[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dominika Kulczyk-Lubomirska nową twarzą TVN

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tysiak

Dominika Kulczyk-Lubomirska nową twarzą TVN

tysiak Czw Sty 16, 2014 1:48 am

"Decyzja o realizacji kolejnej serii “Kobiety” zależy m.in. od pozyskania sponsorów - usłyszeliśmy w stacji." no tak..do tego nowego programu na pewno sie znajdzie sponsor, bo jak by to tak, że tatuś by nie "promował" córeczki :D
Awatar użytkownika
Neo

Re: Dominika Kulczyk-Lubomirska nową twarzą TVN

Neo Czw Sty 16, 2014 7:50 am

Mam tylko nadzieję, że Martynki się nie pozbędą. Mam prośbę do Jolki Pieńkowskiej: Pogadaj z mężem niech sponsoruje Martynkę, co pozwoli żeby jego rywal w biznesie był lepszy. PROSZĘ JOLU O MECENAT DLA MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ, TO JEST PRAWDZIWA BABA NA KRAŃCU ŚWIATA. A NIE JAKIEŚ TAM KREOWANE ZA PIENIĄDZE.
Awatar użytkownika
Omg

Omg Czw Sty 16, 2014 8:54 am

Lans lans lans ...
Dla kasy wszystko.
Dzięki za taką twarz....
Awatar użytkownika
Żenada

Żenada Czw Sty 16, 2014 9:03 am

Twarz mało telewizyjna. Ale kasa zawsze wygra.
Awatar użytkownika
kytr

kytr Czw Sty 16, 2014 9:08 am

Moj tatus tez mi kupi program w tvn. Panie edku ile?
Awatar użytkownika
Kozak

Kozak Czw Sty 16, 2014 9:18 am

No wreszcie Pan Bóg usłyszał wołanie Zagłoby "Panie widzisz i nie grzmisz a chamy miód piją" . Teraz będą go pili też panowie szlachta.
Awatar użytkownika
paul

paul Czw Sty 16, 2014 9:49 am

kasa załatwi karierę w tvn?
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sty 16, 2014 10:13 am

TVN to DNO, Codziennie sie w tym utwierdzam. Trzeba miec nazwisko np. Kulczyk, Czarnecka, Wojewódzki a później tworzy sie odpowiednie program. Jeżeli kazdy moze poprowadzic program to to jest DNO. Żenada.
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sty 16, 2014 10:14 am

TVN. Tutaj programy prowadzą ludzie bez pojęcia. Gratulacje!
Awatar użytkownika
obywatel

obywatel Czw Sty 16, 2014 10:22 am

jak widać TVN po raz kolejny dając program bogatym próbuje sobie zjednać ich przychylność. Żenujaca stacja
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Czw Sty 16, 2014 10:24 am

Jak czytam takie newsy, to mi się zaraz przypomina książka "Rublowka" Walerija Paniuszkina. Polecam, jest jeszcze w księgarniach. To opowieść o współczesnej Rosji, powiązaniach polityki z biznesem i mediami. Jak to czytałem, to miałem wrażenie, że to jest o Polsce. Wystarczy tylko zmienić nazwiska i nazwy.
Awatar użytkownika
Mcmc89

Mcmc89 Czw Sty 16, 2014 10:28 am

Wspaniale.!!! Proszę odwiedzić nocleg
Awatar użytkownika
Mcmc88

Mcmc88 Czw Sty 16, 2014 10:30 am

Wspaniale! Proszę odwiedzić noclegownie koło ronda Babka, okolice dw. centralnego, ośrodek dla narkomanów w Markach i wiele innych miejsc. Świńska bieda jest najlepsza!
Awatar użytkownika
Mcmc89

Mcmc89 Czw Sty 16, 2014 10:31 am

Swojska znaczy sie
Awatar użytkownika
Obywatel

Obywatel Czw Sty 16, 2014 12:19 pm

Nie krytykujcie. WSI też ma swoje prawa, dali trochę zarobić, co pewien czas przychodzą po swoje. Kwaśniewska była, to i Kulczykowej się należy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: gocklagedebo oraz 3 gości