[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Oktawian

Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

Oktawian Śro Kwi 21, 2021 11:54 am

Od początku było to wiadome, że media manipulują swoich czytelników, bo doskonale wiedzą, że wystarczy sprytny nagłówek by namieszać :)
Awatar użytkownika
Milenka

Re: Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

Milenka Śro Kwi 21, 2021 11:57 am

I tak uważam, że Pan Daniel już sporo uniósł tych przykrych wydarzeń, słów, ataków na swoją osobę że nic mnie nie zdziwi. Ja wierzę od początku w jego niewinność i mam szczerą nadzieje, że w końcu nagonka na niego się skończy.
Awatar użytkownika
Marek

Re: Daniel Obajtek: czuję się zagrożony, publikacje prasowe to atak i zlecenie z zewnątrz

Marek Śro Kwi 21, 2021 12:23 pm

To jest bardzo dobry wywiad. Zastanawiam się tylko czego jeszcze chce wyborcza i opozycyjni dziennikarze od tego człowieka by wreszcie usiedli i powiedzieli Ok Jednak ma racje. Oczywiście to się nigdy nie zdarzy. W każdej redakcji powinno stać lustro
Awatar użytkownika
.

. Śro Kwi 21, 2021 12:36 pm

To ten podły Kunik mści się za Ninę i Koborowo.
Awatar użytkownika
Ich Styl

Ich Styl Śro Kwi 21, 2021 5:08 pm

Pan Daniel uznaje tylko zlecenia które jemu się opłacają?
Awatar użytkownika
Krzyś

Krzyś Śro Kwi 21, 2021 9:57 pm

Ja dokładnie tak samo uważam i to od dawna. Myślę, że skończy się wygranymi pozwami i będą Obajtka w tych gazetach przepraszać.
Awatar użytkownika
sonia

sonia Śro Kwi 21, 2021 10:19 pm

Na jego miejscu miałabym takie same zdanie, coś mi się wydaje. Nie ma ostatnio łatwego życia, ale życzę jemu żeby to wszystko się w końcu skończyło i mógł normalnie zarządzać orlenem
Awatar użytkownika
tolcjusz

tolcjusz Śro Kwi 21, 2021 10:27 pm

Te ataki przeszły juz ludzkie pojecie i jakiekolwiek granice. Ktos powinien nad tym zapanowac bo zrobilo sie to chore, to juz nie medialny atak werbalny a atak na czlowieka, jego pewnosc siebie, psychike.
Awatar użytkownika
cytryna

cytryna Śro Kwi 21, 2021 10:29 pm

Bardzo nienaturalnie wygladaja te ataki. Na poczatku ok, kazdy czytal z zaciekawieniem ale teraz wyglada to jak oplacona forma przemocy psychicznej
Awatar użytkownika
Janina

Janina Śro Kwi 21, 2021 10:42 pm

No ja mu sie wcale nie dziwię ,że czuje się zagrożony,szczerze to nie jest normalne ,że wypisuje sie takie bzdury na prezesa Orlenu ,nie mając żadnych dowodów, wszystko wymyślone..
Awatar użytkownika
kina

kina Śro Kwi 21, 2021 10:45 pm

Szczerze, to mnie to od samego poczatku smierdzi... Co dziennie inne kłamstwo...Trudno nie czuć sie zagrożonym w takiej sytuacji
Awatar użytkownika
aldona

aldona Śro Kwi 21, 2021 10:46 pm

A kto by się nie czuł jak hejt jest z każdej strony? Mogliby w końcu przystopować. Szczególnie, że Obajtek o nic przecież nie jest oskarżony, zapominają o tym.
Awatar użytkownika
Malbva

Malbva Śro Kwi 21, 2021 10:50 pm

No raczej to juz chyba nawet zwolennicy opozycji widzą ,ze to cos jest nie tak...
Awatar użytkownika
kardigan

kardigan Śro Kwi 21, 2021 11:02 pm

Dziwnie podejrzane akcje, jakies manipulacyjne nagłówki (chociazby z tym sędzia skazanym za cos tam a nazwisko Obajtka w tytule) troche takie lanie wody i bicie piany
Awatar użytkownika
luizjana

luizjana Śro Kwi 21, 2021 11:05 pm

Jak za gosciem nie przepadam , zreszta jak i za całą tą polityka tak mi po ludzku go poprostu szkoda. Człowiek gdzie nie wejdzie, gdzie nie spojrzy wszedzie twarz tego pana bije po oczach, naglówki krzycza ile się da a jak sie człowiek wczytuje to sie okazuje ze w sumie art nie ma bezposredniego zwiazku z nim albo to same tezy bez faktów. chore to jest
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości