[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Deezer po polsku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Najnowsze reklamy telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
justyna

Deezer po polsku

justyna Wto Lut 05, 2013 2:24 pm

Hej, testowaliście już Deezera? Nareszcie mamy polską wersję.
Jest już tam dostępna nowa płyta Depeche Mode! I nie tylko. Deezer ma w bazie ponad 20 milionów utworów. Każdy może słuchać za darmo. Lubię takie projekty, a Wy? Myślę, że ostro wyprzedził konkurencję... Chcę poznać Wasze opinie.
Awatar użytkownika
aaliyah82

Re: Deezer po polsku

aaliyah82 Czw Lut 21, 2013 11:35 pm

A nie znam nie znam. Wypróbuje. Ogólnie szukam utworów Moniki Borys Kukulskiej. To są lata 80-te. Ona miała jedną płytę a na niej najbardziej znany utwór "co ty królu złoty". Jestem ciekawa czy na Deezer to znajde. Czy tam się trzeba logować i coś kupować czy rzeczywiście za darmo?
Awatar użytkownika
nosny

nosny Nie Lut 24, 2013 12:35 pm

Rejestrujesz się na deezer.com/pl i masz pół roku abonamentu za darmo. Potem sobie możesz przedłużyć. Prościej się nie da.
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Nie Lut 24, 2013 8:49 pm

Ja używam akurat Deezera w formie aplikacji na telefon i jest spoko. Wygodne to jest, bo masz całą muzykę jaką lubisz przy sobie, a poza tym możesz też odtwarzać utwory będąc offline.
Awatar użytkownika
aaliyah82

aaliyah82 Śro Lut 27, 2013 11:31 pm

hej ale jaja:) weszłam na ten deezer i znalazłam Monikę Borys:) dzięki:):):):):):):) ale teraz mam wspominki:)
Awatar użytkownika
Gerowietrik

Gerowietrik Śro Wrz 07, 2016 12:40 pm

Kiedyś używałem deezera ale nie podobały mi się w nim strasznie wszelakie ograniczenia - wolę jednak spotify :)
system crm - system dla firm.
Wróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości