WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
anty-kaczor

Emocje górą, maski w dół? „ Kaczyński przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

anty-kaczor Czw Lip 20, 2017 2:13 am

„nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”

Schizofrenik zapomniał, że to on był inicjatorem drugiej delegacji i, że to przez jego działania Lech był traktowany jak przybudówka pisu
Awatar użytkownika
widz

Re: Emocje górą, maski w dół? „ Kaczyński przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

widz Czw Lip 20, 2017 2:59 am

Panie Prezydencie.. Już na Pana NIE ZAGŁOSUJĘ JA i moja rodzina.. Prezydentem Polski jest Kaczyński a nie Pan..szkoda.
Awatar użytkownika
Ała

Re: Emocje górą, maski w dół? „ Kaczyński przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Ała Czw Lip 20, 2017 6:24 am

Tzw. Zwykłym ludziom podoba się wiele niemądrych rzeczy.
Ale zazwyczaj to zwykli ludzie w końcowym rachunku płacą za to, że lubują się w głupocie.
Problem w tym, że tzw. Zwykli ludzie ciężko uczą się na błędach.

A co do wypowiedzi. Wiemy, że to nie był żaden zamach. Tylko katastrofa - i to zaginiona w głównej mierze przez naszą stronę. I wiemy, że MSZ odradzał Kaczyńskiemu wyjazd.
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Adrian Czw Lip 20, 2017 7:40 am

pozostanie Adrianem. Broni się przed marginalizacją w pisie na rzecz Ziobry.
Awatar użytkownika
spa

Re: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

spa Czw Lip 20, 2017 8:11 am

"Taka wypowiedź (...) Jest błędem, ponieważ wpisuje się w stereotyp Jarosława Kaczyńskiego jako polityka, którego jedynym celem jest zemsta."
Mam poważne obawy, że to wcale nie jest żaden stereotyp, tylko rzeczywistość. W emocjach wychodzi z człowieka więcej prawdy.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Lip 20, 2017 9:06 am

Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Czw Lip 20, 2017 9:13 am

Nitras,Gajewska,Lenc i paru innych "posłów"opozycji przyzwyczaiło mnie do takiego szamba,takiej patologii w debacie publicznej,ze zachowanie Kaczyńskiego nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia. Gość od paru lat jest personalnie atakowany non stop,nie ma się co dziwić,ze nerwy czasem puszczają.Generalnie przeraża poziom opozycji,która ewidentne dąży do zamieszek
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Czw Lip 20, 2017 9:15 am

Byłam kiedyś na wiejskiej zabawie. Wszystkim podobała się dziewczyna otwierająca butelkę z piwem zębami. Gusta są więc rożne.
Awatar użytkownika
zoo

zoo Czw Lip 20, 2017 9:16 am

alternatywą dla Kaczego jest lewacki rząd sprzedawczyków i złodzieji
Awatar użytkownika
hola hola

hola hola Czw Lip 20, 2017 9:17 am

Jestem lewakiem a ambergold, lub czasopisma, afera hazadowa i zegarkowa to wypadek przy pracy. Wybierzcie lewice a rozsprzedamy majątek gównianych polaczków!
Awatar użytkownika
tell me why

tell me why Czw Lip 20, 2017 9:23 am

Lewica musi wygrac wybory! Jeszcze jest duzo do rozsprzedania. Obrazy komorowskiego, kilka spółek panstwowych. Ta upragniona ziemia. A polacy i tak zawsze byli gołodupcami
Awatar użytkownika
lewak

lewak Czw Lip 20, 2017 9:25 am

"hola hola" napisał(a): Jestem lewakiem a ambergold, lub czasopisma, afera hazadowa i zegarkowa to wypadek przy pracy. Wybierzcie lewice a rozsprzedamy majątek gównianych polaczków!

Lepiej sprzedać jak oddać za darmo przy aprobacie pseudosądu. Działkę rolną można dziś sprzedać księdzu, jak znikną dopłaty ktoś gruntu przejmie za bezcen.
Awatar użytkownika
ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta

ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta Czw Lip 20, 2017 9:38 am

"gość" napisał(a): Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.

Śmiało. Właściciele Lidlów, Kauflandów i Biedronek na pewno się ucieszą.
Awatar użytkownika
zoo

zoo Czw Lip 20, 2017 9:49 am

tak naprade nie ma zawodnika któryby wygrał z Kaczym. Wszyscy sa umoczeni w jakims bagnie. Wyborcy to starzejące sie społeczenstwo ktore przezyło niejedna afere i juz ich ciezko nabrac. Lewica jest za uchodzcami, gdzie 80% polaków woli przyjać 1 milion ukarianców niz 1 tysiąc syryjczyków. Nie widze pomysły i perspektywy wygranej lewicy
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Lip 20, 2017 10:29 am

"ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta" napisał(a):
"gość" napisał(a): Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.

Śmiało. Właściciele Lidlów, Kauflandów i Biedronek na pewno się ucieszą.

No i co chcesz udowodnić demagogu? Sklepy nie są beneficjentem środków pomocowych , a jakikolwiek zamach na jakąkolwiek korporacyjną działalność gospodarczą spowoduje zamknięcie rynku wspólnotowego gdzie jest największy eksport- potem będzie już tylko patriotyczne narodowe bankructwo, a potem może jakieś pojedyncze regiony uratują własną d....ę opuszczając bankruta.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości