WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tv

Dobrzyński, Niewęgłowski i Cronberg odchodzą z Play, Sobolewski nowym szefem marketingu

Tv Pią Paź 19, 2018 9:40 am

Czyli Pan Śliwka też poleci. W sumie cieszy mnie ta wymiana, bo od durnych reklam z Wojewódzkim i ta blondynką już się na wymioty zbierało. Powinni iść śladem Plusa i się profesjonalizować. Dla szukających tanich będzie Virgin.
Awatar użytkownika
walter

Re: Dobrzyński, Niewęgłowski i Cronberg odchodzą z Play, Sobolewski nowym szefem marketingu

walter Pią Paź 19, 2018 9:43 am

ciekawe o co poszło.
Awatar użytkownika
Janusz

Re: Dobrzyński, Niewęgłowski i Cronberg odchodzą z Play. Sobolewski nowym szefem marketingu

Janusz Pią Paź 19, 2018 11:50 am

Play jest za drogi. Nie ma dobrego USP, brak dobrej strategii online. Fatalne braki w marketingu i mamy odpływ kart sim. Nikt już nie chce być kojarzony z Play, kiedy mamy tani i dobry plush, premium mobile i innych virtualnych operatorow, gdzie na karte mozna miec to samo 5 x taniej.
Awatar użytkownika
Klient

Re: Dobrzyński, Niewęgłowski i Cronberg odchodzą z Play. Sobolewski nowym szefem marketingu

Klient Pią Paź 19, 2018 12:00 pm

Podpowiem jaką strategię powinni opracować w pierwszej kolejności:
- co zrobić, kiedy punkt sprzedaży sprzedaje ruter, kartę SIM z internetem i zapomina powiedzieć, że w miejscu użytkowania prędkość internetu będzie bliska.......... zeru.........
od razu dorzucę: zwrot w punkcie sprzedaży kończy się słowami: nie możemy przyjąć zwrotu, karta została aktywowana....
jaką strategię Państwo opracujecie?
Awatar użytkownika
Kris

Kris Pią Paź 19, 2018 12:04 pm

To ktoś jeszcze podpisuje abonament w 2018 roku? Przecież to nonsens, tak samo jak przepłacanie za telefony w sieciach.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Pią Paź 19, 2018 12:05 pm

W dzisiejszych czasach telefon na kartę za 25 zł, gdzie wszystko jest bez limitu.
Awatar użytkownika
Po co przepłacać?

Po co przepłacać? Pią Paź 19, 2018 12:45 pm

Zakończenie przygody z Play 3 lata temu to była jedna z najlepszych decyzji. Przeniosłem się do NJU, gdzie za 3 dychy mam wszystko bez limitu, a przez połączenie kilku numerów i uruchomienie opcji "im więcej" mam teraz po trzech latach blisko 100 giga netu do wykorzystania. No i oczywiście - nie zrywa połączeń, prędkość internetu jak w Orange, tam gdzie Play nie ma zasięgu NJU ma LTE. Polecam przeniesienie i nie przepłacanie na gaże gwiazd.
Awatar użytkownika
Prośba

Prośba Pią Paź 19, 2018 1:47 pm

Mam alergię na reklamy Playa, czy ktoś mógłby to zatrzymać proszę!
Awatar użytkownika
Krystek

Krystek Pią Paź 19, 2018 2:06 pm

W tych wszystkich organizacjach mamy do czynienia z tzw. managerem z ery - dla którego klient jest wtedy, gdy się go oszuka. I tak to działa w telcomach. Natomiast dziś pokolenie millenialsów nie kupuje bullszitu, w wojewódzkich to dla nich smutny gość. Dlatego Play nie ma szans na rozwój z kadrą, która nie rozumie rynku. Mamy 2018 rok i wiele się zmieniło.
Awatar użytkownika
seba

seba Pią Paź 19, 2018 3:45 pm

Na marketing szedł majątek, klienci uciekają od abonamentów, w dobie internetu też o wiele mniej dzwonią
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Paź 19, 2018 5:23 pm

A co na miniaturce zdjęcia robi sobowtór Pawła Stasiaka?! :O
Awatar użytkownika
Jacula

Jacula Sob Paź 20, 2018 12:18 pm

Ja zakończyłem ostatnio 4 umowy w PLAY. Przeszedłem do PLUSHA, bo tam mam taniej. A i wszsystko na kartę - i nie muszę się wiązać umowami na lata, za które się przepłaca. Telefon kupiłem na allegro w RSSO 0%. I wszystko się zgadza. Te duże sieci to jak ktoś ma dużo kasy na wywalenie, a dla normalnych ludzi to lepiej wybierać korzystne i sprawdzone oferty a nie przepłacać za drogi marketing.
Awatar użytkownika
Compliance

Compliance Pon Paź 22, 2018 6:50 am

No agencje szykować „prezenty” dla nowego dyrektora
Awatar użytkownika
Polka z Wawy

Polka z Wawy Pon Paź 22, 2018 3:02 pm

tyle nazwisk i ANI JEDNEJ KOBIETY

Samcza firma
Awatar użytkownika
GSM

GSM Wto Paź 23, 2018 9:57 am

... czyli mamy początek końca Tidala w Play i chyba w Polsce
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości