[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cztery nowości w Polsacie: „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „SuperPies” i „The Story of my life”. Popek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zdzichu

Cztery nowości w Polsacie: „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „SuperPies” i „The Story of my life”. Popek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

Zdzichu Czw Mar 01, 2018 8:13 am

Same bzdury. Założę się że te programy randkowe okażą się mega klapą. Babcia Nina powinna już dawno udać się na emeryturę.
Awatar użytkownika
Rocky

Re: Cztery nowości w Polsacie: „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „SuperPies” i „The Story of my life”. Popek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

Rocky Czw Mar 01, 2018 8:31 am

Mega, Polsat rządzi
Awatar użytkownika
Popek w Tancu

Re: Cztery nowości w Polsacie: „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną”, „SuperPies” i „The Story of my life”. Popek zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

Popek w Tancu Czw Mar 01, 2018 8:38 am

Ktokolwiek to wymyslil musi byc mocnym deklem. Sorry.
Awatar użytkownika
Tup

Tup Czw Mar 01, 2018 9:07 am

Lepiej by było dla Polsatu, żeby zainwestował w dobre teleturnieje (a najlepiej reaktywował "Awanturę o kasę"), a nie w programy randkowe, na które już boom przeminął. Tak samo program o psach. Zamiast odróżnić się od konkurencji i dać np. o kotach, to Nina znowu tylko kopiuje.
Awatar użytkownika
bubu

bubu Czw Mar 01, 2018 9:40 am

Polsat jak natarczywa laska na tinderze - "Umów się ze mną!" "Wyjdź za mnie"!
Awatar użytkownika
piotrek2222222222

piotrek2222222222 Czw Mar 01, 2018 9:45 am

jedyny sensowny program to chyba TOP CHEF, w końcu z normalnymi SZEFAMI a nie celebrytami. Obejrze też W RYTMIE SERCA i pewnie ten SUPER PIES. A tak to już nic nie ma w Polsacie :D
Awatar użytkownika
POwiec

POwiec Czw Mar 01, 2018 10:32 am

No w tym roku nuda .Już tvp lepszą ma ramówkę na wiosne
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Mar 01, 2018 1:25 pm

Myślę, że to będą genialne programy. Wystarczy, że porównacie je do tvn-owskiego Pożaru w Burdelu i od razu spojrzycie na nie łaskawym okiem. Oczywiście, przy porównaniu do choćby Korony Królów, to wypadają blado, ale względem Pożaru w Burdlu to hity nad hity i sztuka wysoka.
Awatar użytkownika
Matt

Matt Czw Mar 01, 2018 4:23 pm

Niestety, jeden z gorszym sezonów Polsatu od ostatnich lat. Równia pochyła ;(
Awatar użytkownika
neto

neto Czw Mar 01, 2018 7:08 pm

superpies, popek, wyjdź za mnie i umów się ze mną... czy to już jest dno dna?
Awatar użytkownika
kate

kate Czw Mar 01, 2018 8:30 pm

Kto to badziewie oglada? Zapewne młodzi i wykształceni?
Awatar użytkownika
koksik

koksik Czw Mar 01, 2018 8:43 pm

najlepsza ramówka, love polsat
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości