WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lisek

Czy „polski” Facebook dogoni Nk.pl?

Lisek Wto Paź 26, 2010 12:23 am

FB wydaje się być bardziej praktyczny, ale za będąc na FB to prywatność spada do zera :P Bo jak tu nie kliknąć "Lubie to" ? PS Polecam FIREFOX + adblock = 0 reklam w internecie!
Awatar użytkownika
specjalista

Re: Czy „polski” Facebook dogoni Nk.pl?

specjalista Wto Paź 26, 2010 6:42 am

NK znacznie spadnie - to logiczne. Ludzie szybko znudzą się starymi-nowymi znajomymi. Obejrzą sobie kilka razy kumpli z klasy itp. i zajmą czymś innym. Pozostaną tylko ci którzy nie mają własnego życia osobistego. A to kiepski target.
Awatar użytkownika
jakcieniemanafbtonieistniejesz

jakcieniemanafbtonieistniejesz Wto Paź 26, 2010 7:56 am

NK to zamknieta spolecznosc jednego zasciankowego kraju! W FB spotykaja sie wszyscy z calego swiata, a przeciez o to chodzi w globalizacji!!!
Awatar użytkownika
tomek j

tomek j Wto Paź 26, 2010 8:59 am

Dane o 12 mln RU na NK są mocno przeszacowane i nie biorą pod uwagę kont, które od pewnego czasu są nie aktywne.
Poza tym uważam, że znacznie większy odsetek "usuwalności" profili jest na NK, dlatego kwestią czasu pozostaje wyprzedzenie przez FB Naszej Klasy.
Awatar użytkownika
NK zeszło na psy

NK zeszło na psy Wto Paź 26, 2010 10:39 am

niestety NK za bardzo się skomercjonizowało... mnie tam już nie ma
Awatar użytkownika
niemamfb

niemamfb Wto Paź 26, 2010 11:11 am

nie mam fejs buka i żyje
Awatar użytkownika
PabloFSW

PabloFSW Wto Paź 26, 2010 11:13 am

Zdecydowanie przegoni nk. Dlaczego? A bo nk zdecydowanie dąży do stania się portalem jak facebook. Tylko, że facebook jest globalny i oprócz możliwości kontaktu ze znajomymi w Polsce i za granicą daje Tobie możliwość poznania osób z innych krajów.
Ponadto jest bardziej rozbudowany.
Na pewno większość młodych szybko się tam zaklimatyzuje. Gorzej ze starszymi ludźmi, którzy na początku zaczną się trochę gubić w tym wszystkim.
Awatar użytkownika
Rutek
bardzo chętnie dyskutujący

Rutek Wto Paź 26, 2010 11:33 am

Ja nie dawno założyłem Facebooka, i podałem nie pełne dane ;). Widzę jednak, że większość znajomych ma tam konto.

PS. Adblock to szajs :). Lepszy Admuncher, bo blokuje reklamy w całym systemie.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Paź 26, 2010 12:18 pm

ja jestem przeciwnikiem Facebooka i niegdy sobie konta na nim nie założe
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Paź 26, 2010 1:05 pm

Ważne jest ażeby NK pozostał polskim Nasza Klasa! Zaś international Facebook - międzynarodowym Facebookiem; a nie...kto kogo prześcignie! To zgaga!
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Paź 26, 2010 3:03 pm

Szkoda że tak ostatnio dziwaczne zmiany robią i NK i fej, znalazłem w sieci także coś ciekawego na www.jo-pe.com
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Paź 26, 2010 6:39 pm

nk jest zjawiskiem na miarę portalu fotka.pl kilka lat temu - tyle że wtedy fotka nie zagarnęła tak dużej ilości użytkowników, bo ludzie nie byli jeszcze na tyle otwarci, żeby bez problemu publikowac swoje dane czy zdjęcia w internecie. fotka.pl upadła i powstała pustka, którą wypełnia nk. Jednak na fotce zastali [jeśli w ogóle ten portal nadal istnieje] same hot krejzi 13-nastki i inny tego typu syf, ale na nk powoli dzieje się to samo. Normalni ludzie kasują swoje konta, a przybywają fikcyjne profile owych użytkowników fotki. Bo taka była po prostu moda - na fotkę, teraz powoli przemijająca moda na nk. A facebook nie zrobił takiego zamieszania, tylko stopniowo, powoli i konsekwentnie zwiększa swoją liczbę aktywnych użytkowników, którzy już raczej nie robią tego pod wpływem chwili, bo nagle pojawił się nowy super portal i wszyscy się na niego rzucili...
Awatar użytkownika
mk

mk Wto Paź 26, 2010 9:24 pm

Killer feature facebook'a to jego API, dzięki czemu mogą powstawać zewnętrzne aplikacje dobry przykład to Zagadnij.pl zbudowana wokół FB fajna appka dla ciekawych nowych znajomości :)
Awatar użytkownika
;-)

;-) Wto Paź 26, 2010 10:40 pm

ale co to jest za zycie... ;-) FB rządzi :-D
Awatar użytkownika
Radek

Radek Śro Paź 27, 2010 8:04 am

nie masz i zyjesz? a czym oddychasz? ;)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość