WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
i

„Do Rzeczy” to tytuł wyrazisty, ale konserwatywny

i Pią Sty 18, 2013 1:57 am

Zaczynam zazdrościć wyborcom PIS - mieć tyle tygodników do wyboru...
Awatar użytkownika
Jurek

Re: „Do Rzeczy” to tytuł wyrazisty, ale konserwatywny

Jurek Pią Sty 18, 2013 7:02 am

Do rzeczy, za darmo, poswiecone i z takim kierownikiem - normalnie ekstraordynaryjnie:) My lemingi bardzo Wam zazdroscimy:)
Awatar użytkownika
m1

m1 Pią Sty 18, 2013 7:56 am

Wbrew tytułowi będzie jak zwykle, czyli od rzeczy;-)
Awatar użytkownika
@jurek

@jurek Pią Sty 18, 2013 7:56 am

To my wam zazdrościmy
Awatar użytkownika
antydebil

antydebil Pią Sty 18, 2013 7:58 am

o co wam lemingi chodzi? macie swoje GW,RZ i inne pisemka utrzymywane przez podatników w postaci prenumerATY INSTYTUCJI RXZADOWYCH I REKLAM spółek skarbu państwa i od naszych wolnorynkowych pism wała !!!
Awatar użytkownika
yogidługonogi

yogidługonogi Pią Sty 18, 2013 8:15 am

Durczok jako ekspert? No i jasne, czemu pod tekstem są prawie same niedorzeczne komentarze. Jaki ekspert, tacy komentatorzy. Do dziś się śmieję, jak przypomnę sobie, że Durczok z Miecugowem napisali całą książkę, żeby wyśmiać peron we Włoszczowie. Peron ten zwrócił się w 3 lata. Teraz świetnie prosperuje. Niestety, książkę już wydano. BUHAHAHAHAHA!
Awatar użytkownika
szary

szary Pią Sty 18, 2013 8:59 am

Okazuje się że oszołomy nawet oryginalnej nazwy nie potrafili wymyślić (a przynajmniej sprawdzić czy już gdzieś nie funkcjonuje) - czasopismo o identycznej nazwie jest wydawane przez samorządy województwa łódzkiego...
"Profesjonaliści" spod znaku Kaczyńskiego i Macierewicza... ;)
Awatar użytkownika
Anna B.

Anna B. Pią Sty 18, 2013 9:12 am

Antydebil i yogidlugonogi - mam dosyć waszych kretyńskich komentarzy i opini - jeden głupszy od drugiego. Ciekawe czy pod kołdrą wspominacie forumowe pyskówki...
Awatar użytkownika
Siup

Siup Pią Sty 18, 2013 9:29 am

Do Rzeczy czyli, że oni traktują Prawdziwnych Polaków przedmiotowo?
Awatar użytkownika
Komunikator

Komunikator Pią Sty 18, 2013 9:29 am

Proponuję, innt tytuł, wg mnie dużo lepszy od tego co chce dac na okladkę Lisicki. DORZECZE !!!! ( od rzeki wpadajacych do najwiekszej, ale oczywiscie Copyright jest moje gdyby co ? skad ten pomysł ?? ano stad, że mniejsze rzemi zasilają główn nurt a przecież wy chłpaki z prawicy chcielibyscie być kiedyś cześcią MAINSTREAMU, a ciągle nie jestescie ...!!! Także DORZECZE, panowie i sukces zapewniony ;-)
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Sty 18, 2013 9:40 am

Do Bani. Wymyślony tytuł jest do bani.
Awatar użytkownika
Lily

Lily Pią Sty 18, 2013 9:41 am

DURCZOK O DEMAGOGII HAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAAH :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
pajak

pajak Pią Sty 18, 2013 9:47 am

Do Rzeszy?
Awatar użytkownika
QUINOLLE

QUINOLLE Pią Sty 18, 2013 9:58 am

W ogóle Durczok, jako publicysta wydaje się mocno wątpliwym pomysłem edytorskim. Ten człowiek NIe UMIE PISAĆ SENSOWNIE. I to jest jego główny problem. Wg. mnie lepiej wziać kogoś z mniej głośnym celebrycko nazwiskiem, ale umiejacym pisać a przede wszystkim mającym cokolwiek do powiedzenia... :-)
Awatar użytkownika
Pan Robótka

Pan Robótka Pią Sty 18, 2013 10:25 am

Żeby Was chłopcy i dziewczynki powyżej nie obrażać, którzy judzicie przeciwko "Do Rzeczy". (swoją drogą nie bierzcie tej szmaty do rąk i nie kupujcie, jak już zacznie się ukazywać - proste).
Ad rem.
Jak byłem młodym chłopcem to mówiło się u mnie na podwórku tak; "lecz się na nogi, bo na głowę już za późno". Dlatego też tym komentującym - tolerancyjnych inaczej - życzę miłego dnia i proponuje udać się do lekarza od nóg, bo na głowę już za późno.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości