WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kot czarnego prezesa

Dla młodych Facebook, YouTube i Twitter są ważniejszym źródłem informacji od telewizji

Kot czarnego prezesa Czw Cze 16, 2016 2:16 am

Ja wszystkie wiadomości wysłuchuję z ambony
Awatar użytkownika
internauta

Re: Dla młodych Facebook, YouTube i Twitter są ważniejszym źródłem informacji od telewizji

internauta Czw Cze 16, 2016 2:17 am

Dla młodych Facebook, YouTube i Twitter są ważniejszym źródłem informacji od telewizji i od telemetrii Nielsena.
Awatar użytkownika
Nowoczesny i PrO obywatelski inaczej

Re: Dla młodych Facebook, YouTube i Twitter są ważniejszym źródłem informacji od telewizji

Nowoczesny i PrO obywatelski inaczej Czw Cze 16, 2016 2:24 am

Dla mnie najważniejszymi i wiarygodnymi inaczej żródłami informacji jest TVN, TVN 24, Gazeta Wyborcza, Newsweek, natemat i portal Polityka.
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Czw Cze 16, 2016 9:33 pm

Jak sobie telewizje dzieci wychowały, tak mają tego teraz efekty. Likwidowanie pasm dla dzieci i młodzieży sprawiło że wiele z nich odeszło od telewizora na rzecz m.in. komputera i potem internetu.

Dziś tacy 20-to latkowie (i młodsi) wiedzą, że nie mają czego szukać w tv. Ponieważ zarówno wtedy, jak i dzisiaj nic dla siebie nie znajdą. Bo co mają oglądać, scripted-docu? I tak telewizje same kręcą na siebie bicz...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość