WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dymitr

Część widzów bez TVN i Polsatu. Andruszkiewicz: TVP podaje wiarygodne informacje

Dymitr Śro Maj 25, 2022 6:19 am

Poseł Andruszkiewicz jest wybitnie tęgim umysłem.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Część widzów bez TVN i Polsatu. Andruszkiewicz: TVP podaje wiarygodne informacje

YKK Śro Maj 25, 2022 6:29 am

Pamiętam jak ten z metra cięty Dyzma biegał z naziolami na manifestacje. W sumie to niewiele się zmienił.
Awatar użytkownika
Hahaha

Re: Część widzów bez TVN i Polsatu. Andruszkiewicz: TVP podaje wiarygodne informacje

Hahaha Śro Maj 25, 2022 6:33 am

Te Andruszkiewicz, nawet jak wypisujesz tu te bzdury to masz ten specyficzny akcent i słownictwo dosyć ograniczone :D :D :D
Awatar użytkownika
Ja wiem

Ja wiem Śro Maj 25, 2022 6:36 am

"Hahaha" napisał(a): Te Andruszkiewicz, nawet jak wypisujesz tu te bzdury to masz ten specyficzny akcent i słownictwo dosyć ograniczone

To nie on, to jego ziom z Grajewa. Ten co go woził samochodem i wystawiał lewe faktury.
Awatar użytkownika
Ubolewam

Ubolewam Śro Maj 25, 2022 6:58 am

Ubolewam nad tym jakich ludzi w najjaśniejszej Rzeczypospolitej dopuszczono do władzy. Przecież ten ordynus nie potrafi poprawnie sklecić jednego zdania. Pomijam ten akcent, bo to regionalne i zrozumiałe, ale on pokrzykuje niczym jakiś kapral w LWP.
Awatar użytkownika
kiko

kiko Śro Maj 25, 2022 7:44 am

Sam znam przypadek w Rzeszowie od 23 maja dekoder nie znajduje tych 2 kanałów, ale na szczęście mam inną ofertę nie mam NTC i żaden urzędas nie będzie decydował co mam oglądać. Po tym artykule odczuwam, że to specjalny zabieg i to nie jest przypadkowe.
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Śro Maj 25, 2022 7:57 am

"TVP podaje wiarygodne informacje" - zażartował Andruszkiewicz. "Wierzymy panu" - zażartowali telewidzowie.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Maj 25, 2022 8:01 am

PiS w inny sposób zamnął rwarz TVN a TVP reżim i kłamstwo uszami już wychodzi.
Awatar użytkownika
rycho

rycho Śro Maj 25, 2022 8:21 am

W tym całym płaczu Totalnych nad "skazanymi na TVP" nie pasuje mi jedna rzecz - Rydzyk (TV Trwam) i Winnicki (Antena) nie narzekają na utratę widzów.
Wydawać by się mogło że sygnał utracą najbardziej ich starsi widzowie a najbardziej narzekają ci których widownia skoncentrowana jest na grupie wiekowej 16-49. Czy ktoś mógłby skomentować ten paradoks?
Awatar użytkownika
Zakłamywanie rzeczywistości

Zakłamywanie rzeczywistości Śro Maj 25, 2022 8:31 am

Cytat 1:
poseł Andruszkiewicz mówi
"Uważam, że Telewizja Polska jest jednym z tych mediów, które podają wiarygodne i sprawdzone informacje dla Polaków. Trzeba zapewnić każdej grupie społecznej dostęp do wiarygodnych mediów"...
Każdej grupie społecznej, a zatem co z tymi, którzy nie oglądają tępej propagandy serwowanej przez TVP?
Cytat 2: Poseł Andruszkiewicz mówi o TVN24
"Rzekłbym, że to nie jest dla mnie wiarygodne źródło informacji."
A dla mnie i wielu Polaków jak najbardziej tak. I co teraz?
No i jeszcze o tym jakoby taki stan rzeczy nie był celowym zabiegiem MSWiA... Ha, ha, ha... Koń by się uśmiał... Kto w to wierzy?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Maj 25, 2022 8:35 am

"TVP podaje wiarygodne informacje" - tam najbliżej prawdy to są reklamy.
Awatar użytkownika
Zibii

Zibii Śro Maj 25, 2022 8:57 am

Czy długo będą robić z spółę czenstwa debili. Lobby dobrze się na przy niedorozwiniętych ministrach
Awatar użytkownika
321

321 Śro Maj 25, 2022 9:09 am

W dobie internet, TVP, TVN i inne stacje telewizyjne nie są potrzebne. Telewizje oglądają emeryci.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Maj 25, 2022 9:14 am

On ma coś z głową nie tak. Temu panu już dziękujemy.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Maj 25, 2022 9:17 am

On ma coś z głową nie tak. Temu panu już dziękujemy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości