[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Czesław Lang: Tour de Pologne to realizacja mojej wielkiej pasji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

Re: Czesław Lang: Tour de Pologne to realizacja mojej wielkiej pasji

Piotr Pią Lip 26, 2013 9:08 am

Jest zasadnicza różnica między TdF i TdP. Na transmisji z TdF oglądamy wspaniałe krajobrazy Francji, piękne zamki, wyspy, plaże - nawet osoby nie zainteresowane kolarstwem (jak ja) z przyjemnością je oglądają. TdF jest wspaniałą promocją Francji.
Natomiast na TdP oglądamy las balonów, banerów, dmuchanych misiów i wielkie płachty reklamowe wielkości boiska porozkładane na polach i trawnikach. Promocji Polski tu nie ma. Nie ma też po co oglądać...
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Pią Lip 26, 2013 9:27 am

TdP to promocja... Promocja Czesława Langa. Cała reszta jest mniej ważna. Szkoda...
Awatar użytkownika
hm hm

hm hm Pią Lip 26, 2013 10:36 am

mnie też trochę bawi jak dużo tej promocji idzie w osobę Pana Czesława ale bez niego nie byłoby imprezy w tym kształcie. A jak spółki sypią kasą to i balony się należą,
Sam negocjowałem takie sprawy z langteam kilka lat temu i uwierzcie - nic za darmo.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Pią Lip 26, 2013 10:40 am

a ja jestem za!!!!! TdP to świetna impreza, a kolarstwo to sport dla twardych ludzi...........
Awatar użytkownika
Domingo

Domingo Pią Lip 26, 2013 10:50 am

Trasa TdP jest nudna jak flaki z olejem. 3 lub nawet 4 rundy na docinku 30km. Fascynujące.
Awatar użytkownika
MIŚ

MIŚ Pią Lip 26, 2013 12:08 pm

Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości.
[...]
Miś: Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?
Awatar użytkownika
ziutafiat114

ziutafiat114 Pią Lip 26, 2013 1:18 pm

a ja sobie nie życzę, aby moje pieniądze bez mojej zgody były dawane na tego typu imprezę. Tauron sponsorem!!! Może prezes sponsorować ze swojego honorarium a nie z moich nieoddawanych odsetek.
Serdecznie namawiam wszystkich wykorzystywanych w ten sposób do protestów.
Awatar użytkownika
marco45

marco45 Pią Lip 26, 2013 4:03 pm

hm hm napisał(a):mnie też trochę bawi jak dużo tej promocji idzie w osobę Pana Czesława ale bez niego nie byłoby imprezy w tym kształcie. A jak spółki sypią kasą to i balony się należą,
Sam negocjowałem takie sprawy z langteam kilka lat temu i uwierzcie - nic za darmo.

Szkoda tylko, że zarobek Czesia Langa i sypanie kasą przez spółki za pokazywane balony odbywa się dzięki TVP, która nie tylko nic z tego nie ma, ale musi dołożyć potężne pieniądzy, bo pokazać to nudne widowisko.
Awatar użytkownika
Bergamotek

Bergamotek Pią Lip 26, 2013 4:49 pm

Dla mnie Czesław Lang pozostanie NA ZAWSZE synonimem głupiego obrońcy szprycerów spod znaku Armstronga. Rzygać się chciało jak odwracał kota ogonem. Kto jak kto ale osoba tak dobrze znająca realia zawodowego peletonu doskonale wiedziała na czym polega kolarstwo - na stałym, regularnym, wyrafinowanym dopingu. A grał rolę obrońcy "skrzywdzonych sportowców". Ohyda.
Awatar użytkownika
Cienki Bolek

Cienki Bolek Pią Lip 26, 2013 10:43 pm

ooooTOOOtooo Nie lubię kolarstwa umawiają się kto ma wygrać...
Awatar użytkownika
loc

loc Sob Lip 27, 2013 11:36 am

Szkoda, że Tour de Pologne zamienił się w Tour de Małopolska...
Awatar użytkownika
były kolarz

były kolarz Pon Lip 29, 2013 12:35 am

Słowa uznania za doskonałą imprezę. Wielka szkoda jednak, że tak wiele z Czesława Langa wysiłków psuje Telewizja Polska z chałturą transmisji techniczną i dziennikarską. Przecież ci dziennikarze nie mają pojęcia o kolarstwie i robią sobie z tego zabawową wycieczkę. Z tej transmisji śmieją się również zagraniczni dziennikarze, a więc nie jest to tylko moje subiektywne zdanie.
Awatar użytkownika
hm hm

hm hm Pon Lip 29, 2013 10:30 am

marco45 napisał(a):
hm hm napisał(a):mnie też trochę bawi jak dużo tej promocji idzie w osobę Pana Czesława ale bez niego nie byłoby imprezy w tym kształcie. A jak spółki sypią kasą to i balony się należą,

Szkoda tylko, że zarobek Czesia Langa i sypanie kasą przez spółki za pokazywane balony odbywa się dzięki TVP, która nie tylko nic z tego nie ma, ale musi dołożyć potężne pieniądzy, bo pokazać to nudne widowisko.

po pierwsze
trochę infantylny ten hejting. per "Czesio" piszesz o facecie, który ma 58 lat, i wiele poważnych trofeów sportowych na swoim koncie, właścicielu sporej firmy, organizatorze jednego z większych tourów kolarskich w europie oraz kilu innych na których pojawiają się zawodnicy światowej klasy, łącznie z medalistami olimpijskimi.
Facecie którego chryzma i nazwisko otwiera drzwi i portfele wielu poważnych firm.
Jesteś w stanie przebić go w jakiejś dziedzinie, że pozwalasz sobie na taki język?.
Osobiście nie jestem fanem ani kolarstwa ani tego Pana ale trochę obiektywnego szacunku się należy jeśli chcesz być serio traktowany.

po drugie
znasz umowy langteam- tvp oraz szczegóły rozliczeń tvp-fiat/tauron/lotos? nie sądzę.

po tzrecie
co powiesz o wynikach oglądalności TdP? jak oceniasz wartość bloków reklamowych? jestem ciekaw twojej opinii
Awatar użytkownika
Gdańsk

Gdańsk Wto Sie 06, 2013 12:44 pm

Ale co co kaman - motłoch czyli gawiedź się bawi, macha łapkami Scandii na trasie, uśmiecha się do kamery, bije brawo - fajno jest. A że tam na zapleczu przewały odstawiają i taka fasa fruwa, że ocho-cho to interesi tylko tych którym się płaci... I szafa gra.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości