[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Członek KRRiT dziękuje Macierewiczowi za wiarygodny film o katastrofie smoleńskiej. „Osiągnięcie na miarę światową”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
amen

Członek KRRiT dziękuje Macierewiczowi za wiarygodny film o katastrofie smoleńskiej. „Osiągnięcie na miarę światową”

amen Wto Sie 11, 2020 4:36 pm

Jezu, słów brak...
Awatar użytkownika
3cityBOY

Re: Członek KRRiT dziękuje Macierewiczowi za wiarygodny film o katastrofie smoleńskiej. „Osiągnięcie na miarę światową”

3cityBOY Wto Sie 11, 2020 8:42 pm

Jestem po studiach mechanicznych. Obejrzałem ten film raport na youtubie. Dla kogoś kto zna tematykę wytrzymałości materiałów, metodę elementów skończonych, fizykę zniszczeń ten film nie zostawia żadnych znaków zapytania. Jasny, logiczny wykład z badań, doświadczeń i wniosków które są rzetelnie argumentowanie. Gratulacje dla zespołu, panów profesorów za pracę włożoną w wyjaśnienie przyczyny katastrofy.
Awatar użytkownika
Kambalarz

Re: Członek KRRiT dziękuje Macierewiczowi za wiarygodny film o katastrofie smoleńskiej. „Osiągnięcie na miarę światową”

Kambalarz Wto Sie 11, 2020 9:57 pm

Niedawno to TVPiS zignorowała dokonania Macierewicza...
Awatar użytkownika
profesor

profesor Wto Sie 11, 2020 10:28 pm

Ufo. To musiało być ufo. Nikt mi nie wierzy..:(
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Sie 11, 2020 10:30 pm

Stan tego państwa wymaga pilnej interwencji psychiatrycznej.
Awatar użytkownika
slayer

slayer Wto Sie 11, 2020 11:13 pm

"3cityBOY" napisał(a): Jestem po studiach mechanicznych. Obejrzałem ten film raport na youtubie. Dla kogoś kto zna tematykę wytrzymałości materiałów, metodę elementów skończonych, fizykę zniszczeń ten film nie zostawia żadnych znaków zapytania. Jasny, logiczny wykład z badań, doświadczeń i wniosków które są rzetelnie argumentowanie. Gratulacje dla zespołu, panów profesorów za pracę włożoną w wyjaśnienie przyczyny katastrofy.

Jeżeli to "dzieło" przekonało Ciebie, że to był zamach dlaczego nazywasz je nadal katastrofą?
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Śro Sie 12, 2020 6:47 am

"slayer" napisał(a):
"3cityBOY" napisał(a): Jestem po studiach mechanicznych. Obejrzałem ten film raport na youtubie. Dla kogoś kto zna tematykę wytrzymałości materiałów, metodę elementów skończonych, fizykę zniszczeń ten film nie zostawia żadnych znaków zapytania. Jasny, logiczny wykład z badań, doświadczeń i wniosków które są rzetelnie argumentowanie. Gratulacje dla zespołu, panów profesorów za pracę włożoną w wyjaśnienie przyczyny katastrofy.

Jeżeli to "dzieło" przekonało Ciebie, że to był zamach dlaczego nazywasz je nadal katastrofą?

ten film to analiza jakie były przyczyny, jak to się stało, co do tej tragedii doprowadziło. Nikt tam nie odpowiada na pytanie kto za tym stał, kto to zrobił. ten zespół to naukowcy a nie zespół prokuratorów. Czy to był zamach powinien orzec organ do tego uprawniony a nie naukowcy z dziedzin nie zajmujących się tymi sprawami. A tobie polecam rozgotować parówkę na śniadanie tak aby pękła wzdłuż, to proste doświadczenie może pomoże ci zrozumieć zagadnienie naprężeń w walczaku, i dlaczego naprężenia wzdłużne są dwa razy mniejsze od obwodowych.
Awatar użytkownika
Prawdziwy Polak

