[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Disco-polo Piotra Adamczyka o meblach w reklamie eurobanku (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
patrykk

Disco-polo Piotra Adamczyka o meblach w reklamie eurobanku (wideo)

patrykk Nie Kwi 07, 2013 9:29 pm

dno dna
Awatar użytkownika
mt

Re: Disco-polo Piotra Adamczyka o meblach w reklamie eurobanku (wideo)

mt Nie Kwi 07, 2013 10:19 pm

to jakaś totalna żenada jest...
Awatar użytkownika
filip

filip Nie Kwi 07, 2013 10:40 pm

czuję się zażenowany
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Kwi 08, 2013 10:33 am

papież przeszedł sam siebie.
Awatar użytkownika
ania prokop

ania prokop Pon Kwi 08, 2013 12:29 pm

stylizacja na paździerz, która sprawia, ze całość robi się niestety (mimowolnie pewnie) autentycznie paździerzowa
Awatar użytkownika
michał

michał Pon Kwi 08, 2013 12:29 pm

zupa romana też nieźle czachę orze...
Awatar użytkownika
Polonez Caro Coupe

Polonez Caro Coupe Pon Kwi 08, 2013 2:56 pm

Reklamy Eurobanku z Adamczykiem mają do siebie dystans. To nie jest częste w polskich reklamach.
Awatar użytkownika
falafel

falafel Pon Kwi 08, 2013 9:33 pm

Aleście szitulca stworzyli. Dno spod dna!
Awatar użytkownika
szczypan

szczypan Wto Kwi 09, 2013 10:21 am

Obejrzałem dwie reklamy i nawet nie zauważyłem że to Adamczyk. :) Pomijam etyczna stronę reklamy, która zachęca "bierz co chcesz", a nie "zapłać za to co chcesz", a potem dziwią się, że ludzie piracą w sieci i wymyślają im od złodziei. A samo disco polo? Cóż ... jaki bank taka muzyka.
Awatar użytkownika
jablo

jablo Czw Kwi 11, 2013 10:37 am

mi się podoba przeciez to ma byc dla śmiechu a nie na poważnie...coś smętni i smutni ludzie to obejżeli
Awatar użytkownika
przecietny polak

przecietny polak Czw Kwi 11, 2013 3:52 pm

Te reklamy sa zenujace, wszystkie, ogladajac takie gowno czuje sie jak w zakladzie psychiatrycznym. Lubilem Adamczyka ale po tym gniocie chetnie wysram mu sie na klate i powiem bierz co chcesz
Awatar użytkownika
xxx

xxx Nie Kwi 14, 2013 3:13 pm

Z góry zaznaczam, że nie jestem żadnym obsesyjnym katolikiem, ale poraża mnie to, że aktor, który zagrał papieża, robi z siebie teraz takiego clowna.

Albo naprawdę w tym kraju jest już tak źle, że fantastyczni - podobno - aktorzy schodzą poniżej poziomu dna, albo koleś jest mega pazerny na "piniondze" :/
Awatar użytkownika
banker

banker Nie Maj 12, 2013 10:41 am

Takiej wsi i wiochy dawno nie widziałem, szok ,że aktor tak daje się zeszmacić dla kasy!:( ale takie rzeczy w polance to na codzień!
Awatar użytkownika
Michał Sssss...

Michał Sssss... Nie Maj 19, 2013 2:24 pm

beznadzieja. jak można ją w ogóle bronić z argumentem, że jest śmieszna... ja tu nie widzę nic śmiesznego :( Humor jest w prost proporcjonalny do muzyki w tej reklamie i dąży do 0, albo nawet i to nie....
Awatar użytkownika
s

s Czw Lip 04, 2013 9:37 am

Dopiero teraz - po przeczytaniu o cyklu reklam z Adamczykiem - zauważyłam, że to on! Genialny jest!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości