[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dla Rosji mundial będzie świętem bardziej propagandowym niż sportowym

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Zauważam

Dla Rosji mundial będzie świętem bardziej propagandowym niż sportowym

Zauważam Czw Cze 14, 2018 8:04 am

Nie letnia czy zimowa olimpiada tylko Igrzyska Olimpijskie.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Dla Rosji mundial będzie świętem bardziej propagandowym niż sportowym

Seba Czw Cze 14, 2018 10:22 am

Nasz wschodni sąsiad? O ile wiem, to z Rosją graniczymy na północy...
Awatar użytkownika
Xyzzy

Xyzzy Czw Cze 14, 2018 2:38 pm

Mam pytanie do zorientowanych.Czy TVP 4K będzie w multimedia polska?
Awatar użytkownika
Marcin W.

Marcin W. Czw Cze 14, 2018 3:06 pm

"Dziwi mnie szczególnie, że Polska, jako główny antagonista Rosji w Europie też bezkrytycznie wysyła swoją reprezentację"

Panie Hejnowski, najważniejsza impreza piłkarska na świecie miałaby ominąć naszych piłkarzy, bo PIS nie lubi Rosji? Zbigniew Boniek jasno stwierdził, że należy oddzielać sport od polityki. Jeżeli osiągniemy sukces na mundialu, to będzie to zasługa partii rządzącej? Nonsens.
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Czw Cze 14, 2018 6:40 pm

Rosja nic nie może zyskać na mundialu.
Oczywiście przeciętny kibic będzie oglądał mecze, może kupi jakiś mundialowy gadżet, niemniej nie będzie myślał pozytywnie o Rosji, bo kraj gospodarz jest małoistotnym elementem, chyba tylko ze względu na godziny transmisji istotnym.

Natomiast w wielkiej i małej polityce ta impreza nie zmieni nic lub bardzo, ale to bardzo niewiele. Nadal więc Rosja będzie pariasem, przyjmowanym z musu, z racji jej obecności w gremiach międzynarodowych i dopiero realne działania mogą to piętno zatrzeć.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Cze 14, 2018 8:20 pm

"Xyzzy" napisał(a): Mam pytanie do zorientowanych.Czy TVP 4K będzie w multimedia polska?
A masz tam w ogóle dekoder zdolny to obsłużyć? Bo to trzeba dekodera odpowiedniego, upc np. nie ma.
Awatar użytkownika
Wojteq

Wojteq Pią Cze 15, 2018 7:12 am

"Dziwi mnie szczególnie, że Polska, jako główny antagonista Rosji w Europie też bezkrytycznie wysyła swoją reprezentację." Po tej durnocie przestałem czytać.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości