[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
plusk
 

Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

plusk Czw Gru 17, 2015 2:36 am

Skoro debata ekspercka to pewnie program poprowadzi Karnowski, gośćmi będą Ziemkiewicz, Warzecha i Semka. Oni znają się na wszystkim i wszystko wiedzą lepiej;)
Awatar użytkownika
burak
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

burak Czw Gru 17, 2015 3:07 am

Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.
Awatar użytkownika
lewica
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

lewica Czw Gru 17, 2015 4:07 am

"burak" napisał(a): Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.[/quote

nie ogladam tych stacji..ogladam tylko zagraniczne i tylko filmy bo tu nie ma co ogladac a wiadomosci sa polsat i tvn i co lyso?zreszta i tak bym nie ogladala pisowciw bo w kolko jedno i to samo pokazuja i mowia zadnych konkretw bedzie nowa wladza i beda zmiany,belkotu pisu mam dosc na cale zycie i nie mam zamiaru te buzie falszywe ogladac
Awatar użytkownika
hodowca mimo woli
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

hodowca mimo woli Czw Gru 17, 2015 9:19 am

Skończy się wreszcie hodowla lisów za publiczne pieniądze?
Awatar użytkownika
Bartosz
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Bartosz Czw Gru 17, 2015 10:02 am

"LEMING" napisał(a): WALCIE SIE..PISOWCY BEDA WAS TYLKO OGLADAC...BP NORMALNI NIE..

To jest chamstwo. Typowy PO-owski i NOWOCZESN-y język nienawiści do ludzi o innych poglądach.
To co te dwa ugrupowania polityczne wyprawiają w Sejmie to jest cyrk i jestem z tego powodu bardzo zażenowany.
Głosowałem kiedyś na PO a teraz wstyd mi jest z tego powodu.
Awatar użytkownika
Pani Danusia
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Pani Danusia Czw Gru 17, 2015 10:24 am

Program poprowadzi Ziemkiewicz.
Awatar użytkownika
Mariusz
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Mariusz Czw Gru 17, 2015 10:30 am

Krzysztof Ziemiec i Bogdan Rymanowski to obiektywni dziennikarze. Znacie jakiś innych obiektywnych dziennikarzy nie podlizujących się do PO, .NOWOCZESNA, PIS, ZJEDNOCZONA LEWICA i PSL ???
Awatar użytkownika
Vired
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Vired Czw Gru 17, 2015 10:46 am

Wyjdzie w praniu kto i co chce oglądać. dziś Lis ma 2 mln widzów i 16% udziału.
Jakoś mi się nie chce wierzyć że jakiś prawicowy program publicystyczny zrobi więcej.
Ale Pieniaczom z PiSu to się nie mieści głowach i nie chodzi o jakieś zawłaszczanie mediów, tylko o fakt że RepublikiTV nikt nie chce oglądać.
Awatar użytkownika
gość adam
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

gość adam Czw Gru 17, 2015 10:57 am

Lewicka:-(
Awatar użytkownika
Doda Elektroda
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Doda Elektroda Czw Gru 17, 2015 11:34 am

"nnnnnnnnnnnnnbbbbbbbbbbbbb"Lewicka

[quote user=" napisał(a): a może KACZOR

A może manipulatorzy i propagandyści sortu towarzyszy Morozowski, Sobieniowski i Knapik.
Awatar użytkownika
AntekNaPO
początkujący
 
Posty: 31
Rejestracja: Wto Wrz 29, 2015 10:19 am

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

AntekNaPO Czw Gru 17, 2015 12:03 pm

burak napisał(a):Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.


Bardzo ciekawa wizja :)
not in my house - mój dom to moja twierdza!
Awatar użytkownika
Holly
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

Holly Czw Gru 17, 2015 12:08 pm

Ale ci wszyscy publicyści byli zapraszani do różnych programów publicystycznych w głównych mediach - tak samo jak politycy PIS, więc nie zauważyłem, żeby blokowano im możliwość wypowiadania się w mass mediach. Problem z nimi jest taki, że jak już dorwią się do "megafonu" to mają w zwyczaju zagłuszać wszystkich innych swoim jazgotem, więc lepiej dla bezpieczeństwa wszystkich, żeby "megafon" był rękach kogoś normalnego ;-) Bużka prawicowcy!

"burak" napisał(a): Jedno pytanie do zwolenników p. Lisa i KOD-u. Jak byście się poczuli, gdybyście pewnego dnia się obudzili, a tu na Jedynce program publicystyczny braci Karnowskich, na Dwójce Bronka Wildsteina, TVP Info przejęte przez ekipę z Gazety Polskiej, Fakty w TVN prowadzi sam Jarosław Sellin, przypominając sobie dawne czasy, a Kropkę nad wPunkt prowadzi pani Katarzyna Hejke. Na Polsacie nie ma też czego szukać, bo szefowa Wydarzeń Gawryluk dobrała sobie do zespołu część ekipy DoRze. Został Wam jedynie KOD TV, niszowa stacja młodych demokratów z red. Michnikiem na czele, której nie ma na multipleksie oraz TKWM, (Twoje Katolickie Wolnościowe Media) pod nadzorem ks. Sowy. Czy taka sytuacja Wam odpowiada? Sami odpowiedzcie przed sobą, czy to jest sprawiedliwe, że przez ostatnie lata, wyborca konserwatywny nie miał większego wyboru, a chyba wszyscy chcemy pluralizmu. Nie chodzi tu o przejęcie wszystkich mediów, chodzi o zapewnienie jakiejś sprawiedliwości, tym którym nie pasują liberalne media i mają do tego święte prawo.
Awatar użytkownika
San Martin
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

San Martin Czw Gru 17, 2015 12:33 pm

Biedni zastraszeni PiS-owcy. Przez pięć lat judzili i judzili aż wreszcie się dojudzili. I jak zwykle udają niewiniątka.
Kto judził najgorszymi słowami na prezydenta Komorowskiego, na premiera Tuska? To jest znana metoda - ukraść i krzyczeć "łapać złodzieja". Teraz też. W sobotę przeważają hasła "oddaj dyplom" a w niedzielę rechot i "komuniści i złodzieje". Ale to oni są prześladowani. I to ciągłe powtarzanie, że są większością . Wybrało ich niecałe 19 % NARODU.
Awatar użytkownika
paris
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

paris Czw Gru 17, 2015 1:01 pm

Najłatwiej wykrzyknąć: prawnicy do wymiany, dziennikarze do wymiany, Polacy gorszego sortu do wymiany. A jak co do czego, to na tapecie: Wolski Czabański Kurski Piotrowicz Lichocka, puste szuflady i zdziwione miny: jak to, nic się samo nie chce zrobić? Kupa nieudaczników i tyle. Mądrzyć się, obrażać uczciwych, ciężko pracujących ludzi, a do roboty dwie lewe ręce. Z
Awatar użytkownika
burak
 

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

burak Czw Gru 17, 2015 1:48 pm

@Holly, zgoda, byli prawicowi zapraszani. Jazgot jest po obu stronach, dobrze o tym wiesz. Różnica jest w zasięgu telewizji. Jak pokazały ostatnie wybory, telewidzów konserwatywnych jest całkiem sporo, więc powinni mieć sensowną reprezentację, a obecnie mają mniejszą niż np. słuchacze disco polo. Jako widz oglądam TVN24 bo muszę, z braku laku dla informacji, ale ich linia mi po prostu nie odpowiada.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości