WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Boti

Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

Boti Śro Lis 29, 2017 8:08 am

Nie ma ludzi niezastąpionych, przekonali się już o tym Tadla, Lis, Kraśko i inni, przekona się i Andrus.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Re: Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

Krycha z Wałbrzycha Śro Lis 29, 2017 8:42 am

Dokładnie. Jeśli dla kogoś tak bliskie są lewackie stacje telewizyjne, czego jeszcze szuka w Trójce?
Andrus świetnie się sprawdza w TVN24 i niech tam zostanie, bo tam pasuje. Tylko tam. A od naszej konserwatyzującej się Trójki proszę ten tego, trzymać się z dala.

Tak w ogóle, rozrywka w Trójce jest zbyt lewacka i przydałoby się ją trochę "przewietrzyć", jak to mawia mój kolega Maciek. Powinno być więcej współczesnej satyry w wykonaniu Marcina Wolskiego, Jana Pietrzaka i innych konserwatywnych artystów. Poszukiwania nowych, mniej znanych kabareciarzy prezentujących konserwatywny humor. Tego oczekiwałabym od "przewietrzonej" Trójki.
Awatar użytkownika
Grand

Grand Śro Lis 29, 2017 9:29 am

"Zobaczymy, jak się sprawdzi" - cieszę się, że Pan dyrektor otwarcie mówi, że nikt nie jest przyspawany do krzesła, a praca w Trójce jest nobilitacją, a nie prawem. To jest uczciwe postawienie sprawy. Tak należy zawsze rozmawiać z pracownikiem. Super!
Awatar użytkownika
dmucham na Radom

dmucham na Radom Śro Lis 29, 2017 10:21 am

"Krycha z Wałbrzycha" napisał(a): Dokładnie. Jeśli dla kogoś tak bliskie są lewackie stacje telewizyjne, czego jeszcze szuka w Trójce?
Andrus świetnie się sprawdza w TVN24 i niech tam zostanie, bo tam pasuje. Tylko tam. A od naszej konserwatyzującej się Trójki proszę ten tego, trzymać się z dala.

Potwierdzam, że to autentyczny wpis Krystyny. Po wystrzelenieu pocisku przez Pjongjang ma teraz chwilę oddechu w szkoleniue aktywu partyjnego i może tutaj propagować aż cztery wartości konserwatywne.
Całuję Cię Krystyna i dziękuję za wsparcie w walce z olbeśnymi lewakami, którzy tylko podrygują.

Tak w ogóle, rozrywka w Trójce jest zbyt lewacka i przydałoby się ją trochę "przewietrzyć", jak to mawia mój kolega Maciek. Powinno być więcej współczesnej satyry w wykonaniu Marcina Wolskiego, Jana Pietrzaka i innych konserwatywnych artystów. Poszukiwania nowych, mniej znanych kabareciarzy prezentujących konserwatywny humor. Tego oczekiwałabym od "przewietrzonej" Trójki.
Awatar użytkownika
jajo

jajo Śro Lis 29, 2017 10:23 am

Brak Andrusa wyszedł Trójce na dobre - strasznie smęcił i przynudzał. Jeszcze Mann i Nidzwiedzki niech sobie pójdą
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Śro Lis 29, 2017 10:25 am

Przy całej sympatii dla Darka - to jednak człowiek bardziej zaplecza radia. Ale przynajmniej jest człowiekiem naprawdę "starej" Trójki - może ten eksperyment ma sens? Powodzenia!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lis 29, 2017 10:35 am

"Krycha z Wałbrzycha" napisał(a): Dokładnie. Jeśli dla kogoś tak bliskie są lewackie stacje telewizyjne, czego jeszcze szuka w Trójce?

Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!
Awatar użytkownika
Zenon

Zenon Śro Lis 29, 2017 10:47 am

Czy na tym zdjęciu ktoś podmienił mu głowę. Tak od połowy szyi jest inny kolor.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Lis 29, 2017 10:50 am

"Ja" napisał(a): Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!

Masz rację - bardzo nie lubiłam lewackiej Trójki, jaka była do tej pory. Dopiero teraz, kiedy Trójka małymi kroczkami zaczyna się konserwatyzować, zaczynam się nią interesować. Wciąż jest sporo pozostałości po dawnych czasach i sporo mnie od Trójki odpycha, ale widzę powolne zmiany w konserwatywnym kierunku i wierzę, że kierunek zmian zostanie utrzymany. Może za rok, za dwa lata będę mogła słuchać Trójki dużo. Jana Pietrzaka i jemu podobnych z całego serca Trójce życzę!

A do tego dziwoląga o godzinie 09:21 - naucz się, chłopcze, poprawnie pisać komentarze. Oddzielać cytaty od własnych wypowiedzi, a nie mieszać wszystko do kupy. Forma wpisu jest do kitu. Buhahahahaha!
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Lis 29, 2017 11:15 am

"Ja" napisał(a): Jak bardzo trzeba nie lubić Trójki, żeby jej życzyć "satyry" Jana Pietrzaka?!

Masz rację - bardzo nie lubiłam lewackiej Trójki, jaka była do tej pory. Dopiero teraz, kiedy Trójka małymi kroczkami zaczyna się konserwatyzować, zaczynam się nią interesować. Wciąż jest sporo pozostałości po dawnych lewackich czasach i sporo mnie od Trójki odpycha, ale widzę powolne zmiany w konserwatywnym kierunku i wierzę, że kierunek zmian zostanie utrzymany. Może za rok, za dwa lata będę mogła słuchać Trójki dużo. Jana Pietrzaka i jemu podobnych z całego serca Trójce życzę!

A do tego dziwoląga o godzinie 09:21 - naucz się, chłopcze, poprawnie pisać komentarze. Oddzielać cytaty od własnych wypowiedzi, a nie mieszać wszystko do kupy. Forma wpisu jest do kitu.
Awatar użytkownika
Reset

Reset Śro Lis 29, 2017 11:17 am

"Boti" napisał(a): Nie ma ludzi niezastąpionych, przekonali się już o tym Tadla, Lis, Kraśko i inni, przekona się i Andrus.

Tylko kto ich zastąpił? Jakieś "nacki" z IQ 45
Awatar użytkownika
Reset

Reset Śro Lis 29, 2017 11:32 am

Rozrywka zdecydowanie jest za mało patriotyczna. Tak myślę, towarzysze!
Awatar użytkownika
dmuchawa to cuś

dmuchawa to cuś Śro Lis 29, 2017 12:21 pm

"Krycha z Wałbrzycha" napisał(a):

Masz rację - bardzo nie lubiłam lewackiej Trójki, jaka była do tej pory. Dopiero teraz, kiedy Trójka małymi kroczkami zaczyna się konserwatyzować, zaczynam się nią interesować. Wciąż jest sporo pozostałości po dawnych lewackich czasach i sporo mnie od Trójki odpycha, ale widzę powolne zmiany w konserwatywnym kierunku i wierzę, że kierunek zmian zostanie utrzymany. Może za rok, za dwa lata będę mogła słuchać Trójki dużo. Jana Pietrzaka i jemu podobnych z całego serca Trójce życzę!

A do tego dziwoląga o godzinie 09:21 - naucz się, chłopcze, poprawnie pisać komentarze. Oddzielać cytaty od własnych wypowiedzi, a nie mieszać wszystko do kupy. Forma wpisu jest do kitu.

Potwierdzam, że to autentyczny wpis naszej funkcjonariuszki partyjnej. Mimo nawału zajęć w Korei Płn. znajduje czas by propagować nam tutaj wartości konserwatywne.
A lewacki podszywacz tylko może podrygiwać w rtym discopolo.
Hahahahaha.
Idę bo ośliniłem całego laptopa chociaż nie posiadam komputera.
Awatar użytkownika
prawdziwy Polak

prawdziwy Polak Śro Lis 29, 2017 12:21 pm

"Reset" napisał(a):

Zdecydowanie popieram. Nasza partia powinna przewietrzyć Trójkę jeszcze bardziej. Tow. Pierzak poinien czytać ZMPowskim głosem serwisy, które wcześnie klecić winen Semka. Jak publicystyka to tylko nasi zaufani funkcjonariusze: Ziemkiewicz, Lisicki oraz nasi ukochani bracia K. Wiecej powinno być pieśni patriotycznych i religijnych. Zamiast tej rozrywki o 13 proponuję koronkę albo nieszpory. Dość lewactwa.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Śro Lis 29, 2017 12:21 pm

"Reset" napisał(a):

No właśnie, za mało patriotyczna. Bardzo dobrze to ująłeś. I właśnie dlatego trzeba Trójkową rozrywkę "przewietrzyć".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość