WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz.

“Debata” Tusk-Pawlak z 1,3 mln widzów w Polsacie

widz. Wto Sie 30, 2011 8:42 am

A ja czekam na debatę w TVN 24 - najlepszej stacji informacyjnej.
Awatar użytkownika
markus27

Re: “Debata” Tusk-Pawlak z 1,3 mln widzów w Polsacie

markus27 Wto Sie 30, 2011 10:12 am

widz. napisał(a):A ja czekam na debatę w TVN 24 - najlepszej stacji informacyjnej.

Nie w TVN24 tylko w PO w 24, w najlepszej stacji informacyjnej o rządzie Tuska.
Awatar użytkownika
Rutek
bardzo chętnie dyskutujący

Rutek Wto Sie 30, 2011 4:42 pm

markus27 napisał(a):
widz. napisał(a):A ja czekam na debatę w TVN 24 - najlepszej stacji informacyjnej.

Nie w TVN24 tylko w PO w 24, w najlepszej stacji informacyjnej o rządzie Tuska.

Zjada zazdrość pisiorze? Przecież macie swoją świetną TVPiS, tam znajdziesz coś dla siebie.

BTW. Całkowita kompromitacja Polsatu (News)... nic dziwnego, że na głównej antenie poleciało tylko 10 minut...
Awatar użytkownika
dawid_

dawid_ Wto Sie 30, 2011 10:32 pm

Nigdy nie chciałbym za bardzo czegoś takiego oglądać, ale wyraźnie widać jak za coś weźmie się wspaniała stacja Polsat News - tak jak w wypadku tej debaty oraz prowadzącego - mamy przykład ich poziomu tworzenia czegokolwiek w tej bardzo słabej stacji informacyjnej Polsat News (...) moja ocena dla tej stacji pozostaje cały czas negatywna, źle wypada, źle się w większości prezentuje - oglądając Polsat News tracisz tylko czas na to coś - czego więcej można spodziewać się po jakiejkolwiek stacji oraz ich głupich programów z Grupy Polsat - zawsze wypadają słabo, źle - wiocha i nic więcej - ten cały wspaniały Polsat :-(
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości