WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mirek

Cztery nowości w zimowej ramówce TVP. Jacek Kurski: warto w tym okresie pokazywać premiery

Mirek Sob Lut 09, 2019 9:27 am

W sumie to tylko Sanatorium Miłości można uznać za niekwestionowany sukces. Echo Serca spada z odcinka na odcinek zamiast budować widownię. Głębia ostrości - słabe wyniki a Przerwane Marzenia to bardzo źle zrobiony projekt - za dużo wątków i nie wiadomo do kogo skierowany.
Awatar użytkownika
Kiszka

Re: Cztery nowości w zimowej ramówce TVP. Jacek Kurski: warto w tym okresie pokazywać premiery

Kiszka Sob Lut 09, 2019 9:28 am

Szkoda więc, że w wakacje czegoś sensownego nie przygotują w klimacie Sanatorium
Awatar użytkownika
Virtu

Re: Cztery nowości w zimowej ramówce TVP. Jacek Kurski: warto w tym okresie pokazywać premiery

Virtu Sob Lut 09, 2019 9:36 am

2 nudne seriale, prezencik dla Marii Stepan za Wiadomości i ustawione, fikcyjne Sanatarium. TELEWIZJA PUBLICZNA NA MIARĘ 2019 ROKU.
Awatar użytkownika
Gog

Gog Sob Lut 09, 2019 9:41 am

Panie Kurski i Panie Olechowski, wiem, ze czytacie namiętnie komentarze tutaj. Wyślijcie do logopedy panie Nowak i Opczowską. Pierwszej przekażcie, ze akcent w języku polskim nie pada na literę „r”, a druga sepleni, aż chyba coś w mikroporcie skwierczy! Słuchać się ich nie da!
Awatar użytkownika
Waldek75g

Waldek75g Sob Lut 09, 2019 10:18 am

Nuda nuda TVN lepsze mają pajacu
Awatar użytkownika
aaw

aaw Sob Lut 09, 2019 11:01 am

ambitny cykl reporterski w prime time..........no leżę i kwiczę! Przecież pani Stepan nie ma o tym pojęcia, co pokazują wyniki oglądalności tego programu. Zapytajcie też ludzi z branży, co myślą o tym programie i dlaczego ludzie z tvp info oraz wiadomości nie mają pojęcia o reporterskiej robocie?!
Awatar użytkownika
TakTrzymacTVP

TakTrzymacTVP Sob Lut 09, 2019 11:05 am

Tu trzeba Kurskiego pochwalić, bo u konkurencji praktycznie całą zimę od rana do wieczora lecą wyłącznie powtórki, głównie paradokumentów. Jedynie tasiemce są nowe. TVP zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania także zimą.
Awatar użytkownika
tt

tt Sob Lut 09, 2019 12:35 pm

Tylko Sanatorium, reszta to jakieś nieporozumienie.
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Lut 09, 2019 1:11 pm

SKORO TAKIE SUKCESY TO PO CO TVP aż 1 MILIARD DOFINANSOWANIA OD państwa WIDZÓW ????????
Awatar użytkownika
apoto

apoto Sob Lut 09, 2019 1:30 pm

"widz" napisał(a): SKORO TAKIE SUKCESY TO PO CO TVP aż 1 MILIARD DOFINANSOWANIA OD państwa WIDZÓW ????????

Bo mnóstwo osób nie płaci abonamentu. TVP może nie dostawać dofinansowania z rządu, ale wtedy będzie dużo więcej reklam i też będzie narzekanie.
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Lut 09, 2019 2:37 pm

Nigdy nie rozumiałem ekonomii powtórek w sezonie zimowym. Wprowadzenie 2 mocnych pozycji niewątpliwie przyniesie więcej korzyści, ale ja nie rozumiem ekonomii, ja jestem tylko widz, który czeka na premiery zwłaszcza w zimie. Projekt Lady kiedyś wystartował w wakacje i okazało się, że pod względem oglądalności, udziału i kasy to mam sens. Ale nawet w zimie program tv ma być dobry!
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Sob Lut 09, 2019 3:06 pm

Moje gratulacje, pierwsza stacja telewizyjna która pokazuje swoje programy także na zimę.
Awatar użytkownika
Bartek43f

Bartek43f Sob Lut 09, 2019 4:17 pm

Koło fortuny i Familiada lecą już stare więc nie ma co oglądać w TVP nuda nuda i nudaaa
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Lut 09, 2019 7:10 pm

Świetnie że "Elif" ogląda się dobrze.
Awatar użytkownika
Komisarz Alex- Fan Club

Komisarz Alex- Fan Club Sob Lut 09, 2019 8:48 pm

A niby czemu Komisarza Alexa mamy oglądać tylko zimą a nie tak jak dotychczas jesienią i wiosną !!!! Przecież do dobry serial i ma dużą oglądalność .........?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 13 gości