[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Caritas szykuje sieć mobilną Caritas Łączy, jedna trzecia zysku na cele charytatywne

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
łukasz roguski

Caritas szykuje sieć mobilną Caritas Łączy, jedna trzecia zysku na cele charytatywne

łukasz roguski Śro Sty 29, 2020 8:23 pm

Zysku? MVNO to niewypały w większości
Awatar użytkownika
sergiusz

Re: Caritas szykuje sieć mobilną Caritas Łączy, jedna trzecia zysku na cele charytatywne

sergiusz Śro Sty 29, 2020 8:24 pm

Oferta ciekawa, plany cenowo nie są szczególnie odbiegające od innych operatorów. Jednak dla seniorów bardzo atrakcyjne czego nie ma konkurencja. Wirtualni operatorzy to nic nowego.
Awatar użytkownika
Ariadna

Re: Diecezyjny Caritas szykuje sieć mobilną Caritas Łączy, jedna trzecia zysku na cele charytatywne

Ariadna Czw Sty 30, 2020 5:22 pm

Jedną trzecią?

A na co pójdzie reszta?
Awatar użytkownika
arek

Re: Diecezyjny Caritas szykuje sieć mobilną Caritas Łączy, jedna trzecia zysku na cele charytatywne

arek Wto Lut 04, 2020 10:37 pm

to ja mam sporo taniej w a2mobile
Awatar użytkownika
papaj

papaj Śro Lut 05, 2020 9:40 am

"arek" napisał(a): to ja mam sporo taniej w a2mobile
ile tam? 20 za no limity?
Awatar użytkownika
fofo

fofo Sob Lut 08, 2020 8:55 pm

zbadam jutro moze czas na zmiany.
Awatar użytkownika
.

. Śro Lut 19, 2020 1:27 pm

"fofo" napisał(a):
zbadam jutro moze czas na zmiany.

50 GB za 30 zl w Red Bullu, na razie bez konkurencji jesli chodzi o internet.
Potem Play Next
Dopiero potem a2mobile

Taki moj ranking
Awatar użytkownika
okon

okon Pon Lut 24, 2020 4:27 pm

"papaj" napisał(a):
taaa, bierze, wypróbuj, najwyżej zrezygnujesz co nic nie kosztuje.
Awatar użytkownika
fazik

fazik Wto Lut 25, 2020 8:36 pm

ile tam, bo słyzałem o nich dużo, znajomi sa a ja dalej podpisuje umowy na lata...
Awatar użytkownika
agnes

agnes Śro Mar 04, 2020 3:01 pm

"papaj" napisał(a):

jeszcze taniej pewnie :D
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość