[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
izka

Re: Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

izka Śro Kwi 21, 2021 11:07 pm

skończy się karami i przeprosinami w mediach, ja innego zakończenia sprawy nie widzę, oby tylko nastąpiło to szybciej niż później
Awatar użytkownika
darek

Re: Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

darek Śro Kwi 21, 2021 11:28 pm

No taka jest cena sukcesu w Polsce. Im obajtek więcej zgarniał zasług tym więcej miał wrogów, którzy to jak widać mają wpływ na część mediów.
Awatar użytkownika
krochmal

krochmal Czw Kwi 22, 2021 12:17 am

nie dziwie sie ze czuje sie zagrozony, sam bym chyba portkami trzasł gdyby atakowano mnie z kazdej mozliwej strony... manipulacja faktami, stawianie tez bez pokrycia to byl tylko poczatek, strach pomyslec co bedzie za chwile
Awatar użytkownika
biurzek

biurzek Czw Kwi 22, 2021 12:53 am

wywiad doskonale pokazuje jak wyglada sytuacja od tej dobrej strony, kazdy art i kazde zagranie opozycji jest tu wyjasnione, jesli ktos tego nie rozumie to ma problem z głową
Awatar użytkownika
franek

franek Czw Kwi 22, 2021 12:53 am

Media i telewizja praktycznie codziennie wynajdują jakiś kolejne rewelacje na jego temat. Mnie to już dawno zaczęło nudzić
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Kwi 22, 2021 9:53 am

Oszust, buc i mitoman - czyli kolejny kryształ obecnej władzy. Obrzydliwość
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Czw Kwi 22, 2021 5:30 pm

Proszę trolle i kolegów Pana Daniela, aby nie pisali bzdur, bo jsk na razie żadna dorawa wygrana nie jest a w miejscowościach wspomnianych tekstach i tak wiedzą i mówią głośno jak jest.
Awatar użytkownika
hubcio

hubcio Pią Kwi 23, 2021 12:02 am

Gdyby to był jeden lub dwa ataki....ale wręcz po kilka jednego dnia. Przecież to widać, że chcą zaszkodzić jego wizerunkowi.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Sob Kwi 24, 2021 7:24 pm

Widać w komentarzach, że agencja medialna już działa
Awatar użytkownika
bubkin

bubkin Pon Kwi 26, 2021 12:53 am

Tyle się wokół dzieje i w kraju i na świecie, a Ci dalej o Obajtku, byle co, byle było o nim negatywnie
Awatar użytkownika
Kaśka

Kaśka Pon Kwi 26, 2021 9:52 am

Bardzo mi szkoda jego osoby, nic dziwnego, że to tak wygląda z jego strony, wiecznie go obarczają jakimiś sprawami i oczerniają jego nazwisko..
Awatar użytkownika
Telka

Telka Pon Kwi 26, 2021 9:53 am

Niebawem to Pan Daniel wyskoczy nam z lodówki czy spod łóżka bo wszędzie o nim piszą, ktoś zrobi poważny wypadek niebawem i też będzie, że to jego wina..
Awatar użytkownika
Eklerka

Eklerka Pon Kwi 26, 2021 9:54 am

No i ciekawe kiedy ta cała sprawa z jego osobą się skończy bo ja powiem szczerze jak na początku gdzieś tam miałam niepewność co do jego niewinności to teraz również uważam, że to zamach.
Awatar użytkownika
Hanka

Hanka Pon Kwi 26, 2021 9:56 am

Wszystko na to wpływa.. Media, zazdrość, ale nie taka normalna zazdrość tylko wręcz chora, doczepią się do niego o wszystko dosłownie o WSZYSTKO.. Wkładają nos w jego portfel i jego prywatne sprawy, tak nie powinno być.
Awatar użytkownika
kaska

kaska Pon Kwi 26, 2021 8:50 pm

No a nie jest tak? Jakas zmasowana nagonka podkrecana do znudzenia przez GW, oszalec mozna, ja nie wiem ze ludzie w to wierza? Facet ze wszystkiego sie tlumaczy a tu i tak dalej jazda
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości