[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Disney+ z wyższymi cenami i w Europie Wschodniej. Nowe filmy i seriale Marvela i „Gwiezdnych wojen”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Well

Disney+ z wyższymi cenami i w Europie Wschodniej. Nowe filmy i seriale Marvela i „Gwiezdnych wojen”

Well Pią Gru 11, 2020 3:17 pm

Jak pojawi sie w Europie wschodniej, to nie w Polsce, Polska to Europa środkowa.
Awatar użytkownika
G35

Re: Disney+ z wyższymi cenami i w Europie Wschodniej. Nowe filmy i seriale Marvela i „Gwiezdnych wojen”

G35 Sob Gru 12, 2020 5:27 pm

Władze Disneya całkiem odplyneli z rzeczywistosci 70 dolarów ja im na pewno nie dam ani złotówki 130 zł około.albo i nawet więcej w ramach bojkotu ja nie będę kupował ani netflixa ani żadnej platformy streminigowej bo dla.nich się liczy tylko kasa dla.mnie też 5zl mogę im dam najwyżej za ten canal co pokazuja
Awatar użytkownika
Koszerny

Re: Disney+ z wyższymi cenami i w Europie Wschodniej. Nowe filmy i seriale Marvela i „Gwiezdnych wojen”

Koszerny Nie Gru 13, 2020 1:47 pm

Polaku cebulaku idź sobie na torrenty żryj za darmo filmy i seriale. uczciwy i normalny świat za takie rzeczy płaci
Awatar użytkownika
Musso

Musso Pon Gru 14, 2020 11:40 pm

Ktoś czytał tego potworka przed publikacją? Tekst do poprawy.
Awatar użytkownika
Buli

Buli Wto Sty 19, 2021 4:23 am

Disney plus nie dla Polski 😂🤔🤪
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości