WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miro87

Doda nie pojedzie na Eurowizję i nie pojawi się w „The Voice of Poland”. „Nie była brana pod uwagę”

miro87 Wto Sty 20, 2015 1:26 am

znowu pewnie wystawią jakiegoś miałkiego artystę i zajmiemy jedno z ostatnich miejsc... tu potrzeba kogoś kontrowersyjnego z charyzmą a więc Doda byłaby idealną kandydatką na Eurowizję, kto jak kto ale ona potrafi zwrócić na siebie uwagę i zrobić show na scenie, no cóż... ich strata :)
Awatar użytkownika
Funia

Re: Doda nie pojedzie na Eurowizję i nie pojawi się w „The Voice of Poland”. „Nie była brana pod uwagę”

Funia Wto Sty 20, 2015 1:44 am

Jeśli wydaje ci się, że Doda jest kontrowersyjna, jak na Europę, to się mylisz. To kontrowersyjność na miarę świetlicy w straży pożarnej, albo disco w stodole...
Awatar użytkownika
Yy

Re: Doda nie pojedzie na Eurowizję i nie pojawi się w „The Voice of Poland”. „Nie była brana pod uwagę”

Yy Wto Sty 20, 2015 2:25 am

Ale akurat w 2014 nie ząjelismy jednego,z ostatnich miejsc, tylko jedno z najlepszych i nawet w BBC o nas mówiono bo widziałam, byles na Antarktydzie miro87 i tam nie było sygnału?
Awatar użytkownika
Erwu

Erwu Wto Sty 20, 2015 6:30 am

Wulgarna blondi z Ciechanowa może i bardzo by chciała bo w końcu lata lecą a kariera leży i kwiczy. Na szczęście swoim zachowaniem zamknęła a nawet zaspawała sobie wszystkie drzwi w TVP.
Awatar użytkownika
tvp

tvp Wto Sty 20, 2015 9:34 am

W TVP decyzja już zapadła! Na Eurowizje jedzie Rafalala. Kontrowersja i wygrana w kieszeni! ☺
Awatar użytkownika
Fan

Fan Wto Sty 20, 2015 9:43 am

Prymitywizm i kiczowatość wychodzą bez przerwy.
Jeszcze tylko brak info, ze bedzie kandydatem na prezydenta, ale pewnie ta pani doda to ogłosi.
Awatar użytkownika
xx

xx Wto Sty 20, 2015 10:05 am

osoba z TVP :)
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Sty 20, 2015 12:21 pm

CAŁE SZCZĘŚCIE!!! To już obiekt minionej (nie najlepszej) epoki. Już jej podziękujmy i zapomnijmy na zawsze.
Awatar użytkownika
Riotka

Riotka Wto Sty 20, 2015 1:38 pm

Można było iść za ciosem i po sukcesie Donatana i Cleo wysłać Dodę, jedyną która potrafi zrobić prawdziwe widowisko na scenie. Szkoda, wyślą pewnie jakiś badziew żeby wydać jak najmniej pieniędzy.
Awatar użytkownika
XXX

XXX Wto Sty 20, 2015 1:46 pm

To by byla nasza jedyna szansa na wygrana ,mozecie jej nie lubic ,mozecie na nia wjezdzac i wyzywac ,ale naprawde jako jedyna w Polsce rozjebala by ta scene tak ze by sie wszyscy zesrali, pozdro.
Awatar użytkownika
miro87

miro87 Wto Sty 20, 2015 6:38 pm

to wymień mi bardziej kontrowersyjną muzyczną gwiazdę w Polsce? no sorry ale na myśl przychodzi mi tylko Doda :) popieram XXX, wszyscy na nią wjeżdżają a tak naprawdę dzięki niej Polska miałaby największy rozgłos w historii Eurowizji, gdy pojawiły się plotki o Dodzie na Eurowizji to kilka zagranicznych portali już o tym trąbiło, a na scenie byłoby z pewnością największe show w historii polskich występów eurowizyjnych :) bywam na ogromnej ilości koncertów polskich gwiazd każdego roku i co jak co ale największe widowisko robi właśnie Doda!
Awatar użytkownika
Jaga

Jaga Wto Sty 20, 2015 9:03 pm

Nie jestem fanka Dody, ale to jest nagonka na Nia - ktos ja NISZCZY !!!
Nie przesadzajcie z ta Mlynkowa !!!
Kiedys podobnie niszczyli Violette Villas !
Po prostu polskie BAGNO !!!
Awatar użytkownika
bb

bb Śro Sty 21, 2015 2:27 pm

Eurowizja jest mi obojętna, to nie będę komentować. Ale martwiłam się, że może ją wezmą na trenera w VoP - lubię ten program i jestem w stanie znieść prawie każdego wokalistę jako trenera. Jedynie jej nie chcę - jej chamstwo mnie odrzuca.
Awatar użytkownika
stokrotka

stokrotka Czw Sty 22, 2015 1:03 am

Dzięki ci Boże, że to nie Dodzia. Mam nadzieję, że portal pisze prawdę, a ta "osoba z TVP" nie jest zmyślona. Nie zdzierżyłabym tej wulgarnej "artystki" na tak ogromnym międzynarodowym konkursie. Tak sobie tylko myślę, że może jednak TVP namówiło Edytę Górniak? Byłoby wprost cudownie. Edyta tym razem udzeliła tylko wywiadu Markowi Sierockiemu, i nie mówiła nie, a poza tym wywiadem milczy... może tym razem milczenie jest jakimś znakiem? Wiem, to pewnie tylko moje życzenie, ale to byłoby coś!
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Czw Sty 22, 2015 9:42 am

Dodzia - niezła mitomanka, co sobie myśli ta przebrzmiała gwiazda? Mrozu lub Sylwia Grzeszczak na Eurowizję!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości