[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Disney+ może „namieszać” na rynku, dla widzów kłopotem będzie rozdrobnienie oferty VOD

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość54321

Disney+ może „namieszać” na rynku, dla widzów kłopotem będzie rozdrobnienie oferty VOD

Gość54321 Pon Kwi 15, 2019 6:44 am

Cudzysłów w tytule jest zbędny.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Disney+ może „namieszać” na rynku, dla widzów kłopotem będzie rozdrobnienie oferty VOD

Seba Pon Kwi 15, 2019 7:03 am

Ja tam tego nie widze
Awatar użytkownika
bart

Re: Disney+ może „namieszać” na rynku, dla widzów kłopotem będzie rozdrobnienie oferty VOD

bart Pon Kwi 15, 2019 7:56 am

"- Własność intelektualna jaką dysponuje Disney pozwala śmiało wierzyć, że usługę wykupią fani superbohaterów ze świata Marvela, Gwiezdnych Wojen czy Myszki Miki i psa Pluto – przewiduje Artur Kurasiński." ........ to wystarczająca antyreklama tego serwisu. No, ale jelonków karmiących się papką nie brakuje.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Kwi 15, 2019 9:04 am

Już wolę zapłacić w Disney + i mieć dostęp do Wszystkich części filmu a nie jak na netflixie gdzie z 3 części filmu jest 1 i 3 a nie ma 2. I na netflixie jest coraz częściej tak.
Awatar użytkownika
Wilczy Gang

Wilczy Gang Pon Kwi 15, 2019 10:13 am

Jaki ekspert, wczoraj grandziunia dzisiaj krawacik. Wolfgang z kolegami nadają skolko ugodno filmy Disneya i reszty majorsów minorsów i independentów nie płacąc za nie złotówki w ce-de-ałaaa, dlatego są największymi ekspertami w tym gronie mądrusiów i wisi im Disney plus minus i wszystko inne.
Awatar użytkownika
anon

anon Pon Kwi 15, 2019 1:49 pm

"Wilczy Gang" napisał(a): Jaki ekspert.

Fizycznie boli to w jaki sposób piszesz.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pon Kwi 15, 2019 3:28 pm

"do Eksperta nr 1" napisał(a): Jaki jest numer tel. do patrolu który zdejmie mi blokadę z koła?

0 700 999 999. Opłata za połączenie 29,99 zł netto i 19,99 zł. netto za rozpoczęta minutę. Pasi?
Awatar użytkownika
pytanie do Wolfiego

pytanie do Wolfiego Pią Kwi 26, 2019 9:53 am

Drogi Wolfie, właśnie widziałam na CDA.pl pełną wersję Avengers Endgame. Uruchomiłam, przewinęłam, sprawdziłam. Ile zapłaciłeś Disneyowi za licencję?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości