WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicko

Dariusz Ociepa poprowadzi „Daję słowo” w Polsat News. Pytania do polityków przez Facebooka

Nicko Czw Wrz 10, 2015 12:34 am

Ten człowiek jest przeciętnym dziennikarzem i naprawdę cieżko na niego patrzeć. Resztki estetyki należałoby zachować. Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Wojciech Szeląg

Re: Dariusz Ociepa poprowadzi „Daję słowo” w Polsat News. Pytania do polityków przez Facebooka

Wojciech Szeląg Czw Wrz 10, 2015 12:37 am

Darku, powodzenia!
Awatar użytkownika
jow

Re: Dariusz Ociepa poprowadzi „Daję słowo” w Polsat News. Pytania do polityków przez Facebooka

jow Czw Wrz 10, 2015 12:38 am

Lubie:) Bede ogladac
Awatar użytkownika
telemen

telemen Czw Wrz 10, 2015 12:55 am

Zdjecie chyba sprzed jakiegos czasu. cekawe jacy beda dalej goscie
Awatar użytkownika
jerry

jerry Czw Wrz 10, 2015 1:06 am

radzi sobie to pewnie bedzie w tym niezly, tylko Darka chyba nie ma na Facebooku
Awatar użytkownika
asia

asia Czw Wrz 10, 2015 7:15 am

I tak trzymac:)))
Awatar użytkownika
widzu

widzu Czw Wrz 10, 2015 7:59 am

Program ma prowadzic tez Marek Kacprzak...
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Wrz 10, 2015 3:42 pm

"Daje słowo" to nie był teleturniej ?
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Czw Wrz 10, 2015 9:13 pm

Co zrobią jeśli zarejestruje się więcej niż 7 ogólnopolskich komitetów?
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Pią Wrz 11, 2015 5:25 pm

Jestem ciekawa co posłowie wymyślą na temat uchodźców, bo moje zdanie jest takie iż najpierw powinni zająć się Polakami a potem resztą. Najpierw niech Polakom się dobrze żyje potem reszcie. Ja po urodzeniu dziecka miałam nieprzedłużoną umowę, a na moje pytanie dlaczego odpowiedź brzmiała: nie opłaca nam się pani trzymać, potem może pani wrócić ,jeśli będziemy potrzebować. Firma woli zatrudnić 200 Ukraińców.
Awatar użytkownika
0sk1

0sk1 Sob Wrz 12, 2015 2:09 am

Panie Darku. Pierwszy raz oglądałem rzeczową publicystyke w polskim wykonaniu. Konkretne pytania, bez przerywania. Korwin wreszcie mógł odpowiedzieć na naważniejsze pytanie o tym co pocznie z emerytami po likwidacji ZUS. Żadnego przetrzymywania, przekonywania i zagłuszania. Myślę, że to poczatek dobrego dziennikarstwa młodego pokolenia w Polsce. Na tle funkcjonariuszy medialnych wypada Pan genialnie. Widać, że przygotował sie Pan do tego wywiadu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Obiektywna

Obiektywna Wto Sty 12, 2016 10:27 pm

Stronniczość tego pana wychodzi nam wszystkim bokiem. Tak bardzo dał się zmanipulować i z nienawiedzic. Szybko gwiazdka zgaśnie....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eernadettozel oraz 43 gości