Prawdziwy Polak Śro Sie 12, 2020 10:49 am

Dlaczego w Polsce jest tak wielu idiotów, nawet z tytułami profesorskimi? Ale tak się dzieje zawsze, gdy pisiaki przeorywują nie tylko swoje mózgi...
Awatar użytkownika
gosc

gosc Śro Sie 12, 2020 11:58 am

Serio? jak jestes po studiach mechanicznych to ja jestem Alozjy Trąba trolu opłącany przez PIS. Macierweicz i jego pseudo eksperci to totalna zenada i kompromitacja panstwa polskiego
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Śro Sie 12, 2020 1:15 pm

Z tragedii zrobili tandetny cyrk. Mam nadzieję, że spotka ich kara.
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Śro Sie 12, 2020 1:53 pm

"gosc" napisał(a):

Serio? jak jestes po studiach mechanicznych to ja jestem Alozjy Trąba trolu opłącany przez PIS. Macierweicz i jego pseudo eksperci to totalna zenada i kompromitacja panstwa polskiego

to co ty piszesz to troling, nie będę ci nic udowadniał bo to co piszesz o mnie to twoja bujna wyobraźnia i mnie nie znasz, pieniędzy od PiS nigdy nie widziałem, zapomniałem pewnie konta podać. Pseudo eksperci ? ludzie którzy pracują w branży i takimi tematami się na co dzień zajmują versus Jerzy Miller który do swojej komisji mówi, ze nie możemy wić bata na swoje plecy i się wychylać. Polecam wejście w temat głębiej a nie powierzchownie. Kompromitacja Państwa Polskiego to było wysłanie w jednym samolocie tylu vipów, a nie robienie badań i wyjaśnianie tematu w naukowy sposób.
Awatar użytkownika
Fama

Fama Śro Sie 12, 2020 5:06 pm

Noooo, to rzeczywiście jest "osiągnięcie na miarę światową". Takiego stopnia paranoi jeszcze nikt nie osiągnął... hahahahahaha
Awatar użytkownika
John

John Śro Sie 12, 2020 5:10 pm

A ja jestem profesorem z Uniwersytetu Harvarda wg Webometrics Ranking of World Universities najlepszej technicznej uczelni świata i stwierdzam, że jest to zwykły film animowany zrobiony pod tezę propagandową. Zero dowodów, zero badań, dywagacje i mity.
Awatar użytkownika
Mrówka

Mrówka Śro Sie 12, 2020 5:18 pm

"3cityBOY" napisał(a):
"gosc" napisał(a):

to co ty piszesz to troling, nie będę ci nic udowadniał bo to co piszesz o mnie to twoja bujna wyobraźnia i mnie nie znasz, pieniędzy od PiS nigdy nie widziałem, zapomniałem pewnie konta podać. Pseudo eksperci ? ludzie którzy pracują w branży i takimi tematami się na co dzień zajmują versus Jerzy Miller który do swojej komisji mówi, ze nie możemy wić bata na swoje plecy i się wychylać. Polecam wejście w temat głębiej a nie powierzchownie. Kompromitacja Państwa Polskiego to było wysłanie w jednym samolocie tylu vipów, a nie robienie badań i wyjaśnianie tematu w naukowy sposób.
Bzdura. "Ci" ludzie nie są specjalistami od badania wypadków lotniczych. jedynie ocierają się o branżę. Berczyński pracował w Boeingu, Rońda "dużo latał samolotem i miał diamentową kartę KLM". To porażające kompetencje. Ja mogę operować ludzi bo pracowałem w szpitalu. Ale może ciemny lud to kupi...........
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Czw Sie 13, 2020 3:03 pm

ahahahaha :D

też widziałem ten film! nikt nie zająknął się o Błasiku, pull up, terrain ahead!

Panie Antonii! Zmieścisz się śmiało!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości