Wrz 03, 2016 3:09 am

Polskie Radio... niby Polskie .. a zrobiło to samo co francuzi ........ z Planetą... Niby DOBRA ZMIANA.. ale jakie efekty ?! ... ŻAL !!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości