[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Donald Tusk apeluje do TVP: promocja szczepień zamiast lekcji niemieckiego z moim udziałem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ja

Donald Tusk apeluje do TVP: promocja szczepień zamiast lekcji niemieckiego z moim udziałem

Ja Czw Lip 29, 2021 3:02 pm

Przez to co się dzieje w wiadomościach rykoszetem dostają dziennikarze z lokalnych ośrodków TVP bo jest ich tam, poza kilkoma wyjątkami, spora grupa, którzy wykonują naprawdę dobrą robotę, bez hejtu, szczucia, polityki.
Awatar użytkownika
donald

Re: Donald Tusk apeluje do TVP: promocja szczepień zamiast lekcji niemieckiego z moim udziałem

donald Czw Lip 29, 2021 8:25 pm

Donald mógłby zrobić coś pozytecznego. Niemiecki z Donaldem, to jest to.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Donald Tusk apeluje do TVP: promocja szczepień zamiast lekcji niemieckiego z moim udziałem

Seba Czw Lip 29, 2021 8:37 pm

Pan Donald wniósł by więcej do nauki języka że szkołą z TVP niż te nauczycielki z kaczorem.
Szprecham po angielsku ale za Trumpem czy tym z UK nigdy nie byłem, ps po rusku też gawarju ale nie z Putinem.
Cholecka niech zbiera na emeryturę, bo za 2 lata to nawet w kiosku ruchu nie dorobi
Awatar użytkownika
Gizmo

Gizmo Czw Lip 29, 2021 8:50 pm

Donald zgasił szybko chłopców w spodenkach: Boryska i Rafalka ha ha ha
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Lip 29, 2021 9:22 pm

Wolałbym teleturniej "Szalone liczby" z powrotem.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Lip 29, 2021 9:52 pm

Ten Kłeczek w końcu porwie mu te nogawki.
Awatar użytkownika
Heil

Heil Czw Lip 29, 2021 10:11 pm

"fuer Deutschland" ueber alles :)
Awatar użytkownika
Lancia Delta

Lancia Delta Czw Lip 29, 2021 10:43 pm

Ja ja Pfizer ist wunderbar🤪
Awatar użytkownika
Mieciu

Mieciu Pią Lip 30, 2021 1:24 am

Awatar użytkownika
KS

KS Pią Lip 30, 2021 1:38 am

Ja spełniłam swój patriotyczny obowiązek i zagłosowałam przeciw PiS, a Ty?
Awatar użytkownika
los

los Pią Lip 30, 2021 8:35 am

Po czym poznać, że Donald Tusk zaraz skłamie? Po tym, że otwiera usta.
Awatar użytkownika
Adwersarz

Adwersarz Pią Lip 30, 2021 8:56 am

No fajnie, a jakie jest zdanie DT na temat Fit for 55 i Nordstream 2? Bo jak na razie tylko paździerzowiec Kłerczek o to zapytał, a tzw. "prawdziwych dziennikarzy" jakoś to nie interesuje, choć obecnie trudno znaleźć ważniejsze tematy. I jeszcze jedno: może tak ktoś zwróciłby wreszcie uwagę, że rudy tchórz unika jak ognia odpowiedzi na niewygodne dla niego kwestie.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Lip 30, 2021 9:51 am

Promocja szczepień
"20 szczepień w cenie jednego!" :-D
Awatar użytkownika
Szałman Donek

Szałman Donek Pią Lip 30, 2021 2:25 pm

Bez szczelnej osłony medialnej i życzliwych pismaków całe moje seplenienie i wrzaski na nic... nawet po niemiecku.
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Lip 30, 2021 9:04 pm

Kłeczek - kolejny funkcjonariusz propagandy, który hańbi profesję
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości