[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Czesław Mozil i „Ona tańczy dla mnie” w reklamie Formuły Mini Max na Kartę w Play (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mt

Czesław Mozil i „Ona tańczy dla mnie” w reklamie Formuły Mini Max na Kartę w Play (wideo)

mt Nie Cze 16, 2013 10:36 pm

Nawet fajne, Play jako jedyna z sieci komórkowych ma plan i pomysł jak zdobywać nowych klientów .
Awatar użytkownika
kamil

Re: Czesław Mozil i „Ona tańczy dla mnie” w reklamie Formuły Mini Max na Kartę w Play (wideo)

kamil Nie Cze 16, 2013 10:48 pm

Brawo dla Grandes Kochonos za świetną kreacje a o tej reklamie dowiedziałem z Polo TV.
Awatar użytkownika
demi

Re: Czesław Mozil i „Ona tańczy dla mnie” w reklamie Formuły Mini Max na Kartę w Play (wideo)

demi Pon Cze 17, 2013 5:05 am

Mozil to dno. Kiepski grajek hochsztapler. Reklama nędzna.
Awatar użytkownika
głupie

głupie Pon Cze 17, 2013 10:11 am

i brzydkie
Awatar użytkownika
PZA

PZA Pon Cze 17, 2013 12:32 pm

Spoko, w następnej reklamie to Wojewódzki będzie nawijał Dalibombe że aż miło :)
Awatar użytkownika
pijaff

pijaff Pon Cze 17, 2013 1:03 pm

matko przenajświętsza, jakie to słabe!
Awatar użytkownika
k

k Pon Cze 17, 2013 2:39 pm

Beznadzieja. Czesław jest słaby i reszta tych celebrytów. o kant dupy obić. jest taka sama.
Awatar użytkownika
KK

KK Pon Cze 17, 2013 3:03 pm

Pomysł na pastisz ludowej przyśpiewki fajny, ale kompletnie nic nie rozumiem z tego co mówi Czesław
Awatar użytkownika
tadeusz

tadeusz Sob Cze 22, 2013 10:17 pm

Okropne, pierwsza była ok, a to już niespecjalnie - sili się na bycie zabawną a nie po prostu jest zabawna. Szkoda.
Awatar użytkownika
wert

wert Śro Lip 03, 2013 8:37 pm

stumble stumble stumble like buckled him from behind
Awatar użytkownika
piotr

piotr Czw Lip 04, 2013 12:22 am

DO DUPY!!!!!!!!
Awatar użytkownika
samwóJ

samwóJ Wto Lip 16, 2013 9:38 am

Nie rozumiem fenomenu tego Czesia, kompletne beztalencie, ani przystojny, ani wygadany, śpiewać to łon też nie umi...taka poopierdułka :0
Awatar użytkownika
rafał

rafał Czw Lip 18, 2013 10:24 pm

Masakra...Mozill i jego pogoń za kasę w Playu wyszedł żałośnie. Z przyjemnością przejdę do innej sieci. Nie chcę być w tym czymś
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